• miladarshadi.com
  • 09131130224

پارچه ترگال گلدار فیلور

پارچه ترگال گلدار فیلور

پارچه ترگال گلدار فیلور

پارچه ترگال گلدار فیلور

پارچه ترگال چاپ دار نساجی فیلور با طرح های خلاقانه و شاد به سرعت توانست مورد توجه فعالان حوزه پوشاک به خصوص تولیدی های لباس فرم مدارس و مهدکودک قرار گیرد.

این پارچه برای استفاده در دوخت مانتو، لباس فرم مدارس، خرجکار پوشاک، لباس کودک، سرویس آشپزخانه، عروسک سازی و … بسیار کاربرد دارد.

پارچه ترگال چاپی گلدار فیلور
پارچه ترگال چاپی گلدار فیلور

لازم به ذکر است که نساجی فیلور طرح خال دار را با خال های کمی درشت تر از نمونه ترگال روی جنس پارچه کجراه نیز چاپ کرده است.

چرا ترگال چاپی؟؟

نوع ساده از پارچه ترگال دارای شکل منظمی از تار و پود است. الیاف آن از جنس پلی‌استر، ویسکوز و فلامنت هستند. درواقع این پارچه تارهایی از جنس پلی‌استر و ویسکوز و پودی از جنس فلامنت دارد. ترگال ساده از نظر وزنی نسبت به کجراه سبک‌تر است. بنابراین این نوع پارچه را می‌توانید برای دوخت فرم مدارس و فرم‌های اداری خریداری نمایید. فرم مدارس و ادارات نسبت به فرم‌هایی که در بخش صنعتی استفاده می‌شوند چندان با مواد خطرناک سر و کار ندارند. بنابراین نوع سبک و ساده ترگال برای این هدف مناسب‌ است.و همچنین چاپ روی این پارچه بسیار زیبا می شود

پارچه ترگال خالدار

ترگال خالدار فیلور در بهترین کارخانه چاپ کشور و با کیفیت رنگ عالی تولید شده است که هدف اصلی از تولید این پارچه برای مصارف مدارس است. خرج کار آستین، یقه و همچنین کل مانتو با استفاده از ترگال خالدار فیلور زیبایی این محصولات را دو چندان می کند. کلیه محصولات این شرکت دارای ضمانت بوده و با خیال آسوده می توان آن را مورد استفاده قرار داد. شما همکار گرامی می توانید رنگ های مورد نظر را سفارش داده و با قیمت مناسب آن را دریافت کنید.

پارچه ترگال خالدار
پارچه ترگال خالدار

تولیدکنندگان برتر پارچه ترگال در ایران

در ایران نساجی‌های متعددی در زمینه تولید پارچه ترگال فعالیت دارند و این محصول را با کیفیت بالا و تنوع گسترده به بازار عرضه می‌کنند. از شناخته شده‌ترین کارخانه‌های تولیدکننده پارچه‌های ترگال که در اصفهان می‌کنند، می‌توان به صنایع نساجی فدک، نساجی مهنام، تک، زیبا بافت، فلاحتی، حیدر بافت، آرین بافت سپاهان، آرمانی، گل پود، بافتین، سپیدار و … اشاره کرد.

پارچه ترگال تک فیلور
پارچه ترگال فدک فیلور
پارچه ترگال گلد بافت فیلور
پارچه ترگال بافتین فیلور
پارچه ترگال قیمت فیلور
پارچه ترگال فیلور مناسب چه فصلی است
قیمت پارچه ترگال فیلور مانتویی
معایب پارچه ترگال فیلور
پارچه ترگال فیلور خنک است؟
پارچه ترگال کجراه فیلور
پارچه ترگال فیلور سبز بیمارستانی
پارچه ترگال فیلور چروک میشه
پارچه ترگال فیلور سفید
پارچه ترگال اسکراب پزشکی فیلور
پارچه ترگال سرمه ای فیلور
پارچه ترگال لباس کار فیلور
پارچه ترگال فیلور فرم مدارس
جنس ترگالین پنبه فیلور
پارچه ترگالین پنبه فیلور
جنس پارچه ترگال فیلور

۰۹۱۳۶۶۶۸۶۳۶

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات

Call Now Buttonمشاوره رایگان