• miladarshadi.com
 • 09131130224

صنایع پارچه نساجی ونوس طلایی

صنایع پارچه نساجی ونوس طلایی

پارچه نساجی ونوس طلایی با روش های گوناگونی به فروش می رسد و فروش آن به صورت طاقه ای و عدلی و به شکل انتخاب طرح مورد نظر، در کمترین زمان ممکن انجام می شود. مشاوره از ما

همان طور که مستحضر هستید نساجی های متفاوتی در حوزه ی تولید پارچه وجود دارند که انواع و اقسام پارچه ها را مورد تولید قرار می دهند.

پارچه هایی در جنس ها و رنگ و طرح های متفاوت که موجب شده است به سبب آن ها تنوع کار بسیاری در زمینه ی پوشاک مشاهده شود.

نساجی ونوس طلایی یکی از این نساجی ها می باشد که توانسته است با توجه به کیفیت بالایی که در تولیداتش دارد، در این زمینه بسیار به شهرت برسد.

پارچه نساجی ونوس طلایی

پارچه خرج کاری نساجی ونوس طلایی

پارچه ها انواع و اقسام گوناگونی دارند، از برخی از آن ها اصل لباس را تهیه می کنند و در این بین پارچه هایی را مورد تولید قرار می دهند که از آن ها به عنوان خرج کار لباس استفاده می شود.

خرج کار لباس در واقع یک اصطلاح می باشد که از آن برای افکت و تزیینات لباس استفاده می نمایند.

این خرج کار شامل موارد زیادی می شود و در تولید انواع لباس بسیار پر اهمیت می باشد.

خرج کار را به طور کلی می توانیم به موارد زیر نسبت دهیم مانند:

 1. مارک هایی که در پشت یقه ها به کار می رود.
 2. دکمه های لباس ها
 3. تگ ها
 4. آویزهایی که بر روی لباس ها استفاده می شود.
 5. زیپ های به کار رفته در لباس
 6. نوارها

این هایی که نام برده شدند، همگی به عنوان خرج کار لباس هستند و در تولید انواع پوشاک نقش به سزایی را ایفا می نمایند.

یک خرج کار خوب بروی لباس، مسلما بر نگاه مشتری تاثیر زیادی می گذارد و جلوه ی موجود در لباس را چندین برابر می کند.

نساجی ونوس طلایی یکی از کارخانه هایی می باشد که بهترین کیفیت خرج کار را تولید می کند و به بازار مورد عرضه قرار می دهد.

پارچه های تولیدی در نساجی ونوس طلایی از سری محصولاتی می باشد که توسط شرکت بوریا و فانوس طلایی  تولید شده اند.

در واقع این شرکت برای تکمیل محصولات خود آن ها را ارائه کرده است.

لازم به ذکر است که این مجموعه به خوبی پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریانش می باشد و این به آن دلیل است که محصولات تولیدی ونوس طلایی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

همچنین می توان گفت محصولات و پارچه های تولیدی ونوس طلایی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل دوام بسیار زیادی دارند.

پارچه نساجی ونوس طلایی به دلیل شهرت زیادی که دارد، می توان گفت از پرفروش ترین های پارچه می باشد.

پارچه های خرج کار از بهترین مواردی هستند که سبب می شوند لباس دوخته شده از سادگی در بیاید و جذابیت خاصی را به لباس و طرح و رنگ آن می دهند.

بنابراین معمولا افراد برای زیباتر کردن لباس ها از این خرج کارها بهره می برند و می توانند در فروش بالاتر تولیدی هایشان موفق تر باشند.

پارچه نساجی ونوس طلایی

مشخصات بهترین پارچه پیراهنی ونوس طلایی

شرکت ونوس طلایی نیز در بافت انواع پارچه های پیراهنی نیز فعالیت دارد و یکی از بهترین تولیدکنندگان پارچه های پیراهنی می باشد.

پارچه های پیراهنی ونوس طلایی دارای ویزگی ها و مشخصاتی هستند که عبارتند از:

 1. از جنس پلی استر ویسکوز می باشند.
 2. لطافت بافت بسیار خوب و زیردستی لطیف
 3. دوام و مقاومت بالای پارچه در برابر چروک شدن آن
 4. تراکم بافت بسیار بالا
 5. ترکیب رنگ های زیبا و جذاب
 6. دارای قیمتی مناسب و به صرفه

مشخصاتی که در بالا به آن ها اشاره کردیم از جمله ویژگی هایی می باشد که بهترین پارچه های پیراهنی تولید ونوس طلایی دارا می باشد و سبب گردیده اند که فروش بسیار خوبی را داشته باشند و طرفداران آن ها روز به روز بیشتر شوند.

این پارچه های پیراهنی طرح های بسیار متنوعی دارا می باشند و برای یونیفرم شرکت ها و البسه و پوشاک فرم مدارس و بیمارستان ها بسیار مناسب هستند.

کیفیت پارچه های این نساجی با دیگر نساجی ها را تنها با یک نگاه می توان متوجه شد و تمامی این ها به دلیل بافت یکدست این پارچه ها و استفاده از نخ های مرغوب موجب شده است تا پارچه ای با زیردست نرم و عالی تولید شود.

از این پارچه های پیراهنی برای تولید فرم های مدارس نیز بهره می برند، بنابراین باید دارای مشخصاتی باشند که از آن ها بتوان حداقل برای همان یک سال تحصیلی استفاده های لازم را کرد.

مشخصات و ویژگی هایی مانند:

 1. رنگبندی های جدید و متنوع در آن ها
 2. دارای طرحی مناسب و جذاب برای فرم مدارس
 3. دارا بودن زیردستی نرم و باکیفیت و لطیف
 4. ثبات رنگ در شست و شوهای مکرر و با دمای بالا

در تولید فرم مدارس این موارد بسیار با اهمیت می باشد زیرا حتی نبود یکی از موارد بالا موجب می شود تا تولیدی ها نساجی های دیگر را هم مورد گزینش قرار دهند.

پارچه نساجی ونوس طلایی

پارچه های چهارخانه نساجی ونوس

در میان تمامی طرح های پارچه ها، یک نوع وجود دارد با نام پارچه های چهارخانه که نساجی ونوس طلایی نیز یکی از تولیدکنندگان پارچه با این طرح می باشد.

از این پارچه های چهارخانه تولیدات گوناگونی صورت می گیرد و این موارد و کاربردها عبارت هستند از:

 1. تولید مانتوهای تابستانه
 2. تولید انواع پیراهن مردانه و زنانه، پسرانه و دخترانه
 3. به عنوان خرج کار برای انواع پوشاک
 4. مورد استفاده در صنعت عروسک سازی
 5. تولید سرویس های نوزاد و سیسمونی
 6. سرویس های آشپزخانه
 7. تولید انواع ملحفه و شلوار منزل و شلوارک ها

موارد بیان شده در بالا بیشترین میزان تولیدات از پارچه های چهارخانه ی ونوس طلایی را بر عهده دارند و به موجب آن ها محصولاتی باکیفیت فوق العاده نیز در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

از کجا بهترین پارچه پیراهنی ونوس طلایی بخرم؟

برای خرید بهترین پارچه های پیراهنی نساجی ونوس طلایی لازم می باشد تا شما ابتدا اطلاعاتی درباره ی انواع پارچه های پیراهنی تولید کارخانه های متفاوت داشته باشید سپس بر اساس آن ها بتوانید به راحتی تشخیص دهید که کدام پارچه ی پیراهنی بهتر است.

برند ونوس طلایی به قدری معروف است که اگر در بازار به دنبال آن پارچه باشید به راحتی پیدا می کنید فقط باید بتوانید اصل و تقلبی آن را از هم تشخیص بدهید که خدایی نکرده سرتان کلاه نرود.

خرید پارچه های پیراهنی ونوس طلایی به چندین روش ممکن است و انجام می شود.

یکی از این روش ها این است که با مراجعه به درب کارخانه ی ونوس طلایی و با مشاهده ی مستقیم پارچه های تولیدی آن کارخانه، نسبت به خرید آن ها اقدام نمایید.

با استفاده از این روش به طور کامل واسطه ها را حذف نموده اید و توانسته اید پارچه های مورد نیازتان را با قیمت های بسیار مناسبی خریداری کنید و سود خوبی را نصیب خود نمایید.

روش دیگر خرید از طریق نمایندگی های آن کارخانه می باشد که می توانید نمایندگی های معتبر را از طریق خود کارخانه پیدا کنید و اطلاعات مکان و فروش آن ها را به دست آورید.

خرید از نمایندگی های معتبر بسیار به صرفه می باشد و فرد این اطمینان را دارد که جنس آن محصولات تولیدی باکیفیت می باشند و همان پارچه ای را خواهد خرید که تعریفش را همه جا شنیده است.

روش دیگر خرید از طریق وبسایت هایی است که امروز که بسیار رونق گرفته اند و بالاترین میزان فروش کشور از این راه است.

خرید از طریق سایت ها و به صورت آنلاین بهترین مزایا را دارد و یکی از آن ها این است که اصلا محدودیتی در آن وجود ندارد و افراد در هر زمانی از شبانه روز که تمایل به خرید و شرایطش را دارند می توانند نسبت به آن اقدام نمایند.

و این که در هر مکانی که فرد به اینترنت دسترسی داشته باشد می تواند خرید را خود را ثبت کند و درخواست ارسال آن را داشته باشد.

خرید به روش اینترنتی با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی پدید آمده است و طرفداران بسیاری دارد زیرا دردسرهای خرید آن کمتر می باشد.

خرید باید از طریق سایت های معتبر و پربازدید انجام شود و تحت شرایطی باشد که از نظر اعتبار بسیار معتبر به حساب بیایند و مورد تایید قرار گرفته باشد تا نتوان از آن طریق از مردم سواستفاده نمود.

پارچه نساجی ونوس طلایی

قیمت عمده فروشی پارچه پیراهنی ونوس طلایی

پارچه های پیراهنی ونوس طلایی را می توان به روش های عمده و خرده خریداری کرد.

خرید به روش عمده از طریق خود کارخانه و یا نمایندگی هایشان می تواند صورت بگیرد و این خرید با قیمت بسیار مناسبی انجام می شود.

هرچه حجم خرید شما بالاتر باشد و عمده تر به حساب بیاید، قیمت آن بسیار مناسب تر خواهد بود و در این حالت فروشنده هم می تواند در نهایت تخفیف دیگری که مبلغ نهایی را مناسب تر کند، به شما اختصاص بدهد.

خرید پارچه های پیراهنی به صورت عدلی و یا طاقه ای دارای ویژگی ها و ریزه کاری هایی می باشد که باید حتما در آن متخصص باشید تا اقدام به خرید شما با موفقیت روبرو شود.

در واقع برای این که بتوانید جنس را به صورت اصل آن خریداری کنید می بایست، آگاهی کافی در مورد پارچه ها و خصوصیاتشان داشته باشید.

برای دریافت قیمت عمده ی این پارچه ها نیز می توانید به روش های گوناگونی اقدام کنید و قیمت آن ها را پیدا نمایید.

از طریق تماس تلفنی با کارخانه و یا نمایندگی های آن ها می توانید قیمت انواع پارچه را جویا شوید که این مورد درست است به صورت مستقیم در حال صحبت با کارشناسان فروش هر مجموعه می باشید اما وقت و هزینه ی زیادی برای شما به همراه دارد.

مورد دیگر این است که از طریق وبسایت های کارخانه ها به صورت آنلاین ارتباط برقرار نمایید و از آن طریق قیمت های روز و آنلاین پارچه ها را جویا و مطلع شوید.

همان طور که متوجه شدید و کاملا واضح است، اطلاع پیدا کردن از طریق وبسایت ها بسیار از همه نظر به صرفه تر می باشد و راحت تر و بدون دردسر می توانید به اطلاعاتی که نیاز دارید دست پیدا نمایید.

قیمت عمده فروشی پارچه های ونوس طلایی هم یک قیمت رقابتی می باشد و همین مورد سبب می گردد تا علاوه بر این که افراد و خریداران به کیفیت اجناس توجه می کنند، در همان حال قیمت را هم مد نظرشان قرار بدهند.

پارچه نساجی ونوس طلایی

سایت فروش انواع پارچه ونوس طلایی

به همان شکلی که در بالا هم به آن اشاره کردیم، برای فروش انواع محصولات تولیدی نساجی ونوس طلایی وبسایتی طراحی شده است که بر اساس آن می توان تمامی تولیدات را در یک قاب مشاهده نمود.

سایتی که علاوه بر قرار دادن محصولات تولیدی، به بیان ویژگی ها و مشخصات آن ها نیز تلاش نموده است و آن ها را با تمام جزییات به صورت یکجا گردآوری کرده است.

مشخصات و ویژگی هایی که می توانند سبب شوند آن محصول را خریداری کنید یا این که به طور کلی از آن صرف نظر نمایید.

سایت فروش پارچه نساجی ونوس طلایی دارای امکانات بسیار زیادی می باشد و شرایط خرید به صورت عمده را به طور کلی بیان نموده است و حتی می توانید در صورتی که سوالی برای شما در هر زمینه ای پیدا شد از کارشناسان فروش آن، به صورت آنلاین اطلاعات بگیرید.

در این میان این نکته را به طور کامل مد نظر قرار دهید که نساجی که شما انتخاب نموده اید جواب خودش را پس داده است و به راحتی توانسته است پاسخگوی نیاز مشتریانش باشد.

شما در هر زمان و مکانی توانایی این را دارید که به سایت ونوس طلایی مراجعه کنید و با مشاهده ی انواع تولیدات آن، نسبت به خرید آن ها در هر حجمی اقدامات لازم را انجام دهید.

در خرید از طریق سایت این امکان برای شما فراهم شده است که نظرات سایر افرادی که از آن نساجی خرید کرده اند را مشاهده فرمایید و بدانید که آیا از تمامی شرایط فروش آنلاین راضی بوده اند یا خیر.

در مورد اطمینان از کیفیت و سایر موارد خرید نیز می توانید از طریق گوگل اطلاعاتی را به دست آورید و در صورت اطمینان کامل از آن ها، کارهای تکمیلی را انجام بدهید.

پارچه ی پیراهنی تولید شده توسط نساجی فانوس طلایی و  نساجی بوریا و فانوس

به نخ رنگی  در بازار گفته می شود  و علتش این است که ابتدا نخ رنگ شده

و سپس مورد بافت و تکمیل قرار می گیرند. به علت وجود نخ های

رنگی این پارچه از لحاظ ثبات رنگ و دوام از کیفیت بالایی برخوردار است.

رنگبندی شاد و لطافت این پارچه مناسب برای انواع پیراهنی های مردانه و زنانه جوان پسند،

لباس فرم مدارس و مهد کودک ها، لباس پسرانه و غیره می باشد.

پارچه ونوس طلایی
پارچه ونوس طلایی

شرکت صنایع پارچه نساجی ونوس طلایی

افتخار دارد با بیش از ربع قرن بافت و تکمیل و رنگرزی

پارچه در خدمت مردم خوب میهن مان باشد. جهت خرید

از نمایندگی اصلی این محصول با ما در تماس باشید۰۹۱۳۶۶۶۸۶۳۶

پرطرفدارترین طرح برای پارچه پیراهن چه بین آقایان و

چه خانم ها مدل چهارخانه می باشد. طرح چهار خانه می تواند

ساده و یا ترکیبی باشد. پیراهن های با طرح چهارخانه همیشه

پرفروش تر از دیگر طرح ها هستند و به اصطلاح همه پسند است.

نکته : چهار خانه درشت بیشتر برای پیراهن افراد لاغر و چهارخانه ریز بیشتر مناسب لباس افراد چاق می باشد.

کاربرد این محصول

پارچه مورد مصرف برای پیراهن از پارچه های تخت بافت

( تار و پودی ) به شمار می رود که با الیاف مصنوعی، طبیعی

و یا مخلوطی از هر دو معمولا با عرض ١۵٠ سانتی متر

( در مواردی با عرض ١۵۵ سانت ) در دو نوع ساده و طرح دار تولید

و تکمیل خواهد شد. علاوه بر بافت و نوع الیاف مصرفی

به این موضوع هم توجه کنید که نوع تکمیل پارچه از

مهمترین فاکتور های کیفیت یک پارچه مناسب پیراهن است.

ارسال به صورت متری ،طاقه و عدلی

توجه کنید لطفا

برای ترکیب پارچه های چهار خانه با پارچه های ساده می توانید از پارچه تترون ساده پیراهنی استفاده کنید

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان