• miladarshadi.com
 • 09131130224

خرید پارچه لباس کار عمده + انتخاب بهترین پارچه برای لباس کار

خرید پارچه لباس کار عمده + انتخاب بهترین پارچه برای لباس کار

خرید پارچه لباس کار عمده + انتخاب بهترین پارچه برای لباس کار

خرید پارچه لباس کار عمده یکی از دغدغه های همیشگی تولیدکنندگانی است که همواره با نظرات متفاوت کارفرمایان و سبک ها و سلایق گوناگون آنها مواجه هستند.

امروزه با توجه به اینکه اکثر ادارات، سازمان ها، مجموعه های تولیدی و صنعتی، رستوران ها و… از پوشش متحدالشکل، متناسب با فعالیت خود استفاده می کنند؛ انتخاب بهترین پارچه برای لباس کار که با محیط کاری و شرایط اقلیمی آنها سازگاری داشته باشد، موضوعی بسیار مهم است.

این مسئله زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که پارچه لباس کار، علاوه بر کیفیت و دوام، قیمت مناسبی نیز داشته باشد. به همین منظور در این نوشتار مشخصات و همچنین نحوه خرید پارچه لباس کار عمده را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد.

اهمیت استفاده از پارچه مناسب لباس کار

به طور کلی می توان لباس کار را پوششی یکدست و شکیل دانست که علاوه بر ایجاد ظاهری هماهنگ برای پرسنل یک مجموعه، از آنها در برابر شرایط کاری حاکم بر محیط نیز محافظت می نماید. البته دلایل بیشتری وجود دارد که کارفرما را مجاب به استفاده از لباس فرم برای کارکنان خود می کند.

اصلی ترین دلیل استفاده از این پوشش استاندارد، به نمایش گذاشتن تصویری جذاب از شرکت و تبلیغ برند تجاری مورد نظر است. لذا انتخاب مناسب پارچه برای دوخت این لباس، می تواند عاملی مهم و تعیین کننده برای موفقیت تجارت شما باشد.

چراکه مشتریان بیشتر درگیر مجموعه هایی می شوند که نظم و دیسیپلین، در محیط های کاری آنها حرف اول را می زند. به همین دلیل انتخاب بهترین پارچه برای لباس کار و دوخت باکیفیت آن می تواند انعکاس دهنده هویت سازمانی و تجارت در حال پیشرفت شما باشد.

مشخصات بهترین پارچه برای لباس کار

در نظر داشتن برخی ویژگی ها هنگام خرید پارچه لباس کار عمده به انتخاب بهتر پارچه ای متناسب با شغل و محیط کاری، میزان کارایی مورد انتظار و یا شرایط دمایی حاکم بر آن کمک زیادی می کند.

همچنین نوع دوخت، رنگبندی، گرماژ و جنس پارچه نیز مواردی هستند که می بایست دقت زیادی را صرف بررسی آن نمود. چراکه در حال حاضر طیف وسیعی از انواع لباس کار در طرح ها و جنس های متفاوت در بازار وجود دارد که برای صنایع و مشاغل گوناگون کارایی دارند.

بر این اساس می توان ویژگی های پارچه لباس کار را از قرار زیر دانست:

 • سازگار با شرایط کاری مورد نظر
 • دوام فوق العاده در برابر عوامل محیطی، مواد شیمیایی، گرما و..
 • دارای تبادل دمایی متناسب برای مناطق گرم
 • وزن سبک و راحت
 • چروکیدگی اندک و اتوپذیری خوب
 • عدم تولید الکتریسته ساکن
خرید پارچه لباس کار عمده
پارچه کجراه لباس کار

پرفروش ترین پارچه های لباس کار

امروزه انواع مختلفی از پارچه ها برای تولید و دوخت لباس کار مورد استفاده قرار می گیرند که با توجه به مشخصات آنها، برای مشاغل خاص کاربرد دارند. بر این اساس، برخی از پرفروش ترین آنها عبارتند از:

 • پارچه ترگال

ترگال همواره یکی از اصلی ترین گزینه ها هنگام خرید پارچه لباس کار عمده بوده است. چراکه این پارچه علاوه بر دوام خوب، به سادگی چروک نمی شود و پس از بارها شستشو نیز تغییر رنگ نمی دهد. ضمنأ این جنس از نظر قیمت، جزء پارچه های مقرون به صرفه بازار به شمار می آید.

 • پارچه کجراه

این پارچه نیز از نمونه های پرکاربرد و پرفروش است که به واسطه بافت متفاوت آن و همچنین دوام و ضخامت مطلوب، مورد توجه اکثر تولیدی ها و کارفرمایان است. این جنس پارچه، تبادل دمایی مطلوبی با محیط ایجاد می نماید و مانع از تعریق بدن می شود.

قیمت پارچه کجراه لباس کار در مقایسه با ترگال، تاحدودی بیشتر است اما قطعأ استفاده از آن به واسطه استحکام بالا، مقرون به صرفه تر می باشد.

 • پارچه تترون

در خرید پارچه لباس کار عمده برای دوخت لباس هایی که بیشتر در مجاورت حرارت و گرما هستند، جنس تترون کاربرد بیشتری دارد. زیرا این پارچه ضخامت کمتری نسبت به دیگر پارچه ها دارد و به همین دلیل بسیار سبک و خنک می باشد.

 • پارچه کتان

کتان یکی از نمونه های پرفروش پارچه لباس کار اصفهان است. این جنس نیز به دلیل ضخامت و مقاومت بالا برای موارد کاربرد خاص و مشاغل خشن و سخت مانند جوشکاری، خریداری می شود.

بهترین مرکز خرید پارچه لباس کار عمده

با توجه به کاربرد گسترده و متنوع پارچه لباس کار برای مشاغل گوناگون، در حال حاضر سهم عمده ای از بازار های خرید و فروش پارچه کشور به این نوع پارچه اختصاص دارد. بنابراین یافتن بهترین مراکز تولید و عرضه پارچه لباس کار برای انتخاب و تهیه مناسب ترین جنس، اهمیت زیادی پیدا می کند.

بدون شک، کارخانه تولید پارچه لباس کار و نمایندگی های معتبر آنها را می توان بهترین مراکز فروش عمده این پارچه ها دانست. چراکه مشتریان و خریداران عمده می توانند به صورت مستقیم و بدون واسطه نسبت به تهیه انواع پارچه ها، متناسب با وضعیت مشاغل مختلف افدام کنند.

قیمت مناسب، ارسال سریع و به موقع، کیفیت و دوام بسیار بالا تنها بخشی از مزایای خرید پارچه لباس کار عمده از کارخانه های تولیدی و نمایندگی های معتبر آنها به حساب می آید.

عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت لباس کار

یکی از مواردی که برای خرید پارچه لباس کار، نقش مهم و پررنگی دارد؛ مناسب بودن قیمت ها است. اگر چه توصیه ما به خریداران این است که ملاک انتخاب و خرید خود را بر مبنای کیفیت و کارایی و همچنین جنس پارچه قرار بدهند؛ اما با این حال، توجه به بحث قیمت، موضوعی اجتناب ناپذیر بوده و بد نیست با عوامل تاثیرگذار در این باره آشنا باشید.

اساسأ آنچه در تفاوت قیمت پارچه های لباس کار، تاثیر بسزایی دارد؛ خصوصیاتی همچون حجم پارچه خریداری شده، کیفیت، الیاف مورد استفاده، رنگ پارچه، درصد تراکم بافت و مواردی از این قبیل است.

علاوه بر آن، دوام و پایداری پارچه در برابر شرایط دمایی بسیار سرد یا بسیار گرم، چروکیدگی، پارگی و پوسیدگی نیز نقش مهمی در قیمت فروش آنها دارد.

فروش اینترنتی انواع پارچه لباس کار

بهترین اقدام برای خرید پارچه لباس کار عمده از طریق وبسایت فروش نمایندگی ها و دفاتر فروش معتبر است. چراکه به این صورت واسطه ها از مسیر فروش پارچه، حذف می شوند و محصول با قیمت کارخانه تولید پارچه لباس کار به دست خریدار می رسد. همچنین به این طریق، علاوه بر قیمت مناسب، بهره مندی از مزایای دیگری همچون، ارسال فوری، پیگیری آنلاین جهت دریافت سفارشات و همچنین اطمینان از کیفیت را نیز تجربه خواهید کرد.

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات

Call Now Buttonمشاوره رایگان