• miladarshadi.com
 • 09131130224

سفارش چاپ روی پارچه با قیمت باورنکردنی

سفارش چاپ روی پارچه با قیمت باورنکردنی

آنچه در این مقاله می خوانید…

 • روش های چاپ روی پارچه کدام اند؟
 • دلایل چاپ طرح های مختلف روی پارچه چیست؟
 • نکات مهم در سفارش چاپ روی پارچه
 • بهترین قیمت چاپ روی پارچه مناسب لباس و روپوش پزشکی

سفارش چاپ روی پارچه مناسب لباس های فرم کلینیک های دندانپزشکی، پزشک اطفال و غیره، با قیمت باورنکردنی و کیفیت عالی، همین حالا قابل ثبت است. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

شاید شما هم به عنوان یک تولید کننده لباس یا خیاط، دغدغه ی این را داشته تا به دنبال تهیه طرح خاصی از یک پارچه مد نظر مشتریانتان باشید. حتما می دانید که در بازار خرید و فروش پارچه، طرح های پارچه محدود است. این یعنی آنکه ممکن است نتوانید طرح دلخواه و متناسب با سلیقه مشتریان خودتان را پیدا کنید.

پس چاره کار چیست؟ چطور می توان با بهترین کیفیت و هزینه ای کم و اقتصادی، طرح دلخواه پارچه برای دوخت انواع لباس را خریداری و تهیه کرد؟

در اینجاست که صنعت چاپ روی پارچه از اهمیت بیشتری برخوردار می گردد. امروزه با پیشرفت تجهیزات و وسایل در حوزه چاپ روی انواع پارچه، دیگر نیازی به نگرانی از بابت چاپ طرح های مختلف و دلخواه روی پارچه لباس ها نیست.

یکی از پرطرفدارترین صنایعی که نیاز به پارچه های چاپی دارند، صنعت تولید انواع لباس های پزشکی، روپوش پزشکی، پزشک اطفال، کلینیک های دندانپزشکی و عمدتا کلینیک های خصوصی هستند. کلینیک های خصوصی می خواهند که لباس هایی با طرح های تمیز و یکدست برای کارکنان خود داشته باشد.

این موضوع باز هم بیش از پیش نیاز به چاپ روی پارچه لباس فرم را نشان می دهد. اما آیا با روش های چاپ بر روی انواع پارچه آشنا هستید؟ چه پارچه هایی مناسب لباس فرم پزشکی هستند و می توان بر روی آنها طرح های متنوعی را چاپ کرد؟

یا اینکه از کدام مراکز فروش پارچه، می توان سفارش چاپ روی پارچه را ثبت کرد و با بهترین کیفیت و قیمت، پارچه چاپ شده را تحویل گرفت؟ پیشنهاد می کنیم تا پایان همراه ما باشید.

روش های چاپ روی پارچه کدام اند؟

شاید برای شما به عنوان خیاط یا تولید کننده انواع لباس های فرم پزشکی یا هر لباس فرم دیگری، جالب باشد که با روش های مختلف چاپ بر روی پارچه آشنا شوید.

دلیل اهمیت این موضوع آن است که با شناخت کافی نسبت به روش های چاپ روی پارچه، متوجه می شود که کدام روش، جزو برترین روش های چاپ قرار داشته است. با این وجود می توانید خیلی راحت مراکزی که خدمات چاپ روی پارچه را انجام می دهند را انتخاب کرده و نیاز پارچه ای خود را با بهترین کیفیت، تأمین نمایید.

از جمله روش های چاپ روی انواع پارچه می توان به این روش ها اشاره داشت:

 • چاپ به روش مستقیم
 • چاپ حرارتی
 • چاپ سابلیمیشن
 • چاپ قالبی
 • چاپ اسپری روی پارچه
 • چاپ دیجیتالی
 • چاپ باسمه
 • چاپ سیلک اسکرین

شایان ذکر است که هر یک از روش های چاپ روی پارچه، نیاز به زمان، شرایط، تختصص و نیروی کار مخصوص به خود را دارند. در پایان این کیفیت چاپ است که می تواند قدرت فروش یک مرکز خدماتی چاپ روی پارچه را بالا یا پایین برده باشد.

سفارش چاپ روی پارچه

دلایل چاپ طرح های مختلف روی پارچه چیست؟

در ابتدای این مقاله بیان کردیم که امروزه چاپ روی پارچه با استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین امکانات و روش های چاپ، می تواند کمبود طرح های گوناگون پارچه موجود در بازار را، برطرف کرده باشد.

تولیدی های لباس فرم پزشکی مناسب کلینیک های خصوصی، از جمله مشهورترین تولیدی هایی هستند که نیاز مبرم به انواع پارچه های چاپی با طرح دلخواه و مورد پسند مشتریان خود داشته اند.

این موضوع علاوه بر شکل گیری نظم میان کارکنان یک کلینیک، می تواند جنبه تبلیغات و جذب مشتری را هم برای این مجموعه داشته باشد.

چرا که علاوه چاپ انواع طرح های گوناگون روی پارچه لباس فرم پزشکی، می توان انواع لوگو یا عکس های تبلیغاتی را هم بر روی این پارچه و لباس ها، چاپ کرد که اهمیت بالایی برای این کلینیک ها دارد.

نکات مهم در سفارش چاپ روی پارچه

سفارش چاپ روی پارچه می تواند از طریق مراکز مختلفی در بازار به ثبت برسد. اما آیا تمامی این مراکز، می توانند تضمین کیفیت چاپ طرح دلخواه روی پارچه را به مشتریان بدهند؟

امروزه هستند مراکزی که سفارش چاپ روی پارچه را قبول می کنند، اتفاقا کیفیت بالایی را هم تحویل مشتری می دهند، اما قیمت های گزافی را برای این کار در نظر می گیرند.

بر عکس این موضوع هم وجود داشته، چرا که هستند مراکزی که قیمت چاپ روی پارچه توسط آنها، خیلی پایین تر بوده، اما اصلا کیفیت مورد انتظار مشتری را تحویل نمی دهند.

درصد کمی از خریداران پارچه چاپی هستند که کیفیت را فدای قیمت پایین کرده و درصد بیشتر خریداران، می خواهند دو اصل کیفیت و قیمت چاپ روی پارچه را، متناسب با هم تحویل بگیرند.

آیا واقعا چنین مراکزی وجود داشته که بهترین کیفیت چاپ روی انواع پارچه را همزمان با بهترین قیمت، عرضه کند؟

چاپ روی پارچه

بهترین قیمت چاپ روی پارچه مناسب لباس و روپوش پزشکی

حتما شما هم به عنوان تولید کننده انواع روپوش پزشکی مناسب کلینیک های خصوص و کلینیک اطفال یا دندانپزشکی، دغدغه ی تهیه یک پارچه چاپی خوب، باکیفیت و ارزان قیمت را داشته اید.

آیا می دانید که اولا کدام پارچه ها برای این کار مناسبند و به راحتی قابلیت چاپ طرح های مختلف را دارند؟ و دوم اینکه آیا مراکزی را می شناسید که هم پارچه مورد نیاز شما را تأمین کرده و هم با بهترین قیمت و کیفیت؛ سفارش چاپ روی پارچه مورد نظر شما را می پذیرند؟

گفتنی است که از جمله بهترین پارچه های دارای الیاف پلی استر ویسکوز که به آسانی قابلیت چاپ طرح های مختلفی را داشته، می توان به این پارچه ها اشاره کرد:

این مجموعه با هدف کسب رضایت مشتریان خود، علاوه بر ارائه بهترین کیفیت پارچه لباس فرم پزشکی، با بهترین قیمت ممکن، سفارش چاپ روی پارچه مورد نیاز مشتریانش را می پذیرد. همین حالا در کمترین زمان ممکن می توانید سفارش خود را به ثبت برسانید.

قیمت چاپ روی پارچه
چاپ روی پارچه در منزل
قیمت چاپ روی پارچه مخمل
قیمت دستگاه چاپ روی پارچه
قیمت چاپ دیجیتال روی پارچه
چاپ روی پارچه متقال
قیمت چاپ روی پارچه متقال
قیمت چاپ سابلیمیشن روی پارچه

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان