• miladarshadi.com
 • 09131130224

خرید پارچه اسپان باند بادران از کارخانه

خرید پارچه اسپان باند بادران از کارخانه

پارچه اسپان باند بادران یکی از بهترین برندهای موجود در بازار است که برای خرید پارچه اسپان باند بادران از کارخانه به شکل مستقیم می توانید از طریق این مرکز اقدام نمایید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

آشنایی با پارچه های اسپان باند تولید ایران

پارچه اسپان باند که در حال حاضر در کارخانجات نساجی به شکل عمده تولید می شود جزء منسوجاتی است که در روند تولید آن هیچ گونه عملیات بافندگی بر روی آنها صورت نمی‌ گیرد و صرفاً به روش های مختلف تشکیل لایه پارچه می دهد. 

در حال حاضر حضور پارچه های بی بافت سبب شده تا برای بسیاری از کاربردهای خاص راه حل های درست و اصولی ارائه شود و به کار بردن این پارچه ها به صنایع زیادی کمک می کند.

معمولاً پارچه های اسپان باند را از پلیمرهای مخصوصی که از پالایشگاه ها به دست می آورند تولید می کنند، این پلیمرها دارای خاصیت ذوب بالایی هستند و به راحتی با حجم کمی از این پلیمر سطح بزرگی از پارچه های اسپان باند امکان تولید دارد.

مهمترین پلیمرهای به کار برده شده در روند تولید این پارچه ها پلیمرهای پلی اتیلن، پلی استر، پلی پروپیلن و پلی آمید هستند که هرکدام دارای ویژگی های خاصی می باشد.

از آنجا که پارچه های بی بافت دارای ساختار متخلخل و یک لایه هستند اساساً در تمام سطح لایه ضخامت کاملاً یکسان است زیرا این پارچه ها با کمک گرفتن از دستگاه های با کیفیت بالا در داخل کارخانجات ایران تولید می گردد.

اگر بخواهید به طور کامل با پارچه های اسپان باند تولید ایران آشنا شوید باید بدانید که این پارچه ها جزء باکیفیت‌ ترین های موجود است که قابلیت رقابت با بازارهای بین المللی را دارد.

 زیرا تمام مواد اولیه به کار برده شده از بالاترین سطح کیفیت تهیه می شود چون مواد اولیه تولید داخل است و همچنین کارخانجات به طور کامل از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده می نمایند.

پارچه اسپان باند بادران

شرکت پارچه اسپان باند بادران و محصولات آن

شرکت پارچه اسپان باند بادران جزء بهترین کارخانجات تولید کننده پارچه های اسپان باند است که در شهر یزد واقع شده که محصولات تولیدی آن مورد توجه اغلب مراکز فروش و خریداران قرار دارد.

این شرکت با نصب و راه اندازی جدیدترین تکنولوژی ها آماده تولید انواع پارچه های اسپان باند از لحاظ تنوع در رنگ، عرض و گرماژ می باشد.

پارچه هایی که در این کارخانه اسپان باند  تولید می‌ شود، از ویژگی ‌های نرمی و لطافت، ضد باکتری، ضد حریق، نفوذپذیری هوا، بی ضرر بودن و سازگار بودن با محیط زیست بر خوردار می باشد.

انواع مختلفی از پارچه های اسپان باند تولید این کارخانجات است که با بررسی دقیق آنها درمی یابیم کاملترین گروه پارچه‌ های و بهداشتی توسط این مجموعه به بازار ارائه می گردد.

خوب است بدانید که گستره محصولات این شرکت بسیار وسیع است که شامل پارچه های بی بافت اسپان باند تک لایه، پارچه های اسپان باند چند لایه و پارچه های ملت بلون و همچنین پارچه های اسپان باند لمینت شده که جزء مناسب ترین پارچه ها در برابر ویروس محسوب می شود.

همچنین امکان تولید پارچه های ترکیبی اسپان باند و ملت بلون به صورت همزمان و در یک لاین نیز وجود دارد و با قرار گرفتن یک لایه ملت بلون در بین لایه های اسپان باند این پارچه از مقاومت بالاتری در برابر نفوذ هر گونه مایعات برخوردار می ‌گردد و همچنین قابلیت تنفس پذیری آن بهتر است.

چگونه پارچه اسپان باند خوب و ارزان بخریم؟

با توجه به کیفیت بالایی که پارچه های اسپان باند دارند و موارد استفاده متعدد این پارچه ها در صنایع مختلف لازم است تا در حجم های عمده خریداری شود.

اما برای همه خریداران و مراکز تولیدی که به حجم عمده نیاز دارند اهمیت پیدا می‌ کند که این پارچه ها را در بالاترین سطح کیفیت و با قیمت ارزان تهیه کنند.

برای دسترسی به بالاترین کیفیت پارچه اسپان باند بادران و خرید با قیمت ارزان توصیه می‌ کنیم تا از طریق راه های مستقیم و بدون واسطه اقدام به تهیه این محصول نمایید در اینجا به چند مورد آن اشاره می کنیم:

 • در صورت امکان مراجعه به کارخانه تولید کننده پارچه های اسپان باند به شکل مستقیم
 • مرکز پخش و عمده فروشی های معتبر در سراسر کشور
 • بنکداری های موجود در بازارهای بزرگ
 • سایت های معتبر آنلاین

انتخاب درست و اصولی مراکز عرضه و فروش، اطمینان از کیفیت بالای پارچه ها را برای شما به دنبال دارد، پس قبل از اقدام به خرید نهایی به صورت کامل و دقیق تحقیقات لازم را انجام دهید تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا برای شما بهترین مرکز عرضه و فروش را معرفی کنیم.

مصارف پزشکی پارچه اسپان باند کدام است؟

در صنعت پزشکی نیز رعایت بهداشت، جلوگیری از سرایت و بروز بیماری ها سبب شده تا استفاده از پارچه های اسپان باند افزایش پیدا کند.

در حال حاضر از پارچه ‌های نبافته در بخش‌ های مختلفی از بیمارستان ها و مراکز درمانی استفاده می‌ شود که سبب صرفه جویی در هزینه و جلوگیری از انتشار بیماری های مختلف می گردد.

در اینجا سعی می‌ کنیم تا به طور کلی برخی از موارد استفاده و کاربردهای پارچه اسپان باند در بیمارستان‌ ها و مراکز درمانی اشاره کنیم:

 • برای دوخت انواع گان و شان جراحی
 • برای تولید ملحفه و رو انداز بیماران در بخش های عفونی و اورژانس
 • برای تولید انواع ماسک جراحی و پرستاری
 • دوخت لباس های مخصوص برای ورود به بخش های ایزوله
 • برای تولید لباس بیماران در بخش های mri و ارتوپدی
 • برای تهیه لباس های مخصوص بیماران کمتر از ۴۸ ساعت بستری

ارسال پارچه اسپان باند از درب کارخانه

انتخاب مراکز فروشی که پارچه های اسپان باند عمده را از درب کارخانه ارسال می‌ کنند ،‌ موجب صرفه‌جویی در بسیاری از هزینه های مختلف می گردد.

از آنجا که بخش اعظمی از صنایع مختلف و مراکز درمانی به پارچه های اسپان باند نیاز دارند این مجموعه تلاش می‌ کند تا محصولات خود را بدون حضور واسطه ‌ها تهیه کنند تا امکان ارائه آنها با قیمت کاملا مناسب وجود داشته باشد.

پارچه اسپان باند بادران یکی از معتبرترین پارچه های حال حاضر در بازارهای فروش است که توسط این مجموعه به صورت مستقیم در تنوع بالا از لحاظ عرض و گرماژ و همچنین رنگ بندی عرضه می گردد.

در صورتی که به پارچه های اسپان باند نیاز دارید و به دنبال تهیه کیفیت مناسب و پرداخت قیمت ارزان هستید، با کارشناسان ما در بخش فروش تماس گرفته و ضمن دریافت اطلاعات لازم و مناسب ترین نوع پارچه ها را به شما معرفی می کنند.

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان