• miladarshadi.com
 • 09131130224

نکات خرید پارچه کجراه ترگال فرم مدارس و لباس کار

نکات خرید پارچه کجراه ترگال فرم مدارس و لباس کار

پارچه کجراه لباس کار پلی استر

 • گرماژ پارچه کجراه را از فروشنده بپرسید
 • نوع رنگرزی
 • قیمت رنگ های روشن و تیره متفاوت است
 • متراژ بالاتر قیمت کمتر

پارچه کجراه در حال حاضر جزء بهترین پارچه های موجود در بازار است که کارخانجات متعددی اقدام به تولید این پارچه نموده اند. برای دسترسی به برندهای مطرح با قیمت های مناسب با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه ترگال با داشتن یک شبکه منظم، از الیاف در تار و پود تولید می ‌شود که به دلیل استفاده از الیاف با کیفیت بالای طبیعی و مصنوعی، ویژگی های این پارچه به شدت افزایش پیدا کرده اند.

اگر شما هم به دنبال آشنایی بیشتر با پارچه‌ های کجراه هستید و به طور کامل و دقیق کارخانجات تولید کننده این پارچه ها و مصارف آنها را نمی شناسید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

پارچه کجراه چیست؟

آیا می دانید بین پارچه ترگال و پارچه کجراه گرم بالا چه فرقی وجود دارد؟

اصلی ترین تفاوت میان پارچه ترگال ساده با کجراه در وزن یا گرماژ پارچه است.

وزن پارچه یا گرماژ پارچه مربوط به تراکم بافت و ضخامت هر پارچه می شود هر یک متر در عرض ۱۵۰ سانتی متر را گرماژ می گویند.

بین پارچه ترگال ساده با کجراه (با جنس پلی استر و ویسکوز)، بین ۴٠ تا ۵٠ گرم اختلاف وزن وجود دارد.پارچه کجراه فاستونی از پارچه کجراه ۶۰ گرم وزن بیشتری دارد.

تمام مشخصات پارچه ترگال ساده با کجراه یکسان بوده، تنها تفاوت این دو پارچه، ترگال ساده دارای بافت ساده و مربعی؛ ولی پارچه کجراه همان طور که از نامش پیدا است، از بافتی کجراه با تراکم ٢٨٠ تا ٢٩٠ گرم برخوردار می باشد.

فرق پارچه ترگال و ترگال کجراه

از این رو پارچه ترگال کجراه ضخیم تر و زیر دست قوی تری دارد و مناسب برای لباس هایی در مناطق سردسیر و برای مصارف مختلف دیگر از جمله لباس کار، دستکش، شلوار و غیره به کار می رود.

 • آیا می دانید پارچه کجراه چیست؟
 • پارچه کجراه چله فلامنتی
 • پارچه ترگال و کجراه برای شلوار کردی
 • پارچه های ترگال کجراه پنبه ای
 • لیست قیمت انواع پارچه ترگال و کجراه اصفهان
 • ویژگی های پارچه لباس کار چیست؟
 • چرا پارچه ترگال کجراه مناسب لباس مدارس است؟
 • پارچه کجراه سبز بیمارستانی
 • برندهای معتبر پارچه کجراه
 • چرا خرید آنلاین پارچه ترگال کجراه
 • فروش مستقیم پارچه کجراه از کارخانه

پارچه ترگال لباس مدرسه : قیمت کارخانه

پارچه ترگال می تواند با ترکیبی از الیاف دیگر به غیر از روال معمول، تولید و تکمیل شود. تشکیل این الیاف بیشتر به این نحو است:

 • کجراه  فلامنت – فلامنت
 • کجراه پلی استر – فلامنت
 • کجراه  پلی استر پنبه – فلامنت
 • کجراه پلی استر ویسکوز – پلی استر ویسکوز
 • پارچه ٢٠ درصد پنبه – ٨٠ درصد پلی استر
 • پارچه ٣٠ درصد پنبه – ٧٠ درصد پلی استر
 • پارچه ٧٠ درصد پنبه – ٣٠ درصد پلی استر
 • پارچه  ١٠٠ درصد پنبه ( کتان )

پارچه کجراه چله فلامنتی :چله برعکس

در بازار هنگام فروش بسیاری از مشتری ها از فروشنده پارچه کجراه مشکی ارزان می خواهند، فروشنده هم به شما کجراه چله فلامنتی را معرفی می کند.

پارچه ترگال و کجراه چله فلامنتی گلپود به پارچه هایی گفته می شود که درصد غالب آن از جنس  الیاف فلامنت باشد. عموم مردم، نخ فلامنت را با نام پلاستیک یا مواد می شناسند.

علت تولید این نوع جنس، عرضه پارچه ای با مشخصات ترگال و کجراه معمولی بود که قیمت بسیار پایین تری داشته باشد.

برای کاهش قیمت، یا باید تراکم بافت را از حالت استاندارد کمتر کرد، یا الیاف ارزان تر به کار برد و یا از هر دو روش استفاده نمود.

پارچه های ترگال کجراه فلامنتی، بیشتر برای لباس کار تبلیغاتی،شهرداری ها، لباس کارهای ارزان قیمت، دوخت شلوار کردی، خرجکار، آموزش خیاطی و مراکز تعویض کارمند به سرعت انجام می شود، به کار می روند.

این نوع پارچه، قیمت بسیار کمتری نسبت به جنس پلی استر ویسکوز دارد و معمولا حدود ١٠ تا ۴٠ گرم سبک تر است.

جنس های فلامنت – فلامنت، پلی استر پنبه – فلامنت و پلی استر – فلامنت در این بخش قرار می گیرند.

پارچه ترگال و کجراه برای شلوار کردی

قیمت پارچه ترگال و کجراه فدک برای شلوار کردی برای تولیدی ها بسیار مهم است، زیرا تلاش می شده که قیمت محصول، ارزان تمام شود.

از این رو کارخانجات، الیاف ارزان تری از جمله فلامنت یا پلی استر پنبه را در بافت خود با تراکم بافت کمتری به کار بردند تا قیمت نهایی پارچه پایین تر بیاید.

پارچه کجراه فلامنتی در انواع رنگ ها و مخصوصا رنگ های پاکویی استفاده می شود، این پارچه با رنگ ها و طرح های مختلفی از جمله طرح های نظامی زیبا چاپ شده موجود است.

پارچه های ترگال کجراه پنبه ای

پارچه های ترگال کجراه پنبه ای معمولا وزنی بین ٣٢٠ تا ۴٨٠ گرم دارند، در دو درجه کیفی یک و دو، فروش می شود که به نوع الیاف مصرفی و تراکم بافت در زمان تولید بستگی دارد.

برای مشاغلی که با آتش و جرقه و برق فشار قوی سر و کار دارند، یا در مناطق و محیط های گرم هستند،باید برای لباس کار پرسنل از پارچه های ترگال و کجراه پنبه ای استفاده کنند.

بیشترین مصرف این نوع پارچه در لباس کار مشاغل مربوط به پتروشیمی، گاز، نفت و جوشکاری مناطق جنوب کشور است.

پارچه های کجراه هفتاد سی (٧٠ درصد پنبه )، بیشتر برای این گونه مشاغل استفاده می شوند و به صورت میانگین ٣۶٠ گرم وزن دارند. 

با توجه به وزن لباس، نوع فعالیت کارکنان، نوع سفارش مشتری یا نهاد مورد نظر، بودجه و مدل دوخت باید بین پارچه ترگال پنبه ای تا کجراه صددرصد پنبه، بهترین نوع را انتخاب کرد.

قیمت انواع پارچه ترگال و کجراه اصفهان

تولیدی های بزرگ که بصورت تخصصی در دوخت روپوش مدارس و فرم کار آقایان و بانوان و پارچه بیمارستانی فعالیت دارند، همواره به دنبال استعلام قیمت از مراکز فروش عمده هستند.

با کسب اطلاع دقیق از قیمت خرید فروش بهترین پارچه های کجراه اصفهان می توان انتخاب دقیق ترین میان آنها داشت.

تاثیر رنگ در قیمت پارچه ترگال تک و ترگال کجراه فدک بین رنگ های یک جنس ثابت اختلاف قیمت هست. برای مثال پارچه ترگال سفید، قیمت متفاوتی با پارچه کجراه سرمه ای دارد.

به دلیل اختلاف قیمت بین مواد اولیه رنگ ها در بخش رنگرزی پارچه کجراه جین ، هر رنگ یا یک طیف رنگ خاص، از قیمت خاص خود برخوردار است. رنگ های ضد آب ژاول مثل سبز و کاربنی از همه گران تر می باشند. 

در این اختلاف قیمت همیشه یک اصل ثابت وجود دارد: رنگ های روشن از رنگ های سیر ارزان تر هستند.

اکثر کارخانه های تولید پارچه ترگال برای هر رنگ کد خاصی را در نظر می گیرند. این کارخانجات در لیست قیمت خود، کدها را در گروه هایی دسته بندی می کنند و هر گروه رنگ قیمتی دارد که با توجه به آن لیست، قیمت ها را ارایه می نمایید.

البته این یک اصل ثابت نیست. بعصی از کارخانجات با توجه به سیاست های مدیریتی خود، ممکن است تمام رنگ ها را با یک قیمت عرضه می نماید. (البته این روش در اکثر موارد به نفع مشتری نیست)

ویژگی های پارچه لباس کار چیست؟

به نظرتان معقول است که پوشش کارکنان شرکت نفت، گاز، پتروشیمی یا مشاغلی مثل جوشکاری، تراشکاری، کار در پمپ بنزین و غیره با پرسنل یک فروشگاه بزرگ یا ارگان های اداری یکسان باشد؟

در مشاغل پر خطر، پرسنل در خطر انواع آسیب ها هستند که با یک انتخاب خوب برای پارچه و سبک دوخت پوشش، می توان تا حد زیادی از وقوع خطرات احتمالی پیشگیری کرد.

پارچه کتان و کجراه پنبه ای بی شک بهترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب برای دوخت یونیفرم این مشاغل هستند.

پارچه کجراه، دارای ضخامت و استقامت بالاتری نسبت به نوع ساده آن است که معمولا در تولید پوشاک کار، کاربرد فراوانی دارد. به همین دلیل به این نوع پارچه، پارچه لباس کار نیز گفته می شود.

پارچه کجراه یا پارچه کرپ مازراتی ؟

پارچه کجراه ایرانی است و کجراه مازراتی چینی و به کش است ،برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.https://09131130224.ir/%da%a9%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%aa%d9%88%db%8c%db%8c/

این نوع پارچه لباس کارى را با درصد مختلف از الیاف پلی استر پنبه یا ویسکوز و پنبه تهیه می کنند که واضحه هرچه مقدار کتان یا همان پنبه بیشتر، باشد تبادل حرارتی راحت تر انجام می گیرد و پارچه از مرغوبیت بیشتری برخوردار است.

کجراه پنبه ای به پارچه نسوز نیز شهرت دارد. این پارچه با درصد کتان مختلف در بازار خرید و فروش می شود، ولی اکثرا با  ٣٠، ٧٠، ٨٠ و یا ١٠٠ درصد پنبه تولید می گردند.

قیمت پارچه کجراه فرم مدارس تک
قیمت پارچه کجراه فرم مدارس تک

چرا پارچه ترگال کجراه مناسب لباس مدارس است؟

در سال های اخیر در بین پارچه های متنوع موجود در بازار، برای تولید البسه مدارس معمولا از پارچه های کجراه استفاده می کنند.

اگر برای شما هم این سوال وجود دارد که چرا پارچه ترگال کجراه مناسب لباس مدارس هست، تا پایان این بخش همراه ما باشید.

پارچه ترگال کجراه همان طور که از نامش مشخص هست، یک پارچه ‌ای با بافت میله ای و اریب که از مقاومت و استحکام خوبی برخوردار است.

معمولاً دانش ‌آموزان باید نیمی از روز را به مدت یکسال از لباس فرم مدارس استفاده کنند، حفظ کیفیت لباس در طول این دوره زمانی اهمیت دارد.

نکته مهم این است که به دلیل استفاده طولانی مدت از این البسه باید دانش آموز در آن احساس راحتی داشته باشند تا بتوانند با خیال آسوده به یادگیری بپردازند.

پارچه های ترگال با داشتن ویژگی های منحصر به فرد و مقاومت کششی و سایشی بالا و همچنین ثبات رنگی خوب به عنوان بهترین پارچه در این حوزه معرفی می گردد.

از آن جایی که لباس دانش آموزان حداقل باید مورد شستشوی هفتگی و گاهی اوقات شستشوهای روزانه قرار بگیرد، باید از ثبات رنگ بالایی برخوردار باشد.

مقاومت این پارچه ها در برابر چروک پذیری نیز کمک می‌ کند، تا در طول استفاده این پارچه نیاز به اتوی مجدد نیست و کمک زیادی به حفظ زیبایی و آراستگی دانش ‌آموزان دارد.

پارچه کجراه سبز بیمارستانی

پارچه ترگال مناسب مصارف بیمارستانی در انواع مختلف تولید می شود که پارچه کجراه سبز بیمارستانی جزء پر استفاده ترین ها محسوب می گردد.

معمولاً پس از تولید و آماده سازی پارچه های کجراه سبز آنها را به بخش رنگرزی می ‌برند، در این قسمت با استفاده از تکنولوژی های به روز پارچه های کجراه با مقاوم ترین شیوه مورد رنگرزی قرار می گیرند.

استفاده از شیوه ری اکتیو و و تکرار رنگرزی در چندین مرحله، این پارچه ها آماده سازی می شوند، تا هنگام شست و شو و ضدعفونی هیچ گونه تغییر رنگ پیدا نکند.

 • مشخصات فنی کجراه سبز آب ژاول:
 • ضد آب ژاول
 • مقاوم در برابر دمای بالا
 • گرماژ ۲۸۰ گرم
 • مناسب برای شان ،گان ،لباس اتاق عمل

برندهای معتبر پارچه کجراه

کارخانه نساجى فدک

صنایع نساجی فدک، نامی است که تقریبا تمامی تولیدی های پوشاک و فعالان حوزه پارچه ترگال با آن آشنا هستند.

برند فدک، منسوجات زیادی تولید می کند؛ اما شاید آوازه اصلی آن به خاطر پارچه های ترگال و کجراه باشد.

کالیته ترگال و کجراه فدک از هم جداگانه تهیه می شود. در یک کالیته مجزا، کدبندی رنگ های پارچه ترگال و در کالیته دیگری نیز کدبندی پارچه کجراه این کارخانه را می توانید مشاهده نمایید.

از مشخصه های اصلی کالیته فدک، بالا بودن تعداد رنگ های موجود هست. برای خرید منسوجات فدک بهتر است به نمایندگی های معتبر فروش مراجعه نمایید.

در حاشیه منسوجات فدک نام این برند را می توانید مشاهده کنید که باعث جلوگیری از فروش جنس تقلبی به اسم کارخانه فدک می شود.

رنگ ثابت، درخشندگی، تولید و تکمیل حرفه ای پارچه در بحث بافت و رنگرزی و غیره از ویژگی های این کارخانه پرسابقه است.


پارچه ترگال فرم :لباس کار -قنادی-آشپزی


پارچه ترگال ویسکوز فلامنت به عنوان یک ماده مناسب برای لباس‌های کاری در حوزه‌هایی مانند قنادی و آشپزی به دلیل ویژگی‌های زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد:

 1. مقاومت در برابر گرما: لباس‌های کاری در قنادی و آشپزخانه به دلیل مواجهه با حرارت‌های بالا باید مقاومت کافی در برابر گرما داشته باشند. پارچه ترگال ویسکوز فلامنت از جنسیتهایی مانند پلی‌آمید و پلی‌استر که مقاومت خوبی در برابر گرما دارند، ساخته می‌شوند که برای این کار مناسب هستند.
 2. جذب رطوبت: زمینه کار در قنادی و آشپزخانه باعث می‌شود که کارگران به طور مداوم در تماس با مواد مختلف و رطوبت باشند. پارچه‌های ترگال ویسکوز فلامنت دارای خاصیت جذب رطوبت بالا هستند که به کاربران اجازه می‌دهد تا در طول زمان کاری خود، راحتی و خشکی را حفظ کنند.
 3. نرمی و راحتی: کارگران در قنادی و آشپزخانه نیاز به لباس‌هایی دارند که نرم و راحت باشند تا در طول روز کاری خود احساس راحتی کنند. پارچه ترگال ویسکوز فلامنت، به دلیل نرمی و لطافت خود، این امکان را فراهم می‌کند که کاربران بدون محدودیت و با راحتی کار کنند.
 4. پاکیزگی و نگهداری آسان: پارچه‌های ترگال ویسکوز فلامنت به راحتی قابل شستشو و نگهداری هستند. این ویژگی بسیار مهم است زیرا لباس‌های کاری در این صنایع ممکن است با مواد غذایی یا مایعات دیگر در مختلف زمان‌ها آلوده شوند و نیاز به شستشو و تمیزکاری منظم دارند.

صنایع نساجی تک

تولیدات نساجی تک توانست در زمان کوتاهی با مدیریتی متفکرانه و ارائه منسوجات باکیفیت، به برندی قوی در حوزه پارچه ترگال ساده و کجراه تبدیل شود.

کارخانه تک اصفهان برای تولیدی هایی که در سفارش دوخت لباس فرم مدارس فعالیت می کنند، نامی کاملا آشنا است و بسیاری بر کیفیت بافت و رنگ آن اشراف کامل دارند.

این کارخانه با سیاست نرخ گذاری مناسب توانسته سهم بالایی از فروش بازار را در دست بگیرد؛ به نحوی که هر سال متراژ بالایی از پارچه های آن، صرف دوخت انواع البسه مثل لباس کار، یونیفرم های مدرسه و غیره می شود.

کالیته ترگال و کجراه تک، شامل بیش از ٨٠ رنگ پر استفاده است که به راحتی می توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید.

شرکت نساجی تک با ارایه پارچه های ترگال و کجراه با طرح خال دار، توانست سبک جدیدی از این پارچه را به بازار عرضه نماید.

این طرح، در لباس های فرم مدارس به خصوص مهدکودک ها، خرج کار مانتو و پیراهن، سرویس آشپزخانه و سیسمونی نوزاد بسیار پر مصرف است.

در خرید پارچه ترگال یا کجراه تک می توانید درباره عوامل کیفی مثل ثبات رنگ، عدم پرزگیری و غیره، آسوده خاطر باشید.

کارخانه پارچه ترگال مهنام

صنایع نساجی مهنام از بهترین بافندگی های کشور است، که منسوجات خود را با بهترین دستگاه های پیشرفته تولید می نماید.

در اینجا باید شما را با شرکت رنگرزی حیدر اصفهان آشنا کنیم.

شاید کمتر کسی باشد که در حوزه پارچه فعال بوده و نام این رنگرزی حرفه ای را نشنیده باشد. رنگرزی حیدر اصفهان بی شک از بهترین های این حوزه است که هر فرد با تجربه ای از کیفیت کار آن به خوبی اطلاع دارد.

همکاری این دو برند بزرگ و نام آشنا با یکدیگر باعث تولید یکی از بهترین پارچه های ترگال و کجراه می باشد.

وزن استاندارد، بافت یک دست و با کیفیت، ثبات رنگ عالی و شناخت نیاز بازار و مصرف کننده، کارخانه مهنام را به برندی با آوازه نیک تبدیل کرده است.

بسیاری از مشتری های مشکل پسند ترجیح می دهند که به یکباره پارچه ها را از نمایندگی مهنام بخرند.

پارچه های مهنام برای مصارف مختلف مثل لباس فرم مدرسه، لباس بیمارستانی و لباس کار به صورت تخصصی و هماهنگ با نوع مصرف، تولید و تکمیل می شود. انواع رنگ های رایج این البسه را می توانید یک جا در کالیته ترگال مهنام با بیش از ٨٠ رنگ  مشاهده کنید.

چرا خرید آنلاین پارچه ترگال کجراه

تا این جا دریافتیم که پارچه ترگال کجراه جزء پارچه های بسیار پر استفاده در صنایع مختلف است.

به دلیل ویژگی‌ های خاص پارچه های ترگال و تنوع بالا این پارچه به آسانی می توان از آن هر نوع البسه را تولید کرد.

در واقع باید گفت که پارچه ترگال جزء مواد اولیه لازم و ضروری در تمامی کارگاه‌ های تولیدی می باشد؛ زیرا این پارچه از دو ویژگی مهم کیفیت و قیمت مناسب برخوردار است.

هر زمان که مصرف کنندگان عمده قصد خرید پارچه ترگال را داشته باشند؛ به طور حجم در بازار های عرضه و فروش با مراکز متعددی روبرو می شوند.

از بین این تنوع مراکز ‌فروش، انتخاب بهترین مرکز برای تهیه پارچه ترگال کاری سخت و دشوار است و نیاز به شناخت و تخصص اصولی دارد.

در حال حاضر اکثر افراد ترجیح می دهند تا محصولات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری کنند که خرید پارچه را نیز شامل می ‌شود.

در پاسخ به این سوال که چرا خرید آنلاین پارچه ترگال کجراه مناسب است؟ باید بگوییم که در این نوع خرید واسطه ها حضور ندارند و امکان خرید پارچه به قیمت درب کارخانه به وجود می آید.

اما به طور کلی باید بدانید که خرید آنلاین پارچه ترگال مزایای بسیار زیادی برای خریدار به دنبال دارد که در اینجا قصد داریم برخی از مهمترین آنها را مورد بررسی قرار دهیم که عبارتند از:

 • در خریدهای آنلاین دیگر نیاز به صرف وقت و هزینه و گشت و گذار در بازارهای حضوری نیست.
 • در این خرید بدون محدودیت زمان و نگرانی از دیر رسیدن به مراکز عرضه و فروش در هر ساعت از شبانه روز می توانید به گشت و گذار در بین سایت های فروشنده بپردازید.
 • دسترسی به تنوع بالای پارچه ها از لحاظ رنگ بندی، میزان الیاف مورد استفاده در آن ها و همچنین تنوع برندهای ارائه دهنده به وجود می آید.
 • وجود کارشناسان ماهر در سایت های معتبر کمک می کند تا مطابق نوع نیاز خود بهترین پارچه ها را بخرید.
 • ارسال محصول خریداری شده در کمترین روزکاری به اقصی نقاط کشور جزء مزایای مهم این مراکز محسوب می ‌شود.
 • با انتخاب مراکز باربری معتبر هزینه های ارسال و اطمینان در سالم رسیدن منسوجات نیز تضمین شده است.
 • حذف بسیاری از هزینه‌ های جانبی موجب می شود تا هزینه نهایی پارچه برای خریداران کاملا مقرون به صرفه باشد.

فروش مستقیم پارچه کجراه از کارخانه

همه خریداران عمده به دنبال مراکزی هستند که پارچه های کجراه را به شکل مستقیم از کارخانه ارائه دهند.

چرا که در این نوع فروش به شکل کامل دلالان حذف شده اند و هیچ گونه افزایش قیمت بی دلیلی به وجود نمی ‌آید.

این مجموعه با فروش مستقیم پارچه کجراه  از کارخانه سعی کرده، تا دسترسی به تنوع بالای این محصولات را برای همه خریداران عمده فراهم آورد.

معمولاً اولویت خریداران در زمان انتخاب پارچه های ترگال بسیار متفاوت بوده، برخی از آنها به دنبال کیفیت و برخی به دنبال قیمت هستند.

اما این مجموعه فروش با در نظر گرفتن تمامی شرایط سعی کرده که پارچه های با کیفیت بالا را به همراه قیمت ارزان ارائه کند.

فراهم کردن چنین شرایطی سبب شده تا اغلب خریداران عمده، برای همیشه به عنوان مشتری این مجموعه تبدیل شوند.

بدون شک با انتخاب این مجموعه فروش، می ‌توانید بدون هدر رفت زمان خود، یک خرید کاملاً ارزشمند از لحاظ کیفیت و قیمت را به دست آورده و با استفاده از کارشناسان حاضر در این مرکز بهترین انتخاب ها را انجام دهید.

مهمترین مزیت انتخاب این مجموعه، امکان خرید از طریق تلفن، سایت و حضوری می باشد که تمامی سلیقه ها را پوشش داده است.


قیمت پارچه کجراه ضخیم سرمه ایی
خرید پارچه ترگال کجراه فرم مدارس

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان