• miladarshadi.com
 • 09131130224

فروش پارچه اسپان باند ۹۰ و ۶۰ گرمی

فروش پارچه اسپان باند ۹۰ و ۶۰ گرمی

پارچه اسپان باند ۹۰ و ۶۰ گرمی در کیفیتی درجه یک و قیمت رقابتی، هم اکنون از طریق این مجموعه مستقیما از درب کارخانجات معتبر تولیدی به فروش می رسد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: تهران نیما محمد نژاد: ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴ – شهرستان ها: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه اسپان باند امروزه یکی از پارچه های مهم در صنعت نساجی بکار می رود که با توجه به تغییر تحولات جدی در عرصه تولید پارچه، این پارچه با ترکیبات پلیمری و از پلی پروپیلن تولید شده است.

در حال حاضر اگر چه این پارچه دارای قیمت ارزانی بوده، اما ممکن است به سبب بازار داغ خرید و فروش آن خصوصا در دوران شیوع ویروس کرونا، شاهد قیمت های غیر واقعی ارائه شده توسط برخی از مراکز فروش ناشناخته باشیم.

آیا می دانید که ویژگی های پارچه های اسپان باند تولیدی کدام است و این پارچه ها علاوه بر مصارف پزشکی، دارای چه مصارف دیگری هستند؟

چگونه می توان بهترین لیست قیمت عمده پارچه های یکبار مصرف اسپان باند را در بازارهای شلوغ و پر از واسطه گری امروزی، استعلام کرده و خریدی مطمئن داشت؟

این مجموعه با هدف ارائه مشاوره های رایگان قبل از خرید عمده پارچه اسپان باند، پیشنهادات خوبی را برای تمامی خریداران دارد.

پس کافیست تا پایان این مطلب ما را همراهی کرده تا بتوانید در نهایت خریدی مطمئن را تجربه نمایید.

پارچه اسپان باند 90 و 60 گرمی

تاریخچه پارچه های اسپان باند

خیلی از افراد وقتی نام پارچه اسپان باند را می شنوند؛ تصور می کنند که این پارچه یکی از پارچه های جدید است که امروزه در حال تولید می باشد.

اما باید گفت که خیر، اتفاقا پارچه های اسپان باند در زمان های گذشته نیز تولید می شدند و جالب است بدانید که این پارچه ها قدمتی نزدیک به یک قرن دارند.

شایان ذکر است که پارچه اسپان باند در دهه ۴۰، برای اولین بار در شرکتی آمریکایی برای ساخت انواع پشم شیشه، مورد تولید قرار گرفت.

پس این پارچه تاریخچه ای پرمصرف در گذشته داشته، اما امروزه با ورود ترکیبات پلیمری به صنعت نساجی پارچه، روش تولید پارچه های اسپان باند نیز تغییر پیدا کرد.

به گونه ای که امروزه شاهد آن هستیم که پارچه های اسپان باند از گرانولی با نام پلی پروپیلن تولید شده و کیفیتی ویژه تر و بالاتر دارند.

در حال حاضر پارچه های اسپان باند را با نام پارچه بی بافت نیز در بازار می شناسند، چرا که هیچگونه الیافی از تار و پود نداشته و تنها از الیاف پرس تهیه و تکمیل شده اند.

این پارچه با نام های پارچه بی بافت، پارچه لایه سوزنی، پارچه یکبار مصرف و پارچه نبافته، در میان بازاریان و عامه، شناخت شده و مورد معامله و خرید و فروش قرار می گیرد.

پارچه اسپان باند 90 و 60 گرمی

پارچه های اسپان باند با چه ویژگی هایی تولید می شوند؟

تولید پارچه اسپان باند در کارخانجات تولیدی، با استفاده از دستگاهی به نام اکستوردر صورت می گیرد.

بی شک کیفیت مواد اولیه و مجهز بودن دستگاه و ماشین آلات موجود در کارخانجات تولیدی، می تواند بر کیفیت پارچه های اسپان باند اثرگذاری فوق العاده بالایی را داشته باشد.

اغلب کارخانجات تولید کننده پارچه یکبار مصرف اسپان باند، این پارچه را با مشخصات و ویژگی های یکسانی تولید می کنند.

اما بنظر می رسد که همان کیفیت مواد اولیه و استفاده از دستگاه های مجهز در خط تولید کارخانه، از اصلی ترین وجه تمایز بین این کارخانجات به شمار می آیند.

یکی از مهم ترین ویژگی های پارچه های اسپان باند این است که هزینه تمام شده تولیدی این پارچه، کاملا اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد.

این موضوع می تواند برای تولید کنندگانی که مصرف کننده پارچه اسپان باند هستند، از نظر اقتصادی خیلی به صرفه تر بوده باشد.

از جمله دیگر ویژگی های پارچه های اسپان باند، می توان به موارد ذیل اشاره داشت:

 • این پارچه ها در طیف رنگی بسیار متنوعی تولید می گردند که یکی از مهم ترین دلایل مصرفی بودن این پارچه به شمار می روند.
 • تولید پارچه اسپان باند در گرماژهای مختلفی نیز انجام می پذیرد. به طور کلی پارچه های اسپان باند دارای گرماژ ۸ الی ۳۸۰ گرم بوده اند.
 • اسپان باند آنتی یو وی و آنتی باکتریال است.
 • از نرمی و لطافت خاصی برخوردار می باشد.
 • پارچه های اسپان باند می توانند با خاصیت آب دوست بودن تولید گردند که در اینصورت به آنها هیدروفیل گفته می شود.
 • همچنین اسپان باندها می توانند به صورت آب گریز بودن نیز تولید شده باشند که به آنها واتر پروف می گویند.
 • اسپان باندها قابلیت تولید در چند لایه را هم دارد. بدین ترتیب پارچه اسپان باند سه لایه با نام ۳s، پارچه اسپان باند دو لایه با نام ۲s و اسپان باند تک لایه با نام s مشهور بوده و مورد خرید و فروش قرار می گیرند.
 • پارچه های اسپان باند ضد اشعه نور خورشید هم هستند.

با توجه به این ویژگی ها می توان مصارف فوق العاده متنوعی را برای پارچه های اسپان باند در نظر گرفت.

این پارچه ها امروزه در بسیاری از صنایع مانند عمران، راهسازی، کشاورزی و به خصوص صنعت بسته بندی و کاور و انواع ساک های تبلیغاتی؛ کاربرد ویژه ای داشته اند.

یکی دیگر از ویژگی های پارچه اسپان باند که سبب شده این پارچه در صنعت تبلیغات کاربردی باشد، قابلیت چاپ آسان بر روی این پارچه است.

در واقع شرکت ها و مجموعه های گوناگون می توانند به راحتی متن ها، لوگوها و تصاویر تبلیغاتی خود را بر روی پارچه اسپان باند چاپ کرده باشند.

اما آیا می دانید که جدای از این کاربردها، مهم ترین کاربرد پارچه اسپان باند در کدام صنعت است؟

چگونه می توان بهترین قیمت و کیفیت پارچه های اسپان باند را به صورت مستقیم از درب کارخانجات معتبر خریداری کرد؟

پارچه اسپان باند 90 و 60 گرمی

مهم ترین کاربرد پارچه یکبار مصرف اسپان باند

همانطور که متوجه شدید، پارچه اسپان باند پارچه ای تولید شده از پلی پروپیلن و الیاف پرس است که با قیمت تمام شده تولیدی کاملا مقرون به صرفه ای تولید و روانه بازارهای فروش می گردد.

قیمت ارزان پارچه اسپان باند و دیگر مشخصاتی که از این پارچه در خطوط فوق ذکر شد، سبب شده تا این پارچه مصارف فوق العاده ای را نسبت به سایر پارچه ها در صنعت نساجی داشته باشد.

اما به جرئت می توان گفت که مهم ترین کاربرد پارچه یکبار مصرف اسپان باند، در صنعت بهداشتی و پزشکی بوده است.

آنتی باکتریال بودن پارچه اسپان باند و از طرفی یکبار مصرف بودن این پارچه، سبب شده تا امروزه شاهد مصارف گوناگون آن در حوزه تولیدات بهداشتی و بیمارستانی باشیم.

در صنعت بهداشتی، پارچه اسپان باند نبافته می تواند در تولید انواع دستمال های مرطوب، پدهای بانوان، انواع پوشک بچه، انواع زیر انداز بیمار و غیره، خیلی زیاد کاربرد ویژه داشته باشد.

پارچه های اسپان باند در عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر تولید شده و می توانند در گرماژهای ۸ الی ۳۸۰ گرم، در کالیته رنگی متنوع، مورد استفاده قرار گرفته باشند.

بی شک در دوران شیوع کرونا که رعایت نکات و مسائل بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار بوده، در تولیدات انواع البسه و منسوجات بیمارستانی، بیش از هر پارچه ی دیگر، پارچه اسپان باند کاربرد دارد.

بجز مسائل بهداشتی، می توان گفت که مسائل اقتصادی بیمارستان ها هم در انتخاب پارچه اسپان باند و جایگزینی این پارچه با پارچه های قابل شست و شو نیز، نقش فزاینده ای داشته است.

در ادامه کمی بیشتر پیرامون مصارف پارچه اسپان باند در بیمارستان ها با هم به بحث خواهیم پرداخت.

پارچه اسپان باند 90 و 60 گرمی

پارچه اسپان باند بیمارستانی و مشخصات آن

در خطوط فوق ذکر شد که پارچه اسپان باند به سبب مسائل بهداشتی و خصوصا مسائل اقتصادی، می تواند یکی از اصلی ترین گزینه ها برای تولیدات البسه و منسوجات بیمارستانی باشد.

پارچه اسپان باند بیمارستانی هم از گرانول پلی پروپیلن و به صورت آنتی باکتریال تولید شده و کاملا استریل و بهداشتی می باشد.

این پارچه در عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری نیز مورد استفاده قرار گرفته و عمدتا در گرماژهای ۳۰ الی ۹۰ گرمی، کاربرد دارد.

کالیته رنگی پرفروش پارچه های اسپان باند بیمارستانی هم شامل طیف رنگی آبی، سفید، سبز و صورتی بوده که غالبا با توجه به سیاست بیمارستان ها و البته سلیقه مدیران، مورد استفاده در بخش های گوناگون قرار می گیرند.

از جمله مهم ترین مصارف پارچه یکبار مصرف در بیمارستان ها، می توان به این موارد اشاره داشت:

 • تولید البسه فرم مخصوص بیماران (بیمارانی که تنها قرار است تا کمتر از ۴۸ ساعت مورد بستری قرار بگیرند)
 • گان و شان بیمارستانی برای اتاق عمل (گان بیمارستانی همان لباس مخصوص جراحان و شان روپوش مخصوص فردی است که مورد جراحی قرار می گیرد)
 • انواع ماسک های یکبار مصرف و چند لایه مخصوص جراحان
 • کلاه مخصوص جراحان
 • انواع ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی
 • رو انداز و زیر اندازهای بهداشتی
 • تولید انواع پرده مخصوص اورژانس بیمارستان ها
 • تولید انواع دمپایی های یکبار مصرف بیمارستانی مناسب بخش های رادیولوژی و بخش های بستری بیماران
 • تولید انواع کاور کفش مخصوص بخش های مراقبت ویژه و اتاق عمل

تولیدی های انواع البسه و منسوجات بیمارستانی همواره به دنبال خرید بهترین کیفیت و از همه مهم تر بهترین قیمت پارچه اسپان باند آن هم به صورت تناژ بالا و عمده هستند

متأسفانه بازار داغ دلالی و واسطه گری در حوزه فروش پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی، سبب شده تا خریداران این پارچه، با نگرانی هایی مواجه گردند.

اینکه چطور می توانند قیمت مناسبی از پارچه اسپان باند را خرید عمده کرده تا تولیدات با قیمت تمام شده اقتصادی تری داشته باشند؟

اگر چه که کیفیت پارچه اسپان باند هم برای این تولیدی ها مهم بوده و می تواند در افزایش کیفیت محصولات تولیدی و افزایش قدرت فروش آنها نیز نقش فزاینده ای را دارا باشد.

در درجه اول بهتر است که شما با معتبرترین کارخانجات تولیدی پارچه اسپان باند در کشور آشنا شده باشید.

در درجه بعدی نیز می توانید خیلی راحت تر به مراکز فروش پارچه اسپان باند مراجعه کرده و مراکزی را پیدا کنید که مستقیما با این کارخانجات معتبر، در ارتباط هستند.

پارچه اسپان باند 90 و 60 گرمی
اسپان باند

برترین تولید کننده پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی در ایران

تولید پارچه اسپان باند در کشور ما، توسط کارخانجات گوناگونی صورت می گیرد که می تواند دارای کیفیت های متفاوتی هم باشد.

کارخانجات برتر تولید کننده پارچه اسپان باند امروزه در شهرهایی چون تهران، یزد، اصفهان، ملایر، رشت و … وجود داشته و توانسته اند کیفیت خوبی را به بازارهای فروش روانه نموده باشند.

در این کارخانجات، از دستگاه ها و ماشین آلات مجهز و پیشرفته استفاده شده تا شاهد کیفیت بالایی از انواع پارچه های اسپان باند باشیم.

دو کارخانه پارچه اسپان باند بافتینه و کارخانه پارچه اسپان باند حریر بافت امیر، از جمله معتبرترین کارخانجات تولید کننده پارچه های اسپان باند به شمار آمده که توانسته اند تولیدات با کیفیت فوق العاده ای را انجام داده و مشتریان خاص خود را داشته باشند.

بکارگیری مواد اولیه مرغوب، دستگاه های مجهز و کادری مجرب و باتجربه در این کارخانجات، سبب شده تا همواره کیفیت پارچه های اسپان باند تولیدی، درجه یک باشد.

به طوری که هم اکنون اغلب مراکز تولیدی انواع البسه و منسوجات بیمارستانی، به دنبال خرید پارچه اسپان باند تولیدی این کارخانجات معتبر هستند، چرا که از کیفیت آن اطمینان دارند.

شایان ذکر است که این مجموعه با حذف تمامی واسطه ها، علاوه بر ارائه کیفیت واقعی اسپان باند تولیدی این کارخانه ها، قیمت دست اول کارخانه را نیز برای مشتریان خود در نظر می گیرد.

قیمت درب کارخانه از انواع پارچه اسپان باند، سبب شده تا مصرف کنندگان این پارچه، خریدی کاملا مقرون به صرفه را تجربه کرده باشند.

پارچه اسپان باند ۹۰ و ۶۰ گرمی با قیمت مناسب

در میان گرماژهای متنوعی که از پارچه اسپان باند تولید شده و در بازار موجود هست، پارچه اسپان باند ۹۰ و ۶۰ گرمی جزو مصرفی ترین و پرفروش ترین ها قرار دارد.

این پارچه ها همچنین با عرض ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر، بیشترین کاربرد را در تولید انواع لباس فرم بیماران زن و مرد، انواع ملحفه بیمارستانی و انواع گان و شان بیمارستانی داشته اند.

پارچه اسپان باند ۹۰ و ۶۰ گرمی به صورت رولی، طاقه ای و حتی عمده و در تناژ بالا، امکان ثبت سفارش خرید مستقیم از درب کارخانه را از طریق این مجموعه دارد.

پارچه اسپان باند 90 و 60 گرمی

از کجا بهترین قیمت عمده پارچه اسپان باند را بخریم؟

اگر شما هم قصد خرید عمده بهترین کیفیت پارچه اسپان باند با قیمت عمده فروشی دارید، باید مرکز فروشی را انتخاب کنید که:

 • تمامی واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان پارچه اسپان باند را حذف نموده باشد.
 • ارسال کالیته رنگی و نمونه های عدلی را رایگان به آدرس مشتری انجام دهد.
 • مشاوره های رایگان قبل از خرید به مشتریان داده باشد.
 • سفارش خرید عمده و در تناژ بالای اسپان باند را در کمترین زمان ممکن ثبت کرده و به دست مشتریان برساند.

بی شک این مرکز فروش توانسته انواع پارچه اسپان باند تک لایه و چند لایه در طیف رنگی متنوع را، مستقیما از درب کارخانه به فروش رسانیده باشد.

چرا برای یکبار هم که شده، خرید عمده پارچه اسپان باند ۹۰ و ۶۰ گرمی را از طریق این مجموعه انجام نمی دهید؟

پارچه اسپان باند ۹۰ گرمی دیجی کالا
قیمت اسپان باند ۹۰ گرمی
فروش پارچه اسپان باند تهران
پارچه اسپان باند ۶۰ و ۹۰ گرمی
قیمت پارچه اسپان باند ۹۰ گرمی
پارچه اسپان باند از کجا بخرم ؟
خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی ۳۸ گرم
قیمت اسپان باند ۶۰ گرم
اسپان باند ۹۰ گرمی
قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان