• miladarshadi.com
  • 09131130224

فروش و خرید پارچه ترگال کجراه فدک در شیراز

فروش و خرید پارچه ترگال کجراه فدک در شیراز

پارچه ترگال فدک ۲۴۰ گرم عرض ۱۵۰ سانتیمتر ،با رنگ مقاوم به شوینده ها ثابت می باشد ،مناسب برای فرم مدارس ،اسکراب پزشکی ،مانتو و لباس کار می باشد.پارچه ترگال کجراه فدک ۳۰۰ گرم است و بافتش مورب می باشد.پارچه ترگال فدک چهار فصل است و با توجه به آب و هوای شیراز طراحی شده است.

پارچه ترگال کجراه فدک صنایع نساجی فدک، نامی است که تقریبا تمامی تولیدی های پوشاک فرم مدارس

،بیمارستانی و لباس کار شیراز استفاده می شود ،برای خرید عمده با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ + قیمت پارچه کجراه فدک

در این بخش، به تعریف کجراه فدک، ویژگی‌ها، و روش‌های تولید آن پرداخته می‌شود. همچنین، استفاده از این مواد در تولید لباس‌های مختلف برای صنایع مختلف مورد بررسی قرار می‌گیرد.

پارچه کجراه فدک در لباس‌های پزشکی

در این بخش، به نقش و اهمیت کجراه فدک در ساخت لباس‌های پزشکی پرداخته می‌شود. این لباس‌ها چگونگی حفاظت از پرسنل پزشکی در برابر عوامل خطرناک را فراهم می‌کنند و چگونه به بهبود ایمنی بیماران کمک می‌کنند.پارچه بیمارستانی کجراه سفید و سبز در بیمارستان های دولتی شیراز استفاده می شود.

کجراه فدک در لباس‌های کاری و صنعتی

در این بخش، تأثیر کجراه فدک در تولید لباس‌های کاری و صنعتی مورد بررسی قرار می‌گیرد. چگونگی افزایش ایمنی کارگران در محیط‌های خطرناک و کارخانجات با استفاده از این مواد به تفصیل مورد بحث قرار می‌گیرد.پارچه کجراه لباس کار فدک کد ۵۹۵ سبز در شیراز برای لباس فرم شهرداری استفاده می شود و بیشترین فروش را دارد .پارچه کجراه لباس کاری در شیراز برای کارخانه های این شهر استفاده می شود و با توجه به آب و هوای شیراز بهترین جنس است.انواع پارچه کتان کجراه ،ترگال و فاستونی نیز برای شلوار ،بیلرسود و لباس مهندسی استفاده می شود.

کجراه فدک در لباس‌های فرم مدرسه

این بخش به بررسی کجراه فرم مدارس فدک در تولید فرم‌های مدارس و روپوش‌های مدرسه می‌پردازد. چگونگی ارتقاء ایمنی و سلامت دانش‌آموزان از طریق استفاده از این لباس‌ها مورد بحث قرار می‌گیرد.

پارچه ترگال کجراه فدک مانتویی و کتی

در این بخش، تأثیر کجراه فدک در لباس‌های روزمره از جمله روپوش و مانتو مورد بررسی قرار می‌گیرد. پارچه کتون کجراه با وزن ۴۲۰ گرم و رنگ ری اکتیو و چگونگی افزایش مقاومت در برابر عوامل محیطی و حفظ شیوه زندگی به سبکی ایمن و سالم با استفاده از این مواد مورد بحث است. فعالان حوزه پارچه ترگال  و کجراه با آن آشنا هستند.پارچه کجراه بروجرد در کنار فدکک بهترین پارچه برای شلوار و مانتو های مدارس هستند.

پارچه کتان کجراه فدک چروک میشود؟

پارچه کتان کجراه فدک برای لباس کار و فرم مدارس ترند سال ۱۴۰۳ است ،که چروک نمی شود و آب روی ندارد،این پارچه ضد حساسیت بوده و برای پوست های حساس و مناطق سردسیر عالی است.پارچه کتان کجراه ترگال ۳۷۰ گرم و ۷۰ درصد پنبه است.

برند فدک، منسوجات زیادی تولید می کند از جمله تترون ،پرشیا ،چاپی

اما شاید آوازه اصلی آن به خاطر پارچه های ترگال و کجراه باشد.

کالیته ترگال و کجراه فدک از هم جداگانه تهیه می شود.

در یک کالیته مجزا، کدبندی رنگ های پارچه ترگال و در کالیته دیگری نیز کدبندی پارچه کجراه این کارخانه را می توانید مشاهده کنید که مانند همدیگر هستند.

از مشخصه های اصلی کالیته فدک، بالا بودن

تعداد رنگ های موجود است.

برای خرید از نمایندگی مستقیم فدک شرکت با ما در تماس باشید ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

نکته خرید کارخانه پارچه فدک

برای خرید منسوجات فدک بهتر است به نمایندگی های

معتبر فروش مراجعه کنید.

در حاشیه منسوجات فدک نام این برند را می توانید

مشاهده کنید که باعث جلوگیری از فروش جنس تقلبی به اسم کارخانه فدک می شود.

رنگ ثابت، درخشندگی، تولید و تکمیل حرفه ای پارچه در بحث بافت و رنگرزی و غیره از ویژگی های این کارخانه پرسابقه است.۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

پارچه ترگال فدک اصفهان
نمایندگی پارچه ترگال در اصفهان
قیمت پارچه ترگال کجراه فدک
قیمت پارچه ترگال سرمه ای فدک
کارخانه تولید پارچه کجراه فدک

  • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان