• miladarshadi.com
 • 09131130224

پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی چیست؟

پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی چیست؟

پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی چیست؟ این پارچه از چه مصارفی برخوردار بوده و چگونه می توان بهترین کیفیت آن را بصورت عمده خریداری کرد؟ دریافت مشاوره ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

خیلی از شما با پارچه ترگال آشناییت دارید. اما عده ای دیگر با وجود اینکه قصد خرید پارچه ترگال را دارند، آنطور که باید و شاید با آن آشنا نیستند و در مورد مشخصات و ویژگی های آن اطلاعی ندارند. رک بگوییم، اگر بدون آگاهی از مشخصات و ویژگی های پارچه ترگال، قصد خرید آن را داشته باشید، بی شک یک خرید نا موفق را تجربه خواهید کرد.

زیرا مراکز فروش و عرضه پارچه متعددی را در بازار می توان یافت که به دنبال سوء استفاده از مراجعه کنندگانی هستند که هیچ آگاهی درباره پارچه مورد نظرشان ندارند.

پارچه ترگال سبز بیمارستانی ، پارچه ای است که در این جا موضوع بحث و گفتگوی ما می باشد. این پارچه از تنوع بالایی برخوردار است و از لحاظ نوع بافت، می توان آن را در دو دسته مجزا جای داد:

 1. پارچه ترگال ساده
 2. پارچه ترگال کجراه

تفاوت این پارچه ها جدای از نوع بافت شان، در وزن و گرماژ هم می باشد. جالب است بدانید که پارچه ترگال ساده گرماژی برابر با ۲۴۰ گرم داشته اما گرماژ پارچه ترگال کجراه در همان مساحت که برابر با ۱٫۵ متر مربع می باشد، ۲۸۰ الی ۲۹۰ گرم اندازه گیری شده است.

هر یک از این پارچه ها خود دارای زیر مجموعه گسترده ای از پارچه های گوناگون هستند که هر کدام دارای موارد مصرف مختلفی اند. مثلاً یکی از انواع پارچه های ترگال، پارچه ترگال آبژاول بیمارستانی است که در دیگر بخش های این تاپیک، مفصل راجع به آن صحبت خواهد شد.

پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی

مشخصات پارچه آبژاول بیمارستانی چیست؟

در محیط بیمارستان از پارچه های مختلفی استفاده می شود. اما بهترین گزینه برای بیمارستان ها که مدام با مواد ضد عفونی کننده، شوینده های قوی و اتو کلاو سر و کار دارند، پارچه هایی با رنگ و بافت مقاوم است.

پارچه پیشنهادی به بیمارستان ها و مراکز درمانی، پارچه ترگال آبژاول بیمارستانی می باشد. این پارچه از الیاف پلی استر ویسکوز و فیلامنت تشکیل شده که با عرض ۱۵۰ سانتی متر و طاقه های ۴۰ متری روانه بازار فروش می شود.

وزن یا گرماژ این پارچه در عرض ۱۵۰ سانتی متر و با طول ۱ متر (۱٫۵ متر مربع)، برابر است با ۲۴۰ گرم. چیزی که در ساختار این پارچه قابل توجه است، نوع رنگرزی آن می باشد تا پارچه را در مقابل مواد شوینده مقاوم سازد.

رنگرزی پارچه های ضد آبژاول بیمارستانی از قبیل ترگال، به صورت خمی یا دو حمام انجام می شود. همچنین رنگ هایی که در روند رنگرزی خمی یا دو حمام برای پارچه های آبژاول استفاده می گردد، رنگ هایی ضد وایتکس می باشند.

https://www.instagram.com/p/CEcfFzjAtmg/

از دیگر مشخصات این پارچه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • زیر دست نرم و لطیف
 • مقاومت بالای پارچه در برابر سایش و کشش
 • ضد حساسیت بودن پارچه
 • سازگاری پارچه با تمامی پوست ها
 • وزن یا گرماژ بسیار مناسب
 • تراکم بافت استاندارد
 • گوله نشدن پارچه

و موارد بسیاری از این دست که همه به نوعی مشخصات و ویژگی های مثبت پارچه ترگال به شمار می روند.

البته در نظر داشته باشید که پارچه های ترگال را می توان سفارشی سازی کرد. یعنی بسته به نیاز مشتری می توان پارچه ترگال را با درصدهای مختلفی از الیاف پلی استر، ویسکوز و فیلامنت تولید نمود که این امتیاز مثبتی برای خریداران پارچه ترگال می باشد.

پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی

پارچه ترگال سبز آبژاول بیمارستانی و مصارف آن

پارچه ترگال آبژاول بیمارستانی در دو رنگ رایج به بازار عرضه می شود که یکی سبز است و دیگر آبی کاربنی. پارچه ترگال آبژاول بیمارستانی سبز و آبی به خاطر پیچیده تر بودن پروسه تولیدشان و همچنین زمان بر بودن مرحله رنگرزی، چیزی حدود ۱۰% از پارچه های ترگال بیمارستانی آبژاول رنگ های روشن گران قیمت تر هستند.

حال که با پارچه ترگال سبز آبژاول بیمارستانی آشنا شدید و در مورد مشخصات و ویژگی های آن اطلاعات کامل و جامعی به دست آورده اید، لازم است از مصارف آن هم مطلع گردید. موارد مصرف پارچه ترگال سبز آبژاول بیمارستانی عبارت است از:

 1. فرم بیماران
 2. یونیفرم پرستار و پزشک
 3. یونیفرم خدمه و دیگر نیروها
 4. ملحفه
 5. رو انداز و زیر انداز بیماران
 6. رو بالشتی
 7. شان و گان اتاق عمل
 8. تجهیزات اتاق عمل و غیره.

بیشترین استفاده از پارچه ترگال کجراه سبز آبژاول بیمارستانی، در شان و گان اتاق عمل می باشد. گان لباسی است که مورد استفاده پرسنل اتاق عمل و جراح قرار گرفته و در مقابل شان، لباس بیماری است که قرار است تحت عمل جراحی قرار گیرد.

خوشبختانه درصد بالایی از الیاف این پارچه ها را الیاف پنبه ای تشکیل داده و آنقدر بافت و رنگ مقاومی دارند که بارها و بارها می توان آن ها را استریل و ضد عفونی کرد.

البته در این بخش به موارد مصرف پارچه ترگال بیمارستانی اشاره کردیم. وگرنه خود پارچه ترگال به خاطر تنوع رنگ و طرح و همچنین مشخصات بسیار خوبی که دارد، گسترده مصرف نامحدودی را داراست. مثل دوخت و دوز انواع لباس کار، تهیه انواع فرم مدارس پسرانه و دخترانه، دوخت انواع مانتوهای رسمی و اداری.

پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی

از کجا پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول درجه یک بخرم؟

برای خریداری که سال های زیادی است در حوزه خرید فروش پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول فعالیت دارد، خرید پارچه ترگال درجه یک و مرغوب با قیمت مناسب بسیار آسان شده است. زیرا این خریدار طی چند سال تحقیق و بررسی متوجه گردیده که کدام مرکز و یا کارخانه تولیدی، پارچه های ترگال مرغوب ولی ارزانی را ارائه می دهد.

برای کسانیکه به تازگی قدم در این راه نهاده اند، توصیه می کنیم اول از هر چیزی، راهکارهای خرید را بشناسند. این راهکارها عبارتند از:

خرید مستقیم از کارخانه تولیدی: برای خرید عمده پارچه ترگال در متراژهای بالا، خرید مستقیم و بی واسطه بهترین گزینه روی میز می باشد. کارخانه های تولیدی پارچه ترگال در ایران، تماماً در شهرهای اصفهان، یزد و کاشان مشغول به خدمت رسانی و تامین نیاز بازار داخلی و بعضاً خارجی می باشند. اگر از نظر مسافتی فاصله چندانی با کارخانه های تولیدی ندارید، بهتر است فرصت را غنیمت شمرده و با قیمت دست اول، پارچه ترگال مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

 1. خرید از نمایندگی ها: نمایندگی ها در اصل نماینده فروش کارخانه های تولیدی پارچه ترگال برند خود در شهرهای مختلف هستند. این نمایندگی ها پروسه خرید را برای کسانیکه دسترسی به کارخانه های تولیدی ندارند، آسان نموده اند. قیمت فروش پارچه در نمایندگی ها، همان قیمتی است که کارخانه های تولیدی تعیین و اعلام می دارد. نمایندگی های فروش هم راه و روش مطمئنی برای خرید مقرون به صرفه پارچه باکیفیت و مرغوب است.
 2. خرید از خرده فروشان و دلالان: برای خریدار عمده پارچه ترگال در متراژ بالا، خرید از خرده فروشی ها اصلاً پیشنهاد خوبی نیست. زیرا قیمت پارچه در این مراکز به مراتب بیشتر از عمده فروشی، نمایندگی و خود کارخانه تولیدی است. پس اگر برای مصرف شخصی به دنبال خرید پارچه ترگال هستید، این راهکار را انتخاب نمایید. بیمارستان ها و مراکز درمانی که عمده خریدار پارچه ترگال هستند، بهتر است اصلاً سراغ دلالان فروش پارچه نروند. زیرا آن ها واسطه ای میان خریدار و فروشنده بوده که اول از هر چیزی سود دهی خودشان برایشان حائز اهمیت است.

ممکن است این راهکارهای خرید برایتان چندان جذابیتی نداشته باشد و یا دسترسی به کارخانه های تولیدی و چنین مراکز فروشی سخت باشد. نگران نباشید. ما برای چنین خریدارانی هم راهکارهای پیشنهادی خوبی ارائه می دهیم و آن هم چیزی نیست جز خرید از سایت های فروشگاهی عرضه پارچه در بازار مجازی.

اگر با خود می پرسید که چگونه با کمترین هزینه و حداقل زمان ممکن می توان خرید پارچه ترگال آبژاول بیمارستانی را انجام داد، باید بگوییم که با دسترسی به اینترنت، مراجعه به موتور جستجوی گوگل و چند کلیک ساده.

این روش خرید به تازگی در میان ایرانیان باب شده و هنوز خیلی از خریداران، خرید اینترنتی پارچه از سایت های فروشنده را کار ریسکی می دانند. ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

بد نیست بدانید که اگر سایت فروشگاهی درست و مطمئنی را انتخاب نمایید، احتمال ریسکی بودن پروسه خرید را به صفر می رسانید. سایت هایی با نشان اعتماد الکترونیک که شامل نظرات و کامنت افراد حقیقی می باشد، بهترین گزینه برای خرید غیر حضوری پارچه ترگال و دیگر منسوجات موجود در بازار است.

پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی
پارپ

فروش عمده پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول

فروش پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول تنها به صورت عمده انجام می شود. زیرا این پارچه، پارچه مصرفی در بیمارستان ها و مراکز درمانی بوده که متراژ بالای آن همیشه مورد نیاز می باشد و کمتر کسی در بازار است که پارچه ترگال بیمارستانی آبژاول را برای مصارف شخصی بخواهد.

البته فروش عمده پارچه ترگال بیمارستانی هم به شیوه های گوناگون انجام می شود. همانطور که در ابتدا گفته شد، پارچه های ترگال دارای طاقه های ۴۰ متری هستند. برخی از بیمارستان ها و مراکز درمانی، خریدار طاقه ای پارچه ترگال بوده و برخی دیگر قصد خرید عدل این پارچه را دارند.

اصولاً خرید عدلی پارچه بدین صورت است که ۴، ۶ الی ۸ طاقه پارچه ۴۰ متری بسته به نوع پارچه، به عنوان عدل شناخته شده و با قیمت های بسیار مناسبی در اختیار خریدار قرار می گیرد.

حال که پارچه را شناخته اید، با نحوه خرید و فروش عمده آن آشنا شده اید، بد نیست کارخانه های تولیدی برتر آن در داخل ایران را بشناسید. در زیر، چندی از این کارخانه ها به صورت مختصر و مفید معرفی شده اند:

 1. کارخانه نساجی فدک که یکی از قدیمی ترین کارخانه های تولید پارچه ترگال می باشد، با رنگ ثابت، درخشندگی، تولید و تکمیل حرفه ای پارچه ها در بازار شناخته می شوند.
 2. کارخانه نساجی تک که در اصفهان مشغول به کار بوده و پارچه های ترگالی با بهترین نوع بافت و رنگ به بازار عرضه می کند، جزو صنایع نساجی برتر شناخته شده است.
 3. کارخانه پارچه ترگال مهنام که همانند صنایع نساجی تک در اصفهان آغاز به کار کرده است. تنوع در کالیته رنگ پارچه ترگال تولیدی مهنام بسیار قابل توجه بوده و به ۸۰ رنگ متنوع می رسد.

بر این تصور نباشید که کارخانه های تولیدی پارچه ترگال به همین تعداد محدود می شوند. تعداد زیادی کارخانه در جای جای ایران به تولید ترگال مشغول هستند که ما در اینجا به معرفی ۳ کارخانه برتر بسنده کردیم.

پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی

قیمت پارچه بیمارستانی ترگال بصورت عمده از نساجی کاماش اصفهان

چیزی که خرید پارچه ترگال نساجی کاماش اصفهان بیمارستانی بصورت عمده را مقرون به صرفه ساخته است، قیمت آن می باشد.

قیمت عمده پارچه ترگال بیمارستانی به مراتب ارزان تر از قیمت خرید و فروش جزئی و خرد آن می باشد. البته انتخاب مرکز فروش هم در این مورد بی تاثیر نیست.

قیمت پارچه و منسوجات در بازار، همانند قیمت دیگر کالا و محصولات مدام در حال بالا رفتن و پایین آمدن می باشد. این نوسان قیمت ها دلایل بسیاری دارد که برخی مرتبط با خطوط تولیدی است و برخی دیگر با بازار اقتصادی در ارتباط می باشد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت پارچه بیمارستانی ترگال که نشات گرفته از خطوط تولیدی می باشد، عبارت است از:

 1. نوع الیاف مصرفی در خطوط تولیدی
 2. درصد الیاف کاربردی در بافت پارچه
 3. رعایت استانداردهای جهانی در خط تولید
 4. تجربه و قدمت فعالیت کارخانه تولیدی
 5. نوع بسته بندی پارچه ها
 6. نوع رنگ مورد استفاده در بخش تکمیل پارچه و غیره.

عوامل و پارامترهایی که با توجه به ثبات یا عدم ثبات اقتصادی بر روی قیمت فروش پارچه ترگال بیمارستانی تاثیر می گذارند، به شرح ذیل است:

 1. نوسان قیمت خرید مواد اولیه و الیافی که در خط تولید پارچه استفاده می شود.
 2. بالا و یا پایین رفتن هزینه های تولید که شامل خرید، تعمیر و یا نگهداری دستگاه های بافندگی می باشد.
 3. نوسان حقوق نیروی انسانی که در کارخانه های تولیدی صورت می گیرد.
 4. نوسان هزینه های گمرک که قیمت نخ، صادرات و واردات پارچه را تحت تاثیر قرار می دهد.
 5. تغییر رنج قیمت پارچه های ترگال خارجی موجود در بازار که روی مقدار تقاضا هم تاثیر قابل توجهی دارد.

برای مطلع شدن از رنج قیمت فروش پارچه ترگال در بازار، کافی است از چندین و چند مرکز فروش و کارخانه تولیدی، درخواست لیست قیمت کنید.

با مقایسه لیست قیمت ها، رنج قیمت را بدست آورده و گران فروش های بازار پارچه را هم خواهید شناخت.

معرفی پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی

این پارچه به صورت عمده در مراکز بیمارستانی و مراکز درمانی جهت پرسنل اتاق عمل و کادر درمانی استفاده می شود. از مهمترین مشخصات پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی مقاومت بالای پارچه در برابر شستشو با مواد شوینده قوی همانند وایتکس می باشد.

علت انتخاب پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی در مراکز درمانی

پارچه آب ژاول بیمارستان

از آن جهت که البسه بیمارستان جهت افزایش ایمنی و رعایت موارد بهداشتی نیاز به شستشوی مکرر دارد این پارچه با شستشوی زیاد تغییری در کیفیت و رنگ آن ایجاد نمی شود و جهت این مراکز مقرون بصرفه و مناسب می باشد.

خرید عمده و ارزان پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی

این پارچه بصورت عمده از کارخانه های تولیدی به تولید کنندگان عرضه می شود. جهت اطلاع از قیمت پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی از راهنمایی مشاوران مجرب سایت می توانید استفاده کنید. مشاوران سایت با دسترسی به کارخانجات اصلی تولید کننده این پارچه ضمن فراهم کردن سهولت خرید واحدهای تولیدی، امکان خرید ارزان و عمده از کارخانجات را برای شما تولید کنندگان عزیز فراهم می آورد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.

سفارش آرم روی پارچه های بیمارستانی به سلیقه بیمارستان

ارتباط با ما و مشاوره رایگان: ۰۲۱۵۵۱۰۱۶۴۲

موبایل: ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

آدرس دفتر مرکزی:تهران-خانی آباد نو-روبروی دانشکده شریعتی-فروشگاه افق

ایا می دانید دستگاه اتوکلاو چیست؟

اتوکلاو دستگاهی است که برای انجام فرآیندهای صنعتی و علمی مورد نیاز است که نیاز به افزایش دما و فشار در رابطه با فشار / دما محیط دارند. اتوکلاوها در کاربردهای پزشکی برای انجام استریل سازی و در صنایع شیمیایی برای اصلاح روکش ها و لاستیک های و سنتز هیدروترمال استفاده می شوند. اتوکلاو های صنعتی در کاربردهای صنعتی بویژه در ساخت کامپوزیت ها مورد استفاده قرار می گیرند.

اتوکلاوهای استریلیزه به طور گسترده ای در میکروب شناسی ، پزشکی ، podiatry ، خال کوبی ، سوراخ کردن بدن ، دامپزشکی ، قارچ شناسی ، تشییع جنازه ، دندانپزشکی و ساخت پروتز مورد استفاده قرار می گیرد. آنها از نظر اندازه و عملکرد بستگی به رسانه هایی دارند که از آن برای عقیم سازی استفاده می شود و در صنایع شیمیایی و مواد غذایی بعضاً به عنوان تلاقی خوانده می شوند.

بارهای معمولی شامل ظروف آزمایشگاهی ، سایر تجهیزات و ضایعات ، ابزار جراحی و ضایعات پزشکی است.

بسیاری از اتوکلاوها برای استریل کردن تجهیزات و تجهیزات با قرار دادن آنها در بخار اشباع تحت فشار در دمای ۱۲۱ درجه سانتیگراد (۲۵۰ درجه فارنهایت) بسته به اندازه بار و محتویات در حدود ۱۵-۲۰ دقیقه استفاده می شوند. اتوکلاو توسط چارلز چمبرلند در سال ۱۸۷۹ اختراع شد ، اگرچه پیشرو معروف به هضم بخار توسط دنیس پاپین در سال ۱۶۷۹ ایجاد شد. این نام از یونانی اتوماتیک ، در نهایت به معنای خود ، و clavis لاتین به معنی کلید است ، بنابراین یک وسیله قفل خودکار است.

با آمدن پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی مثل اسپان باند بیمارستانی و پارچه اس ام اس و پارچه ملت بلون دیگر کمتر از پارچه های تترون بیمارستانی و فلامنت پنبه بیمارستانی استفاده می شود .بنابراین پارچه های یکبار مصرف کم کم جای پارچه های چند بار مصرف و ضد وایتکش و اتوکلاوی را دارند می گیرند

لیست قیمت پارچه ترگال بیمارستانی
پارچه ترگال بیمارستانی | کم ترین قیمت -پارچه ارشدی
خرید و فروش پارچه ترگال بیمارستانی عمده
۸ ویژگی جالب پارچه ترگال بیمارستانی
پارچه ترگال بیمارستانی عمده و ارزان

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان