• miladarshadi.com
 • 09131130224

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • همه چیز درباره پارچه اسپان باند بیمارستانی
 • چرا خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی
 • لیست قیمت پارچه بیمارستانی اسپان باند بی بافت
 • فروش عمده پارچه اسپان باند پزشکی

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی با قیمت دست اول کارخانه، خریدی اقتصادی تر برای شما تلقی می گردد. پس همین حالا برای خرید تناژ بالای پارچه اسپان باند پزشکی اقدام کنید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

یکی از مصرفی ترین پارچه های بیمارستانی که امروزه جایگزین سایر پارچه های بیمارستانی شده، پارچه اسپان باند یا پارچه یکبار مصرف می باشد. با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز درمانی و بیمارستان ها، استفاده از البسه و منسوجات یکبار مصرف، نقش زیادی در جلوگیری از انتقال این ویروس به افراد، بیماران، کارکنان و پزشکان و کادر درمان داشته است.

با توجه به اینکه میزان تقاضا پیرامون البسه و منسوجات یکبار مصرف رو به افزایش می باشد، تولیدی های این محصولات حتما نیاز به تناژ بالایی از انواع پارچه های اسپان باند پزشکی دارند. آیا می دانید که انواع پارچه های اسپان باند بیمارستانی را چگونه و با چه نرخ قیمتی می توانید در بازارهای پر از واسطه و دلال، سفارش خرید دهید؟

همه چیز درباره پارچه اسپان باند بیمارستانی

در کارخانجات تولید کننده پارچه اسپان باند، این پارچه با گرماژ ۸ الی ۴۰۰ گرم و در عرض های متنوعی تولید و جهت مصارف مختلف در صنایع گوناگون، به بازارهای فروش پارچه، روانه می گردد.

یکی از مصرفی ترین صنایعی که نیازمند حجم بالایی از پارچه های اسپان باند هستند، صنعت پزشکی و بهداشتی می باشد که در متنوع ترین عرض و گرماژ، این پارچه بیمارستانی را مورد استفاده قرار می دهد.

برای مصارف بیمارستانی و پزشکی، پارچه اسپان باند با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متری و گرماژ ۳۰ الی ۹۰ گرمی با طیف رنگبندی متنوع، به صورت طاقه ای و رولی به فروش می رسد.

از جمله مهم ترین مصارف پارچه اسپان باند بیمارستانی می توان به این موارد اشاره داشت:

 • تولید گان بیماران (لباس فرم بیمارانی که کمتر از ۴۸ ساعت بستری هستند)
 • گان و شان جراحی، کلاه یکبار مصرف، ماسک جراحی و روکش کفش برای بخش های جراحی، آی سی یو و مراقبت های ویژه
 • دوخت انواع رو تختی، رو بالشی و ملحفه بیمارستانی
 • تولید انواع تنظیف و دستمال های مرطوب بهداشتی

در میان عرض و گرماژ مختلف پارچه اسپان باند پزشکی، عرض ۱۶۰ سانتی متری و گرماژ ۴۰، ۴۵ و ۵۰ گرمی این پارچه، بیشترین نرخ فروش را داشته اند. اما با توجه به اینکه پارچه اسپان باند توسط مراکز گوناگونی عرضه می شود، بنظر شما بهترین راهکار خرید بهترین کیفیت این پارچه همراه با قیمت ارزان و اقتصادی تر چیست؟

خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

چرا خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی

شما تولید کنندگان انواع البسه و منسوجات بیمارستانی، به طور کلی دو راهکار برای خرید پارچه اسپان باند بیمارستانی جهت تولیدات یکبار مصرف بیمارستان ها دارید:

راهکار اول مراجعه حضوری به بازارهای فروش عمده پارچه بیمارستانی است که این راهکار می تواند همراه با اتلاف زمان و هزینه اضافی برای شما باشد.

راهکار دوم خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی می باشد. خریدی که از مراکز فروشی انجام می شود که با بزرگترین کارخانجات معتبر تولیدی بدون هیچ واسطه ای، در ارتباط اند و دو اصل کیفیت و قیمت پارچه اسپان باند بیمارستانی را متناسب با هم ارائه می دهند.

در دنیای تجارت الکترونیکی امروزه، خرید آنلاین پارچه اسپان باند بیمارستانی، هوشمندانه ترین و اقتصادی ترین شیوه خرید به شمار می آید که توصیه این مرکز فروش به تمامی خریداران عمده این پارچه می باشد.

لیست قیمت پارچه بیمارستانی اسپان باند بی بافت

پارچه اسپان باند از ماده ای به نام پلی پروپیلن و الیاف پرس تشکیل شده و هیچگونه تار و پودی ندارد. به همین سبب پارچه اسپان باند یا یکبار مصرف را در بازار، با نام های پارچه سوزنی و پارچه بی بافت نیز می شناسند.

با توجه به اینکه فرآیند تولید پارچه اسپان باند بیمارستانی، کاملا اقتصادی و کم هزینه بوده، به طور کلی لیست قیمت پارچه اسپان باند در بازارهای کشور، کمترین قیمت در بین سایر پارچه های بیمارستانی می باشد.

اما با توجه بالا بودن میزان تقاضا از انواع پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی، دلالان زیادی در بازار فروش این پارچه وجود داشته که اجازه نمی دهند قیمت دست اول پارچه اسپان باند به دست مشتریان برسد.

علاوه بر فاکتوری به اسم واسطه ها و دلالان پارچه، فاکتورهای دیگری در تعیین قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی نقش فزاینده ای داشته اند که عبارتند از:

 • عرض پارچه
 • گرماژ پارچه
 • رنگ پارچه
 • کیفیت پارچه
 • نحوه خرید و میزان تناژ پارچه

در حقیقت هر چه گرماژ یا عرض پارچه اسپان باند بیشتر باشد، این پارچه از نرخ قیمت بالاتری هم برخوردار بوده است. در مورد نحوه خرید و میزان تناژ خرید هم باید گفت که اولا بدون شک خرید اینترنتی پارچه اسپان باند از مراکز معتبر فروش، می تواند خریدی کاملا مقرون به صرفه تر را برای شما رقم بزنند.

ثانیا اگر شما به عنوان تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی بتوانید میزان تناژ بالا از این پارچه را خریداری کنید، خریدی اقتصادی تر خواهید داشت و می توانید تولیدات با قیمت تمام شده ارزانتری را داشته باشید.

فروش عمده پارچه اسپان باند پزشکی

در حال حاضر این مجموعه، با فروش عمده پارچه اسپان باند پزشکی ؛ بدون هیچ واسطه ای از درب کارخانجات معتبر، خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت را برای خریداران این پارچه رقم می زند.

شما می توانید در گرماژ و عرض مصرفی خود، بدون نیاز به مراجعه حضوری، خرید اینترنتی پارچه اسپان باند بیمارستانی را مطابق با حجم سفارشی خود، انجام دهید.

قیمت پارچه اسپان باند ارائه شده در این مرکز فروش، همان قیمت دست اول کارخانه است که می تواند خرید با زیر قیمت سایر بازارهای کشور را برای شما رقم زده باشد.

پارچه اسپان باند ۶۰ گرم

قیمت پارچه اسپان باند دیجی کالا
پارچه اسپان باند از کجا بخرم نی نی سایت
قیمت هر کیلو پارچه اسپان
قیمت پارچه اسپان باند سه لایه
پارچه اسپان باند ۹۰ گرمی دیجی کالا
عرض پارچه اسپان باند
پارچه اسپان باند را از کجا تهیه کنیم
قیمت اسپان باند ۹۰ گرمی

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان