• miladarshadi.com
 • 09131130224

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی تولید جدید

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی تولید جدید

قیمت پارچه ترگال سبز بیمارستانی تولید جدید با تضمین در کیفیت و آبژاول بودن، در رنگبندی سفید، آبی و سبز در این مجموعه، همان قیمت درب کارخانه است. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

یکی دیگر از پارچه های مصرفی در تولیدات بیمارستانی، پارچه ترگال است که اصلا این پارچه را با نام پارچه ترگال بیمارستانی در بازار می شناسند. اگر چه در تولید انواع لباس مدارس و انواع لباس کار نیز، از پارچه های ترگال استفاده می شود، اما مصرفی ترین حوزه، حوزه تولیدات بیمارستانی است که از این پارچه استفاده می کند.

پارچه ترگال گلد بافت
پارچه ترگال گلد بافت

با توجه به اهمیت کیفیت پارچه های ترگال برای کارگاه های تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی، شناخت مشخصات و کیفیت درجه یک از پارچه ترگال اهمیت بالایی دارد. همچنین آگاهی از موارد مصرف پارچه ترگال بیمارستانی می تواند به تولیدی های تازه تأسیس، کمک شایانی کرده باشد.

آیا می دانید که قیمت پارچه ترگال بیمارستانی به چه عواملی وابسته بوده و چگونه می توان قیمت دست اول از این پارچه را خریداری کرد؟

پارچه ترگال بیمارستانی چیست؟

پارچه ترگال بیمارستانی از پارچه های تخت بافت موجود در صنعت نساجی است که دارای الیاف پلی استر ویسکوز می باشد. این پارچه در دو کالیته با گرماژ متفاوت عرضه شده است که عبارتند از:

 • پارچه ترگال بیمارستانی ساده با گرماژ ۲۴۰ گرم
 • پارچه ترگال بیمارستانی کجراه با گرماژ ۲۸۰ گرم

این پارچه ها با عرض ۱۵۰ سانتی متر، پس از تهیه و تکمیل در کارگاه های ریسندگی و بافندگی، به سالن های رنگرزی رفته و در آنجا با متنوع ترین طیف رنگی، تولید و مورد طاقه پیچی قرار می گیرند.

نکته مهم در مورد تولید پارچه ترگال بیمارستانی، خاصیت ضد آبژاول بودن این پارچه است. در واقع تمامی البسه و منسوجات تولیدی از پارچه ترگال، در اثر شستشو با مواد ضدعفونی کننده یا وایتکس، به هیچ وجه کیفیت بافت و رنگ خود را از دست نمی دهند.

در حال حاضر تولید پارچه ترگال بیمارستانی در طیف رنگی آبی، آبی آسمانی، سفید، شیری، صورتی و سبز به انجام می رسد و از جمله مشخصات یک پارچه ترگال خوب می توان به این موارد اشاره داشت:

 • این پارچه در عین نرمی و لطافت، از ضخامت و تراکم بافت بالایی برخوردار بوده است.
 • پارچه ترگال بیمارستانی درجه یک، دارای آهار مناسب بوده و مقاومت بالایی در برابر پارگی دارد.
 • ثبات رنگی از مشخصه های اصلی ترگال بیمارستانی به شمار می آید.
 • به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نمی گردد.
 • به هیچ تل و گوله نشده و ثبات سایشی و کششی هم دارد.
قیمت پارچه ترگال بیمارستانی
پارپ

موارد مصرف پارچه ترگال در بیمارستان ها کدام است؟

با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که از پارچه ترگال بیمارستانی ذکر شد؛ می توان گفت این پارچه از مصارف ویژه ای در بیمارستان ها برخوردار بوده است. در واقع البسه و منسوجاتی که از پارچه ترگال تولید می گردند، کیفیت فوق العاده بالایی داشته و گاها قیمت بیشتری نسبت به سایر منسوجات با دیگر جنس های پارچه داشته اند.مانند پارچه اسپان باند

از مهم ترین مصارف پارچه ترگال بیمارستانی می توان به این موارد اشاره کرد:

 • دوخت لباس فرم پزشکان یا روپوش پزشکی، در رنگ های سفید و شیری
 • لباس فرم پرستاران معمولا در رنگ آبی
 • لباس فرم برای بیماران (عمدتا در بیمارستان های خصوصی که میزان بودجه آنها بالاتر از بیمارستان های دولتی است)
 • انواع روتخی و ملحفه بیمارستانی
 • لباس مناسب کارکنان، پرسنل و حراست بیمارستان ها
 • تولید انواع پرده های بیمارستانی

قیمت پارچه ترگال و عوامل موثر بر آن

برای تمامی واحدهای تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی، مهم است که چه کیفیتی از پارچه های ترگال بیمارستانی را استفاده می کنند. چرا که کیفیت لباس و منسوجات بیمارستانی اهمیت بالایی داشته و اگر بیمارستان ها کیفیت خوبی را تحویل نگیرند، قطعا شما به عنوان تولیدی، ضرر خواهید کرد.

از طرفی هم برای شما و هم برای بیمارستان ها، مسئله قیمت تمام شده تولیدی، از اهمیت دیگری برخوردار بوده است. شما باید بتوانید پارچه ای باکیفیت و مرغوب را با قیمت دست اول کارخانه خریداری نمایید. تا در اینصورت تولیداتی ارزان اما باکیفیت را به عرضه رسانیده باشید.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی در بازار امروزی، علاوه بر فاکتورهایی چون عرض پارچه، گرماژ پارچه و حتی رنگ پارچه، به قیمت مواد اولیه، درصد افزایش واسطه ها و میزان تناژ یا حتی نحوه خرید شما، بستگی داشته است.

بنظر می رسد که ارزانترین قیمت خرید پارچه ترگال بیمارستانی زمانی به دست شما خریداران می رسد که از یک مرکز فروش مستقیم، پارچه ترگال مورد نیاز خود را در تناژ بالا و مستقیما از درب کارخانه خریداری کنید.

فروش ویژه پارچه ترگال بیمارستانی تولید جدید

کیفیت و قیمت، دو اصل مهم در بازارهای رقابتی امروزه خصوصا در بازار پارچه بیمارستانی بوده است. در این میان هر تولید کننده ای که بتواند قیمت و کیفیت را متناسب با هم ارائه دهد، قطعا از میزان تقاضا و نرخ فروش بالایی برخوردار خواهد شد.

در حال حاضر تولید پارچه ترگال بیمارستانی با بهترین کیفیت، در کارخانجات نساجی اصفهان، به انجام می رسد. اصفهان به عنوان یکی از قطب های صنعت نساجی کشور، بهترین کیفیت از انواع پارچه های ترگال بیمارستانی را تولید و روانه بازارهای فروش نموده است.برای آشنایی با پارچه های ترگال فرم مدارس اینجا کلیک کنید.

اگر چه متأسفانه برخی از واسطه ها و دلالان، به دنبال منفعت خود بوده و به هیچ وجه قیمت و کیفیت پارچه ترگال بیمارستانی را متناسب با هم عرضه نمی کنند؛ اما با کمی تحقیقات بیشتر می توانید به مراکز فروش مطمئن در کشور، دسترسی پیدا نمایید.

این مجموعه ضمن در ارتباط بودن با بزرگترین کارخانجات تولید کننده پارچه های ترگال بیمارستانی در اصفهان، تمامی واسطه ها را حذف کرده و قیمت دست اول از این پارچه را به فروش می رساند.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی ارائه شده در این مرکز فروش، قیمتی اقتصادی تر از سایر مراکز فروش بوده و می تواند تولیدات با قیمت تمام شده ارزانتری را برای کارگاه های تولید کننده لباس و منسوجات بیمارستانی رقم بزند.

پارچه ترگال تک
پارچه ترگال فدک
پارچه ترگال گلد بافت
پارچه ترگال بافتین
پارچه ترگال قیمت
پارچه ترگال مناسب چه فصلی است
قیمت پارچه ترگال مانتویی
معایب پارچه ترگال
پارچه ترگال خنک است؟
پارچه ترگال کجراه
پارچه ترگال سبز بیمارستانی
پارچه ترگال چروک میشه
پارچه ترگال سفید
پارچه ترگال اسکراب پزشکی
پارچه ترگال سرمه ای
پارچه ترگال لباس کار
پارچه ترگال فرم مدارس
جنس ترگالین پنبه
پارچه ترگالین پنبه
جنس پارچه ترگال

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان