• miladarshadi.com
 • 09131130224

پارچه ترگال ری اکتیو مرغوب با قیمت دست اول

پارچه ترگال ری اکتیو مرغوب با قیمت دست اول

آنچه در این مقاله می خوانید:

 • چگونگی تولید پارچه ترگال رنگ ری اکتیو 
 • مشخصات کارخانجات تولید کننده بهترین پارچه ترگال
 • نکات مهم در هنگام خرید پارچه ترگال ری اکتیو 
 • عرضه کننده مناسب ترین قیمت پارچه ترگال ری اکتیو مرغوب

پارچه ترگال ری اکتیو مرغوب با قیمت دست اول کارخانه را می توانید از طریق این مجموعه به دست آورید؛ زیرا تمامی منسوجات ارائه شده در این مرکز به شکل مستقیم از کارخانجات تولید کننده تهیه می شود. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آیا می دانید که پارچه ترگال ری اکتیو چه ویژگی هایی دارند؟

بهترین کارخانجات تولید کننده پارچه ترگال ری اکتیو مرغوب از چه مشخصاتی برخوردار هستند؟

در هنگام خرید پارچه ترگال چه نکاتی را بهتر است مد نظر قرار دهید؟

پیشرفت های صنعت و تکنولوژی سبب شده تا پارچه های با کیفیت بالا و ثبات رنگی مناسب در بازار ارائه شود، پارچه های ترگال ری کتیو در این گروه قرار می گیرند.

برای آشنایی بیشتر با این پارچه ها، همچنین پیدا کردن پاسخی مناسب برای سوالات ذکر شده در بالا و شناخت معتبرترین مرکز عرضه کننده پارچه ترگال با قیمت مناسب،تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

چگونگی تولید پارچه ترگال رنگ ری اکتیو 

پارچه ترگال ری اکتیو مرغوب
پارچه-ترگال-مهنام

پارچه ترگال جزء پارچه های بسیار پر کاربردی است که در صنایع مختلف از آن استفاده می کنند. به دلیل وجود الیاف پنبه، پلی استر و همچنین الیاف ویسکوز این پارچه بسیار مرغوب می باشد.

در حال حاضر پارچه ‌های ترگال در چندین دسته و گروه طبقه بندی می شوند که بر اساس میزان استفاده از الیاف، شیوه رنگرزی و شکل ظاهری بافت می توان آن ها را مشخص کرد.

پارچه های ترگال در گروه پارچه های تخت بافتی قرار دارد که به دو روش بافت مربعی و بافت کجراه تولید و به بازار ارائه می گردد. این پارچه در کارخانه پس از طی کردن مراحل ریسندگی و بافندگی به سالن های رنگرزی انتقال پیدا می کند.

در کارخانجات تولید پارچه ترگال، شیوه های زیادی برای رنگرزی این پارچه وجود دارد که انتخاب هر کدام از آنها منجر به نتایج متفاوتی می شود.

دو شیوه اصلی برای رنگرزی پارچه ترگال که شامل رنگرزی این پارچه به شکل رنگ ری اکتیو و به شکل رنگ مستقیم وجود دارد.

روش رنگرزی ری اکتیو، جزء شیوه ‌های جدیدی محسوب می شود که با رعایت برخی از نکات در فرآیند رنگرزی، نتایج بسیار خوبی حاصل می گردد.

در این شیوه رنگرزی باید در محیط، ph کاملاً تنظیم شود و در صورت لزوم به تنظیم بیشتر ph، از اسید استیک کمک می گیرند.

ماده رنگی را ابتدا باید در آب به آرامی حل کرده سپس به دستگاه رنگرزی اضافه نمایند و همچنین دما را به آرامی تا ۴۰ درجه سانتیگراد بالا می‌برند که رنگ در بین الیاف پارچه نفوذ به خوبی نفوذ کند.

معمولا در تمام مراحل رنگرزی که بیشتر از یک ساعت ادامه دارد، باید به طور مرتب پارچه ها زیر و رو شوند، تا کیفیت رنگ در همه قسمت های آن یکنواخت باشد.

در رنگرزی ری اکتیو به دلیل اینکه کسری پارچه بسیار بیشتر است و همچنین اجرت این مدل رنگرزی ها بالا می باشد معمولاً قیمت نهایی پارچه ها نیز افزایش دارد.

اما پارچه‌ ترگال رنگ ری اکتیو از ثبات رنگی خوبی برخوردار بوده و می توان از آن در موارد و کاربردهای خاصی استفاده کرد.

پارچه ترگالین پنبه چیست؟

پارچه ترگالین پنبه بهترین پارچه برای کت دامن مجلسی برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید .https://09131130224.ir/tergal-fabric-buying-tips-features-of-cotton-tergalin/

مشخصات کارخانجات تولید کننده بهترین پارچه ترگال

پارچه ترگال ری اکتیو مرغوب

 پارچه ترگال جزء منسوجات پر طرفدار بازار است که به دلیل ویژگی‌ های خاص و تنوع در رنگ بندی مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان و مراکز تولیدی قرار دارد.

کارخانجات زیادی در صنعت نساجی فعال هستند که به دلیل اهمیت پارچه ترگال با اضافه کردن خطوط تولیدی اقدام به تولید این پارچه نیز نموده اند.

اما برای این که بهترین پارچه ترگال تولید شود، کارخانجات باید برخی از مشخصات و ویژگی ها را داشته باشند، تا محصولات آنها در بازارهای عرضه و فروش مورد استقبال قرار بگیرند.

برخی از مهم ترین ویژگی های کارخانجات تولید بهترین پارچه ترگال عبارتند از:

 • استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا
 • به کارگیری افراد متخصص و فنی در حوزه ترکیبات الیاف و مواد و رنگدانه ها
 • تهیه دستگاه های پیشرفته و بروز، مطابق استانداردهای بین المللی
 • تهیه مواد اولیه به شکل مستقیم و بدون واسطه برای کم کردن هزینه ها
 • مجهز بودن به آزمایشگاه های کنترل کیفیت برای بررسی لحظه ‌ای کیفیت پارچه ها

طبق بررسی ‌های آماری چندین کارخانه مطرح در کشور در حال تولید پارچه ترگال ری اکتیو و پارچه های مختلف دیگر هستند که مهمترین آنها را می توان به کارخانه فدک، کارخانه تک، نساجی مهنام، نساجی گل پود، نساجی بروجرد، نساجی زرین پود، نساجی گلد بافت و همچنین کارخانه کاماش اشاره کرد.

نکات مهم در هنگام خرید پارچه ترگال ری اکتیو 

پارچه ترگال ری اکتیو از ثبات رنگ بالایی برخوردار است؛ به همین جهت در برخی از صنایع موارد استفاده و کاربرد آن بیشتر می ‌شود.

ویژگی های منحصر به فرد این پارچه سبب شده تا واسطه ها در بازارهای عرضه و فروش آن حضور پیدا کنند، در چنین شرایطی خریدار با داشتن اطلاعات مهمی در مورد خرید پارچه ترگال می‌ تواند از گرفتار شدن در دام واسطه ها جلوگیری کند.

معمولا از پارچه ترگال رنگ ری اکتیو بیشتر برای تولید لباس کار، برخی از منسوجات بیمارستانی و همچنین لباس نظامیان به کار می برند. 

برخی از نکات مهم در هنگام خرید پارچه ترگال ری اکتیو عبارتند از:

 • مشخص کردن نوع کاربرد پارچه ترگال
 • تعیین رنگ های مد نظر برای مصارف خاص
 • شناخت کارخانجات برند و مطرح تولید کننده در این حوزه
 • انتخاب مراکز عرضه مستقیم و بدون حضور واسطه

عرضه کننده مناسب ترین قیمت پارچه ترگال ری اکتیو مرغوب

اغلب مراکز تولیدی که به پارچه های ترگال ری اکتیو برای راه اندازی کسب و کار خود نیاز دارند، سعی می کنند با خرید عمده پارچه ترگال، هزینه های نهایی را کاهش دهند.

این مجموعه بهترین مرکز عرضه پارچه ترگال محسوب می‌ شود؛ زیرا به شکل مستقیم با کارخانجات مطرح تولید کننده در این حوزه ارتباط دارد.

عرضه مناسب ترین قیمت پارچه ترگال ری اکتیو مرغوب به دلیل حذف کامل واسطه ها و فروش پارچه به شکل مستقیم به مصرف کننده نهایی، امکان پذیر می باشد.

در صورت نیاز به تهیه پارچه ترگال مرغوب و باکیفیت به صورت عمده، می توانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید، بعد از دریافت اطلاعات و راهنمایی های لازم سفارشات خود را به آسانی ثبت کنید.

خرید پارچه ترگال ری اکتیو

قیمت پارچه ترگال ری اکتیو

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان