• miladarshadi.com
 • 09131130224

مرکز فروش ترگال و کجراه نساجی بافتین

مرکز فروش ترگال و کجراه نساجی بافتین

ترگال و کجراه نساجی بافتین با قیمت درب کارخانه و بدون هیچ واسطه ای، امکان خرید عمده از این مرکز فروش انواع ترگال مرغوب را دارند. دریافت مشاورهمشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آشنایی با پارچه ترگال بافتین

همان طور که مستحضر هستید یکی از مواردی که سبب می گردد فردی در کار و شغل خود موفق شود، این است که در رابطه با آن اطلاعات کامل و خوبی داشته باشد.

در رابطه با افرادی که به نوعی با پارچه ها سر و کار دارند هم پیشنهاد می شود که حتما در مورد آن ها همه نوع اطلاعات مفید به دست بیاورند تا بتوانند به راحتی پارچه های اصل و باکیفیت و مرغوب را از انواع بی کیفیت آن شناسایی کنند.

پارچه های ترگال از نوع تخت بافت هستند و در واقع از یک شبکه ی منظم از الیاف در طول و عرض تشکیل شده که در عرض ۱۵۰ سانتی متر در هم تنیده می گردند.

تار این پارچه را پلی استر – ویسکوز تشکیل می دهد و در پود آن از فیلامنت استفاده شده است و بافت آن به صورت مربعی می باشد.

همچنین گرماژ پارچه را معمولا در حدود ۲۴۰ گرم تعیین نموده اند و با این وزن و گرماژ تولید می شود.

ترگال و کجراه نساجی بافتین

انواع پارچه ترگال و کجراه نساجی بافتین

در استان اصفهان، نساجی های زیادی قرار گرفته اند و در حال فعالیت می باشند که عمده ی فعالیت آن ها بر تولید پارچه هایی مانند ترگال و کجراه بنا شده است.

شما می توانید پارچه ترگال را در نوع ساده و کجراه در بازار پیدا نمایید و در واقع کجراه نوع دیگر همین پارچه ترگال می باشد که نوع بافت آن همان طور که از نامش پیدا است به صورت کج می باشد.

نساجی بافتین توانسته است این دو نوع پارچه را با بالاترین میزان کیفیت مورد تولید قرار بدهد و در این زمینه نامی بسیار خوب از خودش بر جای گذاشته است.

افرادی که حیطه ی کاری خودشان به نوعی با این پارچه ها سر و کار دارد بی شک با ترگال و کجراه نساجی بافتین آشنایی دارند.

تفاوت های ترگال  و کجراه بافتین در چیست؟

یکی از اصلی ترین تفاوت هایی که می توان میان پارچه ترگال و کجراه نام برد در وزن و گرماژ آن ها است.

همان طور که می دانید منظور از وزن و گرماژ پارچه همان تراکم بافت و ضخامت آن ها می باشد.

در اصل میان پارچه ترگال ساده و کجراه، اختلاف وزنی در حدود ۴۰ تا ۵۰ گرم وجود دارد.

اما جالب است بدانید که تمام مشخصات و ویژگی های آن ها یکسان می باشد و ترگال بافت ساده و مربعی شکل دارد، کجراه به صورت کج بافته شده است و زیردست قوی تری را می توان از آن مشاهده نمود.

ترگال و کجراه نساجی بافتین با مشخصات فوق مورد تولید قرار می گیرند و می توانید آن ها را با بالاترین کیفیت و مرغوبیت بسیار به عنوان پارچه اصل خریداری کرده و جهت مصارف گوناگون به کار ببرید.

ترگال و کجراه نساجی بافتین

خصوصیات و مشخصات ترگال های خوب

تمامی پارچه هایی که توسط نساجی ها مورد تولید قرار می گیرند دارای یک سری ویژگی ها و مشخصاتی هستند که به سبب آن ها می توان اصل و مرغوبشان را از انواع بی کیفیت آن ها تشخیص داد.

از جمله ی این موارد هم می توان به گزینه های ذیل اشاره نمود:

 1. ثبات در رنگ پارچه ها
 2. دارا بودن تراکم مناسب در پارچه
 3. گلوله نشدن پارچه و یا به عبارتی تل نشدن در آن ها
 4. ثبات سایشی در پارچه ها
 5. داشتن استقامت بسیار بالا در آن پارچه ها

شایان ذکر است که این نوع پارچه ها کاربردهای خاصی دارند که به سبب همان موارد مصرف، لازم است تا ویژگی هایی داشته باشند تا بتوانند نوع نیاز مصرف کننده را رفع نمایند.

بنابراین به عنوان مثال از آن جایی که از این پارچه ها معمولا جهت تولید لباس کار و کلا کارهایی که به تحرک زیادی نیاز دارد، استفاده می شود لازم است که در آن ها استقامت بالا و همچنین ثبات رنگ و سایر موارد رویت شود.

پارچه های ترگال و کجراه نساجی بافتین از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند و با توجه به نیازی که مردم دارند، تولید شده اند.

این پارچه ها کاملا به صرفه و اقتصادی هستند و به عبارتی در دسته ی پارچه هایی به شمار می روند که نام ارزان بودن بر آن ها خورده است.

ترگال و کجراه نساجی بافتین

آیا رنگ ترگال و کجراه در قیمت آن ها تأثیر دارد؟

سوالی که در بالا پرسیده شده است، پاسخی کاملا واضح دارد که شاید خیلی از ماها تا به حال به آن حتی فکر هم نگرده باشیم. اما لازم است بدانید که در رنگ های یک جنس ثابت، شما می توانید تفاوت قیمت را مشاهده نمایید.

مسلما پارچه ترگالی که رنگ آن سفید می باشد با پارچه ترگالی که رنگ آن به مثلا صورتی تغییر یافته است، قیمتی متفاوت دارند.

شایان ذکر است که در بخش رنگرزی از رنگ ها و موادی استفاده می شود که سبب می گردند که این تفاوت قیمت به وجود بیاید.

این مورد را همیشه به یاد داشته باشید که رنگ های کمرنگ و روشن همیشه از رنگ های تیره و سیر ارزان تر هستند و از قیمت کمتری برخوردار می باشند.

جالب است بدانید که اکثر کارخانه ها برای این که بتوانند قیمت محصولات خودشان را بیان نمایند آن هایی که دارای یک رنج قیمتی هستند را در گروه های یک شکل دسته بندی کرده اند و قیمت اصلی آن ها را بیان نموده اند.

حال در این میان برخی از کارخانه ها هم وجود دارند که در تنوع رنگ آن ها تفاوت قیمتی مشاهده نمی شود و تمامی رنگ های تولیداتشان را با یک قیمت مشخص عرضه می نمایند که صد البته این مورد اصلا به نفع مشتری نمی باشد.

کاربردها و مصارف پارچه ترگال

پارچه ترگال به جهت مقاومت بالا و همچنین ویژگی های بسیار خوب در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و موارد مصرف زیادی دارا می باشد.کجراه بافتین لباس کار با گرماژ۳۰۰ گرم تولید می شود.

دارای دو نوع ساده و کجراه می باشد و قیمت بسیار مناسبی که دارا بوده سبب شده است تا محبوبیت آن روز به روز بیشتر شود.

درمیان تمامی شهرها و کارخانه هایی که فعالیت می نمایند می توان به شهر اصفهان رجوع کرد که رکورددار تولید پارچه ترگال می باشد و ترگال و کجراه نساجی بافتین نیز یکی از این موارد می باشد.

موارد استفاده ی این پارچه را می توانیم به شکل ذیل بیان نماییم:

 1. تولید انواع و اقسام لباس کار
 2. لباس های فرمی که مخصوص مدارس تولید می شوند.
 3. انواع ملحفه های مورد نیاز در هر بخش
 4. مانتوهای اداری و مخصوص افرادی که کار سخت انجام می دهند.
 5. تولید انواع لباس های بیمارستانی هم با استفاده از این پارچه ها انجام می شود.

اگر از جمله افرادی هستید که در زمینه ی کاری پرخطر فعالیت دارید و یا این که شغل و فعالیتتان بسیار پرتحرک می باشد، جهت دوخت لباس مناسب لازم است از پارچه های ترگال و کجراه استفاده نمایید.

ترگال و کجراه نساجی بافتین

از پارچه کجراه معمولا برای چه موردی استفاده می شود؟

لازم به ذکر است که پیشتر هم در همین مقاله به این موضوع اشاره نمودیم و بالاترین مورد مصرف پارچه کجراه به تولید لباس کار مختص می شود.

از آن جایی که یک سری از مشاغل به گونه ای می باشند که لازم است جهت کار و فعالیت با امنیت کامل و راحتی از لباس هایی استفاده نمایند که پارچه ی مناسبی داشته باشند، باید در مورد پارچه های گوناگون اطلاعات لازمی را داشته باشید.

مشاغلی همچون ادارات دولتی، کارکنان شرکت نفت و گاز و جوشکاری ها، تراشکاری و پرسنلی که در پمپ بنزین ها مشغول به فعالیت می باشند، لازم است تا از یک پارچه ای جهت تولید لباس هایشان استفاده نمایند تا در عین راحتی که در آن حس می کنند، استقامت خوب و همچنین ویژگی های مناسبی هم دارا باشند.

بنابراین دارا بودن قیمت مناسب و مقاومت بالا و استقامت خوب، همچنین ویژگی های منحصر به فرد در این پارچه سبب شده است تا در اکثر مشاغل از این پارچه استفاده نمایند و پوشاک مورد نیاز کارکنان را از آن تولید کنند.

چگونگی قیمت گیری پارچه ترگال و کجراه از مراکز فروش

با توجه به مواردی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم، متوجه شدید که چه مواردی سبب تغییر قیمت ها در این نوع پارچه ها می شود و با کمک آن ها می توانید قیمت صحیح و درست را تشخیص دهید.

یکی از روش های قیمت گیری پارچه ترگال و کجراه این است که از طریق مستقیم با کارخانه و نساجی ارتباط برقرار نماییم و از آن طریق قیمت محصولات را به دست بیاوریم.

این راه از بهترین روش ها می باشد زیرا در این میان واسطه ای مشاهده نمی شود که سعی در ایجاد نوسان در بازار و قیمت های آن داشته باشد.

به همین دلیل قیمت اصلی و مقرون به صرفه ی تولیدی کارخانه را به دست می آورید.

از سایر روش های قیمت گیری پارچه ترگال و کجراه نساجی بافتین هم می توان به قیمتگیری بر اساس روش آنلاین اشاره کرد که در حال حاضر افراد زایدی به این روش روی آورده اند و از آن جایی که قیمت ها و لیست قیمتی بر اساس تغییرات روز عرضه می شود، بسیار بیشتر می توان به آن اعتماد نمود.

نحوه ی سفارش و خرید ترگال و کجراه در بازار ایران

یکی از بزرگترین دغدغه های افراد و خریداران این است که به چه شکلی سفارشات خودشان را درخواست بدهند و آن ها را خریداری نمایند.

ما در این مقاله سعی می کنیم تا شما را با انواع روش های خرید آشنا نماییم و به شما در نهایت اعلام کنیم که در حال حاضر کدام روش پرطرفدارتر است و روش بهتری برای انجام خریدهای شما به شمار می آید.

یکی از روش های خرید این است که همانند قدیم به صورت مستقیم و حضوری به محل تولید این پارچه ها مراجعه نماییم و از این طریق تمامی خریدهای خود را ثبت کنیم.

مسلما این روش از معایب زیادی برخوردار است که فرد را به فکر وا می دارد تا به روش دیگری بیندیشد.

از جمله این معایب نیز می توان به طی کردن مسافت زیاد برای خریدار و صرف هزینه های هنگفت جهت رفت و آمد و حمل و نقل اشاره نمود.

روش دیگر این است که بسیاری از کارخانه ها برای معرفی هر چه بیشتر خود و محصولاتشان، همچنین افزایش فروشی که دارند نسبت به راه اندازی نمایندگی هایی در شهرهای گوناگون اقدام نموده اند.

شما نیز می توانید جهت سهولت خرید به این مراکز مراجعه کنید و باید خیلی مراقب باشید که به نمایندگی های اصلی بروید و درگیر افراد کلاهبردار نشوید.

از جمله روش هایی که به تازگی روی بورس آمده است و افراد بسیاری به این شیوه از خرید روی آورده اند، می توان به خرید به صورت آنلاین اشاره کرد.

این روش بسایر مورد توجه خریداران و همچنین فروشندگان قرار گرفته است و سعی زیادی دارند تا بتوانند آن را به بهترین شکل ممکن انجام بدهند.

همان طور که متوجه شدید و پیشتر در همین مقاله به موارد خرید و فروش پارچه ها اشاره نمودیم، یکی از بهترین راه های خرید و فروش از دید مشتریان و همچنین تولید کنندگان، به صورت آنلاین می باشد.

در این روش فرد هیچ گونه محدودیتی از نظر زمان و مکان ندارد و می تواند به راحتی هر نوع سفارش خود را از هر شهری که حضور دارد، درخواست بدهد.

در این روش شما می توانید قبل از انجام و ثبت هرگونه سفارش، از مشاوره های کارشناسان و فروشندگان هر مجموعه استفاده نمایید و اطلاعاتی مفید از آن ها دریافت کنید.

همچنین در صورتی که نیاز داشته باشید قبل از خریدتان، جنس پارچه ها و یارنگ های آن ها را مشاهده کنید، می توانید درخواست کالیته بدهید و کارخانه و نساجی آن را به صورت رایگان برای شما ارسال خواهد نمود.

حتی قیمت هایی که به صورت آنلاین دریافت می نمایید نیز کاملا به روز و معتبر می باشند و شما نیز می توانید از آن ها استفاده ی فراوانی کنید.

بنابراین اگر بخواهیم هم از دید مشتری و هم فروشنده و تولید کننده، این مورد را بررسی نماییم، بدون شک هر دوی این افراد، خرید از طریق آنلاین را بهترین روش می دانند.


پارچه کجراه یا “کشمیر” یک نوع پارچه بافتین است که از موی بز یا گوسفند به دست می‌آید. این پارچه به خاطر خواص حرارتی، نرمی، و زیبایی طرح‌هایش، به عنوان یک گزینه محبوب برای فرم و رپوش مدارس مناطق سردسیری محسوب می‌شود. در ادامه، دلایلی که پارچه کجراه برای این مناطق مناسب است، توضیح داده می‌شوند:

۱. خواص حرارتی:
پارچه کجراه به دلیل حاوی الیاف طبیعی مانند موی بز یا گوسفند است. این الیاف از خصوصیات حرارتی بسیار خوبی برخوردارند. این پارچه به خوبی حرارت بدن را حفظ کرده و از افت حرارت به بیرون جلوگیری می‌کند. در مناطق سردسیری، این ویژگی می‌تواند به دانش‌آموزان در مقابل سرما و سرخابی های غیرمنتظره محافظت فراهم کند.

۲. نرمی و راحتی:
پارچه کجراه به لطافت و نرمی خاص خود شهرت دارد. این ویژگی باعث افزایش راحتی دانش‌آموزان در طول روز می‌شود و از آنها خواسته می‌شود تا در کلاس‌ها بهتر تمرکز کنند. همچنین، نرمی این پارچه باعث می‌شود که رپوش و لباس‌های مدرسه به راحتی بر روی بدن قرار گیرند و دانش‌آموزان از آن لذت ببرند.

۳. زیبایی و شکوه:
پارچه کجراه به دلیل بافت و طرح‌های خاص خود شناخته شده است. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که رپوش و لباس‌های مدرسه زیبا و شیک به نظر بیایند. این امر می‌تواند به افزایش اعتماد به نفس و احساس ارتباط با مدرسه در دانش‌آموزان کمک کند.

۴. مقاومت در برابر سایش و پوسیدگی:
الیاف موی بز و گوسفند که در پارچه کجراه به کار می‌روند، مقاوم در برابر سایش و پوسیدگی هستند. این مقاومت باعث می‌شود که لباس‌ها و رپوش‌های ساخته شده از این پارچه برای مدت طولانی به خوبی نگه داشته شوند و نیاز به تعویض کمتری داشته باشند.

با توجه به این دلایل، پارچه کجراه به عنوان یک انتخاب مناسب و کارآمد برای فرم و رپوش مدارس در مناطق سردسیری شناخته شده است.

قیمت پارچه کجراه بافتین
قیمت پارچه کجراه فرم مدارس
خرید کتان کجراه بافتین بیمارستانی
پارچه ترگال کجراه لباس کار
قیمت کتان زارا بافتین

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان