• miladarshadi.com
  • 09131130224

پارچه ترگال گلدار فیلور

پارچه ترگال گلدار فیلور

پارچه ترگال گلدار فیلور

پارچه ترگال چاپ دار نساجی فیلور با طرح های خلاقانه و شاد به سرعت توانست مورد توجه فعالان حوزه پوشاک به خصوص تولیدی های لباس فرم مدارس و مهدکودک قرار گیرد.

این پارچه برای استفاده در دوخت مانتو، لباس فرم مدارس، خرجکار پوشاک، لباس کودک، سرویس آشپزخانه، عروسک سازی و … بسیار کاربرد دارد.

پارچه ترگال چاپی گلدار فیلور
پارچه ترگال چاپی گلدار فیلور

لازم به ذکر است که نساجی فیلور طرح خال دار را با خال های کمی درشت تر از نمونه ترگال روی جنس پارچه کجراه نیز چاپ کرده است.

چرا ترگال چاپی فرم مدارس؟؟

نوع ساده از پارچه ترگال دارای شکل منظمی از تار و پود است. الیاف آن از جنس پلی‌استر، ویسکوز و فلامنت هستند. درواقع این پارچه تارهایی از جنس پلی‌استر و ویسکوز و پودی از جنس فلامنت دارد. ترگال ساده از نظر وزنی نسبت به کجراه سبک‌تر است. بنابراین این نوع پارچه را می‌توانید برای دوخت فرم مدارس و فرم‌های اداری خریداری نمایید. فرم مدارس و ادارات نسبت به فرم‌هایی که در بخش صنعتی استفاده می‌شوند چندان با مواد خطرناک سر و کار ندارند. بنابراین نوع سبک و ساده ترگال برای این هدف مناسب‌ است.و همچنین چاپ روی این پارچه بسیار زیبا می شود

پارچه ترگال خالدار اسکراب پزشکی

ترگال خالدار فیلور در بهترین کارخانه چاپ کشور و با کیفیت رنگ عالی تولید شده است که هدف اصلی از تولید این پارچه برای مصارف مدارس است. خرج کار آستین، یقه و همچنین کل مانتو با استفاده از ترگال خالدار فیلور زیبایی این محصولات را دو چندان می کند. کلیه محصولات این شرکت دارای ضمانت بوده و با خیال آسوده می توان آن را مورد استفاده قرار داد. شما همکار گرامی می توانید رنگ های مورد نظر را سفارش داده و با قیمت مناسب آن را دریافت کنید.

پارچه ترگال خالدار
پارچه ترگال خالدار

پارچه ترگال :اعلا

در ایران نساجی‌های متعددی در زمینه تولید پارچه ترگال فعالیت دارند و این محصول را با کیفیت بالا و تنوع گسترده به بازار عرضه می‌کنند. از شناخته شده‌ترین کارخانه‌های تولیدکننده پارچه‌های ترگال که در اصفهان می‌کنند، می‌توان به صنایع نساجی فدک، نساجی مهنام، تک، زیبا بافت، فلاحتی، حیدر بافت، آرین بافت سپاهان، آرمانی، گل پود، بافتین، سپیدار و … اشاره کرد.

خرید پارچه ترگال چاپی

قیمت پارچه ترگال فرم مدارس

  • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان