• miladarshadi.com
  • 09131130224

نمایندگی پخش بهترین پارچه مدارسی تترون فدک

نمایندگی پخش بهترین پارچه مدارسی تترون فدک

پارچه تترون فدک از جنس پلی استر ویسکوز فلامنت با عرض ۱۵۰ سانتمتر و عرض ۳ متر بهترین پارچه برای پیراهن ،چادر جشن تکلیف و مقنعه است ،که با بهترین نخ تولید شده است .محدوده قیمتی این پارچه متری ۷۰۰۰۰ الی ۱۹۰۰۰۰ تومان است.

بهترین پارچه مدارسی تترون فدک را مراکز زیادی در بازار عرضه می دارند. اما برخی از این نمایندگی های پخش امروزه توانسته اند نیاز مشتریان خود را در سراسر کشور به صورت تخصصی تامین کنند.

همانطور که می دانید امروزه بسیاری از تولیدی های پارچه مدارسی، نوع تترون را با کیفیت عالی و ضخامت خوب راهی بازار می کنند. این تولید کننده ها با بهره گیری از بهترین الیافت کار بافت را انجام داده و انواع پارچه را در رنگ بندی های متنوع راهی بازار می کنند. در این میان برخی از عرضه کننده ها عملکرد بهتری داشته و توانایی بسیار خوبی در تامین محصولات مختلف در سراسر کشور دارند.


استفاده از پارچه تترون فدک برای پیراهن فرم مدارس به دلایل مختلفی انجام می‌شود:

۱. ظاهر مناسب و حرفه‌ای تترون سیب: پارچه تترون بافتی با جنسیت مخلوط است که به طور خاص برای لباس‌های محیط کار و مدرسه مناسب است. این پارچه باعث می‌شود که پیراهن‌ها شیک و حرفه‌ای به نظر بیایند.

۲. پارچه تترون کمند مقاوم و دوامی: تترون یک نوع پارچه مقاوم و با دوام است که معمولاً از مخلوطی از پنبه و پلی استر تشکیل شده است. این باعث می‌شود که پیراهن‌ها مقاومت بیشتری در برابر سایش و پوسیدگی داشته باشند.

۳. آسانی در مراقبت و شست‌وشو تترون بروجرد: پارچه تترون معمولاً قابل شست‌وشو در ماشین لباسشویی است و نیاز به اتو کردن کمتری دارد. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که مراقبت از پیراهن‌ها برای والدین و دانش‌آموزان آسان‌تر شود.

۴. قیمت مناسب تترون زرین پود: اغلب پارچه تترون به قیمت مناسبی در دسترس است که این امر برای والدین و خانواده‌ها در خرید پیراهن‌های مدرسه مهم است.

به طور کلی، استفاده از پارچه تترون کاشان برای پیراهن فرم مدارس به دلیل ترکیبی از ظاهر حرفه‌ای، دوام، آسانی در مراقبت و قیمت مناسب است.

پارچه مدارسی تترون فدک

بهترین پارچه مدارسی تترون فدک

پارچه مدارسی تترون تولید شده در شرکت فدک به دلیل آنکه از بهترین دستگاه ها و ایده ها بهره می گیرد، دارای مدل های شیک و زیبا بوده و می توان با بهترین شرایط آنها را تهیه نمود.

محصولات پارچه مدارسی فدک امروزه در بازار شهرهای مختلف کشور مانند شهرهای زیر توزیع می شود:

  • مشهد
  • تهران
  • کرج
  • تبریز
  • اصفهان
  • شیراز
  • کرمان
پارچه مدارسی تترون فدک

نمایندگی پخش پارچه مدارسی

در راستای پخش هر چه بهتر انواع پارچه مدارسی، امروزه شرکت های پخش زیادی فعالیت ویژه ای دارند.

این عرضه کننده ها می توانند سفارش مشتریان خود را با بهترین شرایط تامین نموده و معمولا خریداران عمده را در بهترین شرایط تامین نیاز می کنند.

قیمت تترون فدک مدارسی

خرید تترون فدک مدارسی

  • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان