• miladarshadi.com
 • 09131130224

بهترین پارچه کجراه بیمارستانی با قیمت کارخانه :سبز و سفید

بهترین پارچه کجراه بیمارستانی با قیمت کارخانه :سبز و سفید

بهترین پارچه کجراه بیمارستانی با قیمت کارخانه :سبز و سفید

بهترین پارچه کجراه بیمارستانی سفید، سبز، کاربنی و غیره با گرماژ ۲۶۰ الی ۳۰۰ گرمی را همین حالا به قیمت کارخانه از طریق این مجموعه سفارش خرید دهید.

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه های زیادی در تولیدات بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرند که هر یک دارای مشخصات و ویژگی های منحصربفردی بوده اند. یکی دیگر از پارچه های بیمارستانی باکیفیت و قابل شستشو، پارچه کجراه بیمارستانی است. این پارچه به شکل آبژاول تولید شده و می تواند در تولیدات گوناگون بیمارستانی، مصارف خوبی را هم دارا باشد.

پارچه کجراه ارزان بیمارستانی
پارچه کجراه ارزان بیمارستانی

آیا می دانید که با توجه به اینکه اصفهان یکی از بزرگترین مراکز عرضه کننده بهترین پارچه کجراه بیمارستانی در ایران است، چگونه می توان از بازارهای این شهر، خریدی مطمئن از کیفیت و قیمت پارچه بیمارستانی کجراه را تجربه کرد؟

کارخانه تولید کننده پارچه کجراه

پارچه کجراه یا همان پارچه ترگال کجراه، یکی از پارچه های تخت بافت است که از الیاف پلی استر ویسکوز تولید شده و پس از رنگرزی، مورد طاقه پیچی و عرضه به بازار قرار می گیرد.

هر چه مواد اولیه بکار رفته در تولید پارچه کجراه، مرغوب تر باشد، قطعا کیفیت خوبی از این پارچه را در بازار شاهد خواهیم بود. امروزه اصفهان به عنوان قطب صنعت نساجی کشور، یکی از مراکز اصلی تولید کننده پارچه کجراه در ایران به شمار می آید. از جمله انواع برندهای معتبر تولیدی پارچه کجراه اصفهان می توان به این موارد اشاره داشت:

پارچه ترگال مدارسی
پارچه ترگال
 • پارچه کجراه تک
 • پارچه کجراه گل پود
 • پارچه کجراه کاماش
 • پارچه کجراه فدک

پارچه کجراه با عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید شده و دارای گرماژ ۲۶۰ الی ۳۰۰ گرمی می باشد. این پارچه در طیف رنگی سبز، سفید و کاربنی، بیشترین نرخ فروش را برای مصارف بیمارستانی داشته است.

از مهم ترین مشخصه ها یا ویژگی های بهترین پارچه کجراه می توان به این موارد اشاره داشت:

 • تراکم بافت مناسب و ضخامت عالی
 • آهار مناسب و مقاومت بالا در برابر پارگی
 • ثبات در رنگ و کیفیت بافت
 • ثبات سایشی و کششی
 • محکم و بادوام

شایان ذکر است که این مشخصات و ویژگی ها سبب شده تا پارچه کجراه، مصارف گوناگونی را هم دارا باشد، از جمله:

 • تولید انواع البسه و منسوجات بیمارستانی
 • تولید لباس های کار
 • تولید البسه مدارسی
 • دوخت انواع شلوار کردی
 • تولید شلوار و مانتو اداری و غیره

در این میان یکی از مصارف مهم پارچه های کجراه، در تولیدات بیمارستانی بوده است. به خصوص در حال حاضر که نیاز به پارچه های بیمارستانی تقریبا در تمامی ایام سال حس می گردد، تیراژ تولید کارخانجات نساجی پارچه کجراه هم بالاتر رفته است. چقدر با پارچه کجراه بیمارستانی و مصارف آن آشنایی دارید؟

پارچه کجراه سفید بیمارستانی
پارچه فلامنت فلامنت

معرفی انواع پارچه کجراه بیمارستانی و مصارف آنها

پارچه کجراه با توجه به مشخصات و ویژگی های بی نظیری که داشته، می تواند مصارف بسیار خوبی را در تولیدات بیمارستانی دارا باشد. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که پارچه های کجراه بیمارستانی دارند، خاصیت ضد آبژاول آنها بوده است.

مقصود از ضد آبژاول بودن پارچه کجراه بیمارستانی، مقاومت بالای این پارچه در برابر مواد شوینده و ضد عفونی کننده می باشد. به گونه ای که در اثر شستشو با وایتکس، به هیچ وجه کیفیت بافت و رنگ خود را از دست نمی دهند.

این موضوع از آن جهت برای مراکز درمانی و بیمارستان ها مهم است که تمامی البسه و منسوجات بیمارستانی بایستی کاملا استریل و ضد عفونی شده باشند. چرا که ممکن است سلامت کارکنان، پزشکان و بیماران، در خطر باشد. به خصوص که شاهد پیدایش ویروس منحوس کرونا هم هستیم و بیش از پیش رعایت پروتکل های بهداشتی، حائز اهمیت شده است.

پارچه های کجراه بیمارستانی با همان عرض یک و نیم متر و گرماژ ۲۶۰ الی ۳۰۰ گرمی تولید شده و با توجه به طیف رنگی خود، می توانند مصارف گوناگونی داشته باشند. انواع پارچه کجراه بیمارستانی رنگی موجود عبارتند از:

پارچه کجراه سفید بیمارستانی

این پارچه عمدتا مناسب روپوش سفید پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد. عدم جذب مایعات و ثبات کششی و سایشی، سبب شده تا مناسب ترین گزینه جهت دوخت روپوش فرم پزشکی قرار بگیرد.

پارچه کجراه سبز بیمارستانی

پارچه کجراه سبز مشهور به پارچه سبز اتاق عملی بوده که ضد آبژاول بودن آن از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار می باشد. این پارچه می تواند در تولید گان و شان، کلاه و ماسک جراحی مورد استفاده قرار بگیرد.

پارچه کجراه کاربنی بیمارستانی

پارچه کجراه کاربنی هم از دیگر طیف های رنگی پرفروش بوده که عمدتا مناسب دوخت لباس فرم پرسنل و پرستاران بخش های مختلف، کاربرد ویژه ای دارد.

قیمت پارچه کجراه بیمارستانی و عوامل موثر بر آن

تولید کنندگان البسه و منسوجات بیمارستانی که طرف قرارداد با مراکز درمانی و بیمارستان ها هستند، هنگام خرید نیاز پارچه ای خود، دو اصل برایشان مهم است:

قیمت مناسب پارچه

کیفیت مرغوب پارچه

در این میان هر فروشنده ای که بتواند دو اصل قیمت و کیفیت پارچه را متناسب با هم به عرضه برساند، قطعا از میزان تقاضای بالایی برای خرید برخوردار خواهد بود.

اما به طور کلی از جمله مهم ترین عوامل تأثیرگذار در قیمت پارچه کجراه بیمارستانی، می توان به این موارد اشاره داشت:

 • کیفیت پارچه
 • گرماژ پارچه
 • رنگ پارچه

بهترین پارچه کجراه بیمارستانی آن پارچه ای است که هم کیفیت خوب و مرغوبی داشته و هم از قیمت مناسبی برخوردار است. قیمت مناسب پارچه کجراه، همان قیمتی است که به شکل مستقیم از درب کارخانجات معتبر تولیدی به عرضه می رسد.

پس اگر شما مراکز فروشی را برای خرید انتخاب کنید که با کارخانجات معتبر تولیدی در ارتباط بوده و خرید با قیمت دست اول کارخانه را برای شما رقم بزنند، قطعا خریدی مقرون به صرفه در انتظار شما خواهد بود.

بزرگترین مرکز فروش پارچه بیمارستانی کجراه از درب کارخانه

فروش بهترین پارچه کجراه بیمارستانی سبز، سفید و کاربنی به دو شکل طاقه ای و عدلی، از بهترین برندهای موجود در بازار اصفهان، تنها از طریق این مجموعه انجام می رسد.

خریداران می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و در کمترین زمان ممکن؛ سفارش خرید اینترنتی خود را ثبت کرده و هر کجایی که هستند آن را تحویل بگیرند.

تفاوت پارچه ترگال و پارچه ترگال کجراه چیست؟

پارچه ترگال بافت ساده دارد و وزن و گرماژ ۲۴۰ الی ۲۵۰ گرم دارد.

هر دو جنس یکسانی دارند

پارچه روبدوشامبر بیمارستانی
خرید پارچه لباس های بیمارستانی
خرید پارچه ترگال بیمارستانی
قیمت پارچه برزنت بیمارستانی
قیمت هر کیلو پارچه اسپان
قیمت پارچه لباس بیمار
خرید پارچه مناسب روپوش پزشکی
قیمت پارچه سوزنی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی مقالات

Call Now Buttonمشاوره رایگان