• miladarshadi.com
 • 09131130224

تولید پارچه تترون بیمارستانی عرض ۳ متر

تولید پارچه تترون بیمارستانی عرض ۳ متر

آنچه در این مقاله می خوانید …

 • پارچه تترون بیمارستانی چیست؟
 • کارخانه تولید پارچه تترون بیمارستانی اسکراب پزشکی
 • دلایل استفاده از پارچه تترون در تولید لباس بیمار
 • ارزانترین قیمت پارچه بیمارستانی تترون

تولید پارچه تترون بیمارستانی با کیفیت عالی و ارزانترین قیمت، در کارخانجات معتبر صورت می گیرد. جهت خرید پارچه بیمارستانی تترون لباس بیمار با ما در ارتباط باشید. دریافت مشاوره

تترون بیمارستانی عرض ۳ متر صورتی

اگر شما هم به عنوان تولید کننده در زمینه تولید انواع لباس بیماران، روپوش پزشکی و سایر منسوجات بیمارستانی فعالیت دارید، حتما می دانید که پارچه های بیمارستانی مختلفی در این حوزه مصرف می شوند. اما بنظر می رسد که با توجه به خصوصیات منحصربفرد پارچه های تترون بیمارستانی، این پارچه ها از فروش خوب و میزان تقاضای بالا در تولیدات بیمارستانی برخوردار هستند.

تولید پارچه تترون بیمارستانی در کارخانجات معتبر ایران، با عرض و گرماژ متنوع و طیف رنگی گوناگون انجام شده و روانه بازارهای فروش می گردد. اما چگونه می توان بهترین قیمت پارچه تترون بیمارستانی را با بهترین کیفیت آن سفارش خرید در تناژ بالا داد؟ آیا خرید اینترنتی این پارچه می تواند در نرخ قیمت آن نقش داشته باشد؟ پیشنهاد می کنیم تا پایان همراه ما باشید.از پارچه تترون عرض سه متر سفید چادر جشن تکلیف صورتی و سبز استفاده می شود.

پارچه تترون بیمارستانی 09131130224
پارچه تترون بیمارستانی ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

پارچه تترون مسعود بیمارستانی عرض ۳ متر چیست؟

شاید برایتان جالب باشد که بدانید تفاوت پارچه تترون معمولی و پارچه تترون بیمارستانی چیست؟ اصلا به چه نوع تترونی، تترون بیمارستانی گفته می شود؟

شایان ذکر است که پارچه تترون بیمارستانی در واقع همان پارچه تترون معمولی بوده که با طیف رنگی بیمارستانی عرضه می گردد. از جمله این رنگبندی ها می توان به این موارد اشاره کرد:

 • سفید
 • آبی
 • صورتی
 • سبز
 • یاسی
 • لیمویی و …

علاوه بر طیف رنگی، تمایز پارچه تترون معمولی و پارچه تترون بیمارستانی در گرماژ پارچه، قیمت پایین تر و رنگ روشن تر می باشد.

از جمله مشخصات پارچه های تترون بیمارستانی خوب می توان این موارد را نام برد:

 • تراکم بافت استاندارد
 • ثبات در رنگ و کیفیت بافت
 • عدم ایجاد حساسیت های پوستی
 • قابل شستشو و استفاده چندین باره
 • یکدست بودن رنگ در تمام پارچه
 • نرمی زیر دست و لطافت فوق العاده
 • دقیق بودن عرض پارچه
تولید پارچه تترون بیمارستانی

کارخانه تولید پارچه تترون مسعود بیمارستانی

در کشور ما که صنعت نساجی در آن، یکی از پررونق ترین صنایع موجود بوده، شاهد کارخانجات فعالی در زمینه تولید پارچه تترون بیمارستانی هستیم. به جرئت می توان ادعا کرد که اصفهان یکی از قطب های تولید پارچه تترون در ایران بوده که توانسته در زمینه عرضه پارچه بیمارستانی به بازارهای کشور، نقش فزاینده ای را دارا باشد.

پارچه تترون بیمارستانی نوعی پارچه تخت بافت است که از الیاف پلی استر ویسکوز تولید شده و به نرمی، لطافت و ظرافت، زبانزد تمامی بازاریان می باشد. بی شک استفاده از مواد اولیه درجه یک هنگام تهیه و تکمیل این پارچه و رنگرزی اصولی و با کیفیت بالا، می تواند کیفیت فوق العاده تری از این پارچه را به دست مصرف کنندگان آن برساند.

در حال حاضر تولید پارچه تترون بیمارستانی در انواع عرض و گرماژ مختلف صورت می گیرد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

عرض و گرماژ پارچه های تترون مسعود بیمارستانی

همانطور که متوجه شدید تولید پارچه تترون بیمارستانی در متنوع ترین عرض و گرماژ صورت می گیرد. در واقع این پارچه با مشخصات ذیل، پس از تکمیل در مرحله ریسندگی و بافندگی، به مرحله رنگرزی رفته و از انجا مورد طاقه پیچی قرار می گیرد.

عرض و گرماژ پارچه های تترون بیمارستانی موجود در بازار، عبارتند از:

پارچه تترون عرض ۹۰

پارچه تترون بیمارستانی عرض ۹۰ با گرماژ ۱۰۰ الی ۱۲۰ گرم عرضه شده و عمدتا مناسب دوخت لباس بیماران نوزاد و انواع رو تختی و ملحفه بیمارستانی کاربرد دارد.

پارچه تترون عرض ۱۵۰

محبوبترین عرض مصرفی از پارچه تترون بیمارستانی، همین عرض یک و نیم متر این پارچه می باشد. تترون عرض ۱۵۰ سانتی متر بیمارستانی با گرماژ ۱۶۵ الی ۲۰۰ گرم تولید شده و مناسب دوخت لباس فرم بیماران بزرگسال، لباس پرسنل، انواع رو تختی و ملحفه و مقنعه مخصوص پرستاران می باشد.

پارچه تترون عرض ۱۸۰

پارچه تترون بیمارستانی با عرض ۱۸۰ سانتی متر، می تواند تمامی مصارف تترون عرض ۹۰ را هم شامل گردد. این عرض با گرماژ ۲۰۰ الی ۲۳۰ گرم عرضه می شود.

پارچه تترون عرض ۲ متر

این پارچه با گرماژ ۲۲۰ الی ۲۶۰ گرم و عمدتا در رنگ سفید عرضه شده و مناسب تولید انواع ملحفه، البسه بیمار، روپوش پزشکی و پرسنل و غیره می باشد.

پارچه تترون عرض ۳ متر مسعود

اقتصادی ترین و به صرفه ترین عرض مصرفی از پارچه های تترون بیمارستانی که می تواند تمامی مصارف سایر عرض های این پارچه را در بر بگیرد، پارچه تترون عرض سه متر می باشد. تولیدی های البسه بیمارستانی به جهت راحتی در برش پارچه، سعی می کنند از تترون عرض ۳ متر استفاده نمایند که با گرماژ ۳۴۰ الی ۳۸۰ گرمی به فروش می رسد.

تولید پارچه تترون بیمارستانی

دلایل استفاده از پارچه تترون در تولید لباس بیمار

حتما می دانید که امروزه جهت تولید انواع لباس بیماران بزرگسال مرد وزن و خردسالان؛ می توان از انواع پارچه های گوناگون چون تترون، فلامنت، ترگال و اسپان باند پزشکی استفاده کرد.

لباس بیماران از اهمیت ویژه ای برای مراکز درمانی و بیمارستان ها برخوردار بوده و بایستی از مشخصاتی چون عدم ایجاد حساسیت پوستی، راحت و نرم بودن، عدم بدن نما بودن و عدم ایجاد تعریق زیاد برای بیماران، برخوردار بوده باشد.

در این میان با توجه به مشخصاتی که پارچه تترون بیمارستانی بوده، شاهد بیشترین استفاده از تترون در تولید البسه بیماران می باشیم. از جمله این مشخصات می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • وزن پارچه های تترون بیمارستانی استفاده شده در تولید لباس بیمار؛ سبک و مناسب است.
 • تراکم بافت این پارچه ها کاملا استاندارد بوده و لباس بیمار به هیچ وجه بدن نما نیست.
 • با توجه به مقاومت بالای تترون در برابر تغییر رنگ، قابل شستشو و ضد عفونی کردن بوده و می تواند مجدد مورد استفاده بیمارستان ها قرار بگیرد.
 • با توجه به کیفیت بی نظیری که داشته، قیمت ارزان و کاملا اقتصادی را هم دارد.

ارزانترین قیمت پارچه بیمارستانی تترون

اگر چه کیفیت پارچه تترون بیمارستانی اهمیت زیادی برای کارگاه های تولیدی مصرف کننده از این پارچه داشته، اما به هیچ وجه نمی توان از لیست قیمت پارچه تترون بیمارستانی چشم پوشی کرد. در واقع این مراکز تولیدی، دوست دارند تا پارچه تترون بیمارستانی را با قیمت متناسب با کیفیت خریداری کنند.

تولید پارچه تترون بیمارستانی در عرض و گرماژ متنوع و طیف رنگی مختلف، سبب شده تا نرخ قیمت این پارچه در بازار متفاوت باشد. البته واسطه ها و دلالان هم نقش جدی در افزایش یا کاهش قیمت این پارچه دارند.

شما می توانید همین حالا در کمترین زمان ممکن، بهترین پارچه بیمارستانی تترون ایران را از درب کارخانه، سفارش خرید عمده دهید.

خرید پارچه تترون بیمارستانی طاقه ای
قیمت پارچه تترون مسعود بیمارستانی
خرید پارچه بیمارستانی تترون مسعود
قیمت پارچه تترون مسعود بیمارستانی طرح دار

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان