• miladarshadi.com
  • 09131130224

پارچه هفتاد درصد پنبه درجه ۱٫۵

پارچه هفتاد درصد پنبه درجه ۱٫۵

پارچه هفتاد درصد پنبه درجه ۱٫۵

پارچه هفتاد درصد پنبه درجه ۱٫۵

یکی از پارچه های پر مصرف در صنعت پوشاک لباس کار ،پارچه هفتاد درصد پنبه درجه ۱٫۵ است که به دلیل قیمت بالای این پارچه مشتری ها معمولا از درجه یک .نیم خرید می کنند

۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

چرا از پلی استر ویسکوز و پنبه در لباس کار استفاده می شود

لباس کار با پارچه پلی استر ساخته می شوند. سریع خشک می شود و در برابر چین و چروک مقاوم است، به این معنی که مراقبت از این ماده آسان است. همچنین بادوام است زیرا از الیاف قوی ساخته شده است که ماندگاری عالی دارند.

پلی استر برای استفاده در فضای داخلی و خارجی مناسب است. در داخل دفتر، می تواند کاربر را گرم نگه دارد. کسانی که برای انجام وظایف خود نیاز به بیرون رفتن دارند نیز می توانند از قابلیت جذب رطوبت آن بهره مند شوند.

مخلوط های پلی استر


برای ویژگی های بیشتر می توان پلی استر را با پارچه های دیگر ترکیب کرد. یک نمونه پلی کاتن است – مخلوطی از پلی استر و پنبه. هنگامی که هر دو ویژگی پنبه و پلی استر در یک ترکیب ۷۰ ۳۰ ترکیب می شوند، نتیجه پارچه راحت و کم نگهداری است. به دلیل مقاومت در برابر چین و چروک می تواند اتو یکنواخت را آسان تر کند. شما می توانید آن را در بلوز، پولو و تاپ مشاهده کنید که به راحتی می تواند شکل خود را حفظ کند.

دیگری پلی ویسکوز است که دارای پارچه تولید شده، ویسکوز یا ریون نیز می باشد.

پلی‌ویسکوز معمولاً در لباس‌های پایین برای مردان و زنان استفاده می‌شود. گاهی اوقات آن را با مواد دیگر ترکیب می کنند تا لباسی درست شود که به خوبی می آید اما همچنان راحت است. معمولاً می توانید این را در دامن های چین دار و شلوارهای شلواری ببینید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات

Call Now Buttonمشاوره رایگان