• miladarshadi.com
 • 09131130224

مرکز فروش پارچه اسپان باند برای تخت ام آر آی

مرکز فروش پارچه اسپان باند برای تخت ام آر آی

پارچه اسپان باند برای تخت ام آر آی یکی از پارچه های تولیدی مجموعه اصفهان است که از تمامی نمایندگی ها و مرکز فروش آن در سطح کشور قابل خریداری است. دریافت مشاوره

شاید فکر کنید همه پارچه ها و منسوجات از تار و پود تشکیل شده اند. اما بد نیست بدانید که چند سالی کارخانه های تولیدی با جدیدترین روش، موفق به تولید پارچه های بدون بافتی شده اند که در بازار اسپان باند نامیده می شود. بله درست است. این پارچه ها به دلیل نداشتن تار و پود، به پارچه های بی بافت، نبافته و اسامی از این قبیل معروف هستند که در ادامه بحث، جزئیات و موارد مصرف این پارچه را ذکر خواهیم کرد.

تولید کنندگان پارچه اسپان باند در ایران

ایران خوشبختانه همانطور که در حوزه تولید پارچه های معمولی توانست جایگاه خوبی در بازار را از آن خود نماید، در زمینه آماده سازی پارچه های اسپان باند هم توانست در بازار جهانی به خوبی ظاهر شود.

خبر خوب این است که آنقدر کارخانه های متعدد تولید کنندگان پارچه اسپان باند در ایران زیاد شده اند که نه تنها برای تامین نیاز بازار احتیاجی به واردات این پارچه نیست، بلکه صادرات این پارچه یکی از تجارت های مهم ایران محسوب می شود.

اکثر تولید کنندگان پارچه اسپان باند در داخل کشور، در استان اصفهان مشغول به فعالیت هستند. این کارخانه ها از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده کرده و دستگاه های پیشرفته و مطابق با تکنولوژی روز دنیا را استفاده می کنند تا پارچه های اسپان باند باکیفیتی را روانه بازار فروش کرده و نقطه توجه مصرف کنندگان قرار گیرند.

پارچه اسپان باند برای تخت ام آر آی

همه آنچه درباره پارچه های اسپان باند نمی دانید

وقتی قصد خرید پارچه اسپان باند را می کنید، باید همه آنچه که درباره پارچه اسپان باند لازم است را بدانید. این روزها در فضای مجازی، سایت های متعددی به صورت تخصصی در زمینه پارچه فعالیت می کنند که خوشبختانه می توانند منابع اطلاعاتی خوبی به حساب آیند.

درست که سایت ما در زمینه فروش پارچه های اسپان باند فعالیت گسترده ای دارد، اما جالب است بدانید که آنقدر اطلاعات جامع و کاملی در خصوص اسپان باند در اختیار شما قرار می دهد که پروسه خرید را برای شما بدون دغدغه سازد.

پس ابتدا به معرفی اجمالی پارچه اسپان باند می پردازیم. پارچه اسپان باند پارچه ای از جنس پلی پروپلین است که هیچگونه بافتی نداشته و ساختار آن از الیاف پرس شده تشکیل شده است. پس می توان نتیجه گرفت که پروسه تولید پارچه اسپان باند کاملاً با پارچه های معمولی فرق دارد.

شباهتی که پارچه اسپان باند با پارچه های معمولی دارد این است که در وزن و عرض های مختلفی تولید شده و رنگبندی نسبتاً تکمیلی دارد. مثلاً این پارچه در گرماژ های بین ۱۶ تا ۴۰۰ گرم قابل سفارش بوده که معمولاً اکثر کارخانه ها قادر به تولید پارچه اسپان باند تا وزن ۹۰ گرم هستند. عرض های رایجی از این پارچه که در بازار قابل خریدن می باشد برابر است با ۱۲۰ سانتی متر و ۱۶۰ سانتی متر.

این پارچه به صورت طاقه ای به فروش می رسد. متراژ طاقه ها بسته به میزان عرض آن ها تفاوت می کند. اما می توان گفت که این متراژ بین ۲۵۰ تا ۲۰۰۰ متر متغیر می باشد.

از ویژگی های این پارچه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضد آب بودن
 • مقاوم بودن در برابر اشعه یو وی
 • آب دوست بودن
 • آب گریز بودن
 • آنتی باکتریال بودن
 • داشتن لطافت و نرمی

و موارد بسیاری از این قبیل که همه و همه مختص پارچه اسپان باند است.

پارچه اسپان باند برای تخت ام آر آی

پارچه اسپان باند چه مصارفی دارد؟

خیلی ها ممکن است گستره کاربرد پارچه های اسپان باند تنها به موارد خاصی محدود می شود. اما اینطور نیست و درست است که این پارچه چند سالی ست به بازار عرضه شده، اما دارای موارد مصرف متعددی می باشد و همین کاربردی بودنش است که باعث شده تا بازار فروش آن روز به روز رونق بیشتری پیدا کند.

حال نوبت به این رسیده تا برایتان باز کنیم که پارچه اسپان باند چه مصارفی دارد؟

در اصل باید گفت که این پارچه از لحاظ موارد استفاده، به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

 1. اسپان باندهای بیمارستانی
 2. اسپان باندهای صنعتی

اسپان باندهای بیمارستانی که از روی اسمشان می توان متوجه موارد مصرفشان شد. این پارچه ها بیشتر در مراکز درمانی، بیمارستان ها، درمانگاه ها و … کاربرد دارند و پارچه هایی با ویژگی های خاص به حساب می آیند.

اما پارچه های اسپان باند صنعتی، پارچه هایی هستند که آن ویژگی های خاص را نداشته و در صنایع گوناگون از آن ها استفاده می شود. مثل:

 • کشاورزی که پارچه اسپان باند در این حوزه برای بسته بندی کودها، پوشش گالخانه ها، آبیاری مقرون به صرفه و … بکار گرفته می شوند.
 • اتومبیل سازی که از این پارچه برای تزئینات داخل خودرو، کاور ماشین، صداگیری و … استفاده می شود.
 • راه و ساختمان که در ساخت دیوارهای کاذب، روکش ساختمان، دکوراسیون داخلی و …، پارچه اسپان باند بکار گرفته می شود.
 • تولید صافی های صنعتی مانند فیلتر های هپا، صافی های کاربردی در کارخانه شیر و …، پارچه های اسپان باند کاربرد دارند.
 • صنایع بسته بندی که پارچه اسپان باند برای تولید بگ های تبلیغاتی، کیسه برنج و حبوبات و مواردی از این قبیل استفاده می شود.
پارچه اسپان باند برای تخت ام آر آی

پارچه اسپان باند برای تخت ام آر آی

پارچه اسپان باند برای تخت ام آر آی، یکی از انواع پارچه های اسپان باند بیمارستانی است که معمولاً دارای بیشترین میزان عرض است. یعنی این پارچه اغلب با عرض ۱۶۰ سانتی متر به بازار راه پیدا کرده تا در هنگام دوخت روکش های تخت ام آر آی، میزان ضایعات و دور ریزهای آن به حداقل میزان ممکن برسد.

پارچه اسپان باند برای تخت ام آر آی، پارچه ای با گرماژ ۳۰ تا ۶۰ گرم بوده که با ضریب ۵ افزایش پیدا می کند. یعنی نازک ترین این پارچه، وزنی برابر ۳۰ گرم داشته و نوع بعدی پارچه اسپان باند که ضخامت بیشتری دارد، گرماژ آن ۳۵ گرم محاسبه می شود.

این پارچه به دلایل زیر به عنوان روکش تخت ام آر آی انتخاب شده است که:

 1. نرمی و لطافت خاصی دارد.
 2. یکبار مصرف است.
 3. نیازی به شستن و ضد عفونی کردن ندارد.
 4. به راحتی بازیافت می شود.
 5. در مقابل نفوذ خون و مایعات مقاوم می باشد.
 6. ایجاد حساسیت نکرده و با هر نوع پوستی سازگاری دارد.

پارچه اسپان باند برای ماسک

یکی دیگر از پارچه های اسپان باندی که این روزها با توجه به شیوع بیماری کرونا مورد توجه قرار گرفته است، اسپان باندهایی می باشد که در تولید ماسک های بهداشتی و پرستاری بکار گرفته می شود.

قبل از اینکه پارچه اسپان باند برای ماسک را معرفی کنیم، باید اشاره کنیم که گرماژ پارچه های اسپان باند با اضافه شدن تعداد لایه های آن ها افزایش پیدا می کند. پارچه های اسپان باند توسط تولید کنندگان، در چند نوع زیر روانه بازار فروش می شود:

 • پارچه اسپان باند تک لایه
 • پارچه اسپان باند دو لایه
 • پارچه اسپان باند سه لایه
 • پارچه اسپان باند چهار لایه
 • پارچه اسپان باند پنج لایه

این روزها رایج ترین پارچه های کاربردی برای تولید ماسک های تنفسی، پارچه های اسپان باند چند لایه با گرماژ های ۳۰، ۳۸ و ۴۰ گرم می باشد که در تمامی کارخانه های تولیدی پارچه اسپان باند وجود دارد.

پارچه اسپان باند برای تخت ام آر آی


پارچه اسپان باند بیمارستانی خوب از کجا بخرم؟

پارچه اسپان باند بیمارستانی، مجموعه ای از چندین و چند نوع پارچه اسپان باند است که گرماژ بین ۳۰ تا ۶۰ گرم را شامل شده و با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر روانه بازار فروش می شود.

اگر به دنبال خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی هستید، باید قبل از هر چیزی به خوب بودن و باکیفیت بودن آن پی ببرید. شاید بپرسید چطور؟

در پاسخ باید گفت که برخی از مشخصات ظاهری پارچه اسپان باند بیمارستانی به شما کمک می کنند تا خرید موفقی تجربه کنید. مثل:

 1. یکدست بودن ضخامت پارچه در طول طاقه
 2. یک رنگ بودن پارچه در کل طاقه
 3. مقاوم بودن پارچه در برابر نیروی کششی

کارخانه های پارچه اسپان باند اصفهان، گزینه های خوبی برای خرید این پارچه کاربردی هستند. پس فرصت را غنیمت شمرده و همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید.

پارچه اسپان باند برای تخت ام آر آی

پارچه اسپان باند SMS چیست؟

این روزها پارچه های جدیدی از خانواده اسپان باند به بازار عرضه شده است که ترکیب دو چیز می باشند. یکی خود پارچه اسپان باند و دیگری ترکیب خاصی به نام ملت بلون. این ترکیب خاص، همان لایه اضافی است که مابین لایه های پارچه اسپان باند قرار گرفته و باعث می شود تا به ویژگی های منحصر به فرد پارچه اسپان باند اضافه شود. پارچه هایی با این ترکیب کلی را پارچه اسپان باند SMS می نامند. 

از آنجایی که ملت بلون ها به عنوان فیلتر تنفسی شناخته می شوند، پارچه های اسپان باندی که شامل آن ها هستند یعنی پارچه های اسپان باند SMS را در تولید ماسک های تنفسی در دوران کرونا استفاده می کنند.

پارچه اسپان باند قیمت روز در بازار اصفهان

در بازار اصفهان به خاطر تجمع تولید کنندگان، قیمت فروش اسپان باند بسیار معقول تر است. برای همین توصیه می شود که پارچه اسپان باند را مستقیماً از بازار اصفهان خریداری کنید.

هر چند که این روزها بازار اقتصادی ثبات چندانی نداشته و قیمت پارچه های اسپان باند هم همانند دیگر محصولات نوسان دارد.

در اوایل شیوع ویروس کرونا که این پارچه کمیاب شد، قیمت ها به شدت افزایش پیدا کرد. اما این روزها به خاطر استفاده کارخانه ها از حداکثر ظرفیت تولید خود، نیاز بازار به خوبی پاسخ داده شده و قیمت ها سیر نزولی داشته است.

اما به هر حال، قیمت مواد اولیه، قیمت ارز، هزینه های تولید، قیمت دستگاه ها و تعمیراتشان، هزینه های مربوط به نیروی انسانی و …، همگی بر روی قیمت روز پارچه اسپان باند تاثیر دارند. حال یکی کمتر و یکی بیشتر.

پارچه اسپان باند برای تخت ام آر آی

مرکز فروش عمده پارچه های اسپان باند نبافته

بیمارستان ها و آن دسته از صنایعی که مصرف کننده پارچه اسپان باند صنعتی هستند، همه جزو خریداران عمده پارچه های اسپان باند نبافته بوده و برای همین، اصلاً سراغ خرده فروشان نمی روند.

انتخاب اول آن ها خرید مستقیم از کارخانه های تولیدی است. بی شک یکی از روش هایی که کمک می کند تا شما از قیمت پارچه اسپان باند مطمئن باشید و با تضمین کیفیت خرید کنید، همین کارخانجات تولیدی هستند. اما اینکه بهترین کارخانه ها در اصفهان مشغول به فعالیت بوده و خریداران عمده پارچه اسپان باند در اقصی نقاط کشور وجود دارند، مشکلی اساسی است.

برای حل این مشکل، کارخانه ها اقدام به تاسیس و راه اندازی نمایندگی هایی در شهرهای مختلف گرفته اند. این نمایندگی ها با همان قیمت دست اول کارخانه، پارچه های اسپان باند را در اختیار خریداران قرار داده و به نوعی، مرکز فروش عمده به حساب می آیند.

پس اگر در شهرهای دور و نزدیک نیازمند پارچه اسپان باند نبافته مرغوب و باکیفیت هستید، دیگر نگران نباشید و مستقیماً نمایندگی رسمی برندهای معتبر و شناخته شده را برای خرید برگزینید.

مزایای سفارش آنلاین پارچه اسپان باند بیمارستانی

روش دیگری که برای خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی و یا صنعتی در بازار پر خطر این روزها پیشنهاد می شود، خرید و سفارش آنلاین پارچه اسپان باند است.

می دانید که روز به روز بیماری کرونا شیوع بیشتری پیدا کرده و در خیلی از شهرها، باعث ایجاد محدودیت هایی در رفت و آمد شده است.

اگر جان خود و اطرافیان خود را دوست دارید، سعی کنید برای تامین نیاز پارچه اسپان باند مصرفی خود، راه های غیر حضوری و اینترنتی را انتخاب کنید.

مزایایی که این روش دارد عبارت است از:

 1. صرفه جویی کردن در هزینه ها
 2. به حداقل رساندن زمان مصرفی در پروسه خرید 
 3. نداشتن محدودیت زمانی برای ثبت سفارش آنلاین
 4. عدم نیاز به مراکز فروش پارچه در ساعات مشخص اداری
 5. آشنایی کامل با انواع محصولات تولیدی برندهای مختلف
 6. دسترسی آسان به لیست قیمت روز محصولات
 7. استفاده از مشاوره های فروش رایگان

و موارد بسیار دیگری از این قبیل.

خیلی از کسانیکه طرفدار پر و پا قرص خرید حضوری پارچه اسپان باند بودند، با دانستن مزایای ثبت سفارش آنلاین، خرید غیر حضوری را پیشه کردند. نظر شما چیست؟

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان