• miladarshadi.com
  • 09131130224

فروش عمده پارچه بیمارستانی با قیمت کارخانه

فروش عمده پارچه بیمارستانی با قیمت کارخانه

فروش عمده پارچه بیمارستانی با قیمت کارخانه مشاوره رایگان ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

  • آشنایی با انواع پارچه های بیمارستانی
  • یک پارچه بیمارستانی خوب چه ویژگی هایی دارد؟
  • عوامل موثر بر قیمت پارچه بیمارستانی کدام است؟
  • فروش عمده پارچه بیمارستانی با بهترین قیمت

فروش عمده پارچه بیمارستانی از انواع ترگال، تترون، فلامنت، فلامنت پنبه، کجراه و اسپان باند، با قیمت دست اول کارخانه از طریق این مجموعه به انجام می رسد. دریافت مشاوره


خرید اینترنتی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
قیمت پارچه یکبار مصرف
خرید پارچه بیمارستانی
فروش پارچه بیمارستانی در تهران
پارچه لباس یکبار مصرف بیمارستانی
اسم پارچه لباس بیمارستانی
فروش پارچه تترون بیمارستانی
قیمت پارچه ملحفه بیمارستانی
خرید اینترنتی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی قیمت پارچه یکبار مصرف خرید پارچه بیمارستانی فروش پارچه بیمارستانی در تهران پارچه لباس یکبار مصرف بیمارستانی اسم پارچه لباس بیمارستانی فروش پارچه تترون بیمارستانی قیمت پارچه ملحفه بیمارستانی

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

در بازارهای خرید و فروش پارچه، بدون شک از جمله پارچه هایی که همیشه و در تمامی ایام سال، فروش بالایی دارند، می توان به انواع پارچه های بیمارستانی اشاره کرد. به همین سبب در اصفهان که قطب صنعت نساجی کشور است، شاهد فعالیت تعداد زیادی از کارخانجات نساجی با دارا بودن خط تولید پارچه های بیمارستانی، هستیم.

آیا می دانید که انواع پارچه های بیمارستانی مصرفی کدام اند؟ چگونه می توان ضمن اطمینان از کیفیت و مرغوبیت جنس پارچه های بیمارستانی، بهترین قیمت این پارچه ها را سفارش عمده و تناژ بالا داد؟

فروش عمده پارچه بیمارستانی

آشنایی با انواع پارچه های بیمارستانی

بدون شک در بازارهای خرید و فروش پارچه، به سبب مصارف گوناگونی که پارچه های بیمارستانی داشته اند، نمی توان از میزان نرخ فروش بالای این پارچه ها صحبت نکرد.

کارخانجات نساجی گوناگون در کشور وجود داشته که انواع پارچه های بیمارستانی را با بهترین کیفیت، تولید و روانه بازارهای فروش می نمایند. با توجه به اهمیت کیفیت پارچه های بیمارستانی و وجود یک سری فاکتورهای معین در بافت این پارچه ها، بنظر می رسد که رقابت کارخانجات تولیدی بر سر کیفیت، همچنان وجود داشته است.

از جمله انواع پارچه های بیمارستانی موجود در بازار، می توان به این پارچه ها اشاره ویژه ای داشت:

پارچه تترون بیمارستانی

به جرئت می توان ادعا کرد که یکی از پرفروش ترین پارچه های بیمارستانی که از مشخصات منحصربفردی برای مصارف گوناگون بیمارستان ها برخوردار بوده، پارچه تترون بیمارستانی است.

این پارچه با عرض های ۹۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتی متری و گرماژهای ۱۰۰ الی ۳۸۰ گرم به بازارهای فروش عرضه می گردد. تولید لباس بیماران از اصلی ترین مصارف پارچه بیمارستانی تترون به شمار می آید.

پارچه ترگال بیمارستانی

یکی دیگر از پارچه های تخت بافت بیمارستانی که ضخامت و تراکم بافت مناسبی داشته، پارچه ترگال بیمارستانی است. این پارچه در انواع پارچه ترگال ساده و پارچه کجراه عرضه شده که دارای عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ ۲۴۰ و ۲۸۰ گرمی می باشد.

این پارچه در رنگبندی آبی، سفید و سبز، بیشترین نرخ فروش را داشته و عمدتا در تولید روپوش پزشکی و البسه اتاق عمل، کاربرد ویژه تری دارد.

پارچه ترگال آب ژاول بیمارستانی
پارچه ترگال و کجراه آب ژاول سبز رنگ خمی

پارچه اسپان باند بیمارستانی

از جمله ارزان قیمت ترین پارچه های بیمارستانی که امروزه به سبب شرایط بهداشتی، یکی از پرمصرف ترین پارچه ها در مصارف پزشکی و بیمارستانی تلقی می گردد، پارچه یکبار مصرف یا پارچه اسپان باند است.

این پارچه با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژهای ۲۵ الی ۹۰ گرمی، عمدتا در تولید انواع گان و شان، روکش کفش، ماسک های جراحی، لباس بیماران، انواع ملحفه بیمارستانی و غیره، کاربرد مناسبی دارد.

پارچه فلامنت و فلامنت پنبه بیمارستانی

پارچه های فلامنت بیمارستانی هم در انواع فلامنت فلامنت و فلامنت پنبه تولید شده که در این میان پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی دارای الیاف نرم تری بوده و می تواند مناسب لباس فرم بیماران، کاربرد بهتری داشته باشد. این پارچه هم با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژ معینی، تولید و روانه بازارهای فروش می گردد.

یک پارچه بیمارستانی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

حال که با انواع پارچه های بیمارستانی آشنا شدید، آیا می دانید که یک پارچه بیمارستانی خوب، چه ویژگی هایی را باید داشته باشد؟

شناخت ویژگی های خوب پارچه های بیمارستانی سبب می گردد تا کارخانجات تولیدی البسه و منسوجات بیمارستانی، بهترین انتخاب را داشته و باکیفیت ترین محصولات را تولید و به بیمارستان ها عرضه نمایند.

از جمله ویژگی هایی که یک پارچه بیمارستانی باید داشته باشد می توان به این موارد اشاره داشت:

پارچه های تترون و ترگال، پارچه های قابل شستشویی هستند که بایستی با آب و مواد ضد عفونی کننده، شستشو داده شوند. این پارچه ها بایستی به شکل ضد آب ژاول تولید شده باشند تا کیفیت بافت و رنگ خود را در اثر شستشو از دست ندهند.

تمامی پارچه های بیمارستانی باید دارای زیر دست نرم، لطیف و با تراکم خوب داشته و هیچگونه حساسیت پوستی را به وجود نیاورند.

گرماژ پارچه های بیمارستانی، خصوصا پارچه هایی که در تولید لباس بیماران مورد استفاده قرار می گیرند، به گونه ای است که بدن نما نباشد. به عنوان مثال عمدتا از پارچه تترون با گرماژ ۱۵۰ یا ۱۸۰ و از پارچه اسپان باند با گرماژ ۱۶۰ گرمی در این خصوص استفاده می نمایند.

عوامل موثر بر قیمت پارچه بیمارستانی کدام است؟

جدا از مبحث کیفیت که در مورد پارچه های بیمارستانی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده؛ اما هم برای مدیران بیمارستان ها و هم برای تولیدی های البسه و منسوجات بیمارستانی، قیمت پارچه بیمارستانی و عوامل موثر بر آن، بسیار حائز اهمیت می باشد.

چرا که اگر پارچه های بیمارستانی با قیمت بالایی خریداری شوند، قطعا منسوجات تولیدی هم قیمت بالایی خواهند داشت و این موضوع به خصوص برای بیمارستان های دولتی، اصلا مورد قبول نیست، چرا که عمدتا بودجه کمی دارند.

این موضوع منجر شده تا کارگاه های تولیدی انواع لباس و منسوجات مناسب بیمارستان ها، به فکر چاره ای برای خرید نیاز پارچه ای خود با کیفیت و قیمت متناسب با هم باشند.

یکی از موثرترین فاکتورها در قیمت پارچه های بیمارستانی، کیفیت پارچه هاست. از جمله دیگر فاکتورها می توان به عرض، گرماژ، رنگ پارچه و در آخر به نحوه خرید پارچه بیمارستانی اشاره کرد.

اگر تولیدی هایی که نیاز به پارچه بیمارستانی دارند، بتوانند از مراکز فروش معتبر در کشور، خرید عمده پارچه بیمارستانی را در تناژ بالا انجام دهند، قطعا خریدی اقتصادی تر در انتظار آنها خواهد بود.

اما آیا مراکز معتبر فروش عمده پارچه بیمارستانی را در بازارهای کشور می شناسید؟ چگونه می توان از این مراکز، با کیفیت خوب و قیمت دست اول کارخانه، خریدی مطمئن انجام داد؟

فروش عمده پارچه بیمارستانی با بهترین قیمت

خوشبختانه این مرکز توانسته با فروش عمده پارچه بیمارستانی از درب معتبرترین کارخانجات تولیدی در اصفهان و دیگر شهرها، ضمن حذف واسطه ها، دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم ارائه دهد.

خریدارانی که نگران تأمین نیاز پارچه ای خود با ارزانترین قیمت ممکن هستند، می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، خرید اینترنتی پارچه های بیمارستانی را از طریق این مجموعه تجربه نمایند و از کیفیت خرید خود راضی باشند.

خرید اینترنتی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
قیمت پارچه یکبار مصرف
خرید پارچه بیمارستانی
فروش پارچه بیمارستانی در تهران
پارچه لباس یکبار مصرف بیمارستانی
اسم پارچه لباس بیمارستانی
فروش پارچه تترون بیمارستانی
قیمت پارچه ملحفه بیمارستانی

  • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان