• miladarshadi.com
 • 09131130224

ارزان ترین قیمت پارچه ماسک سه لایه

ارزان ترین قیمت پارچه ماسک سه لایه

پارچه ماسک سه لایه که این روزها بیشترین نرخ فروش در بازار ایران را دارد، ارزان ترین قیمت ممکن را در سایت مرجع فروش عمده پارچه ماسک داشته است. همین حالا سفارش خود را ثبت کنید. دریافت مشاوره

پارچه ماسک و بهترین انواع آن

همان طور که مستحضر هستید در حال حاضر که بیماری کرونا به شدت در حال رواج پیدا کردن است، سازمان بهداشت جهانی بهترین عاملی را که جهت جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر این بیماری اعلام کرده است این است که تمامی افراد از ماسک استفاده کنند.

این استفاده ی زیاد از ماسک سبب می شود تا افراد به دنبال این باشند که بدانند چه نوع پارچه ای برای ماسک مناسب است تا شاید حتی خودشان بتوانند برای خودشان ماسک تهیه نمایند و از آن ها استفاده کنند.

بنابراین مهم ترین سوالی که در ذهن افراد تداعی می شود این است که پارچه ماسک چیست و بهترین آن ها کدام می باشد؟

پارچه های زیادی در بازار هستند که برای تولید ماسک مناسب هستند که می توان آن ها را به صورت ذیل نام برد:

 1. پارچه اسپان باند
 2. پارچه های ملت بلون
 3. پارچه ی اسپان لس
 4. پارچه ی غواصی کشی
 5. پارچه های پنبه ای یا کتان

تمامی این پارچه ها از جمله پارچه هایی به شمار می روند که از آن ها می توان در جهت تولید انواع ماسک بهره برد.

هرکدام از این پارچه ها دارای خصوصیات و ویژگی هایی هستند که با توجه به آن ها، هر فردی می تواند یک مورد را انتخاب نماید و نسبت به تهیه و آماده سازی ماسک استفاده کند.

در حال حاضر شما بیشتر در بازار پارچه هایی با جنس اسپان باند و ملت بلون و همچنین پارچه های پنبه ای مشاهده می فرمایید که بیش از هر پارچه ی دیگری از آن ها ماسک تهیه شده است.

همان طور که گفتیم هر پارچه ای از مشخصات خاصی برخوردار است که می تواند بهترین پارچه را تشکیل بدهد و برای تولید ماسک جزو بهترین پارچه ها قرار داشته باشد.

پارچه ماسک

مشخصات بهترین پارچه ماسک چیست؟

پارچه های ماسک ها از مشخصات و ویژگی های متفاوتی برخوردار هستند که همین تفاوت ها موجب می شود تا یک پارچه برای تولید ماسک در محیط های درمانی مناسب باشد و یک پارچه برای تولید ماسک در محیط های عمومی و غیره.

به عنوان مثال می توانیم بگوییم پارچه های اسپان باند دارای ویژگی هایی همچون موارد زیر هستند:

 1. آب گریز بودن پارچه های اسپان باند
 2. خاصیتی همچون آب دوست بودن آن ها
 3. واترپروف و یا ضد آب بودن این پارچه ها
 4. دارای خواصی مانند آنتی باکتریال و آنتی یووی بودن
 5. لطافت بالای پارچه
 6. همچنین خصوصیات مکانیکی بسیار مطلوب و دارا بودن عرض بسیار بالا در تولید

پارچه های اسپان باند را می توان اولین پارچه ای دانست که در زمینه ی تولید ماسک، مناسب است و بالاترین میزان مصرف و فروش را به خودش اختصاص داده است.

این ماسک های تولید شده از پارچه های اسپان باند به صورت یکبار مصرف می باشند و افراد پس از مصرف آن را دور می اندازند.

همین مورد سبب می شود تا به راحتی از آن استفاده شود و پس از استفاده، دور انداخته شود و افراد خیالی آسوده داشته باشند که یکبار مصرف است و امکان این که شسته شده باشد و هنوز آلودگی بر روی آن باقی مانده است یا خیر وجود ندارد.

پارچه های غواصی کشی، آن چنان که باید در برابر ورود میکروب ها و ویروس ها جلوگیری به عمل نمی آورد اما چیزی که واضح است این است که زدن آن بهتر از نزدن آن می باشد.

پارچه های پنبه ای خالص هم راحت تر می توانند در برابر ورود ویروس و میکروب از شما محافظت نمایند.

پارچه ی ملت بلون هم یکی از پارچه های کاملا استاندارد در زمینه ی تولید انواع ماسک های پزشکی می باشد که مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است و ویژگی ها و مشخصات خاصی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می نماییم.

موردی که باید به آن بسیار توجه کنید و خودمان هم اشاره نمودیم این است که در حال حاضر زدن هرگونه ماسکی بهتر از نزدن آن است، بنابراین به جای این که بخواهید به این موضوع فکر کنید که آیا این ماسک از ورود ویروس و میکروب جلوگیری می نماید، به این مورد توجه کنید که زدنش بهتر از نزدن است.

پارچه ماسک

پارچه ماسک اسپان باند با عرض و گرماژ معین

پارچه های اسپان باند که از آن در جهت تولید انواع ماسک بهره برده می شود دارای عرض و گرماژهای مشخص و معین می باشد.

پارچه های اسپان باند در ایران با عرض های ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر و گرماژهای ۸ گرم تا ۴۰۰ گرم مورد تولید قرار می گیرد.

این پارچه پس از این که مورد رنگرزی قرار گرفت، روانه ی بازار می شود.

اسپان باندها از هیچ گونه تار وپودی تشکیل نشده است و از الیاف پرس می باشند و توسط دستگاه های مخصوصی تولید می شوند.

شایان ذکر است که این پارچه در عرض و گرماژهای متفاوت و به صورت یک لایه، دو لایه و چند لایه مورد تولید قرار می یگرد.

از هرکدام آن ها در تولید موارد خاصی بهره می برند و ویژگی های خودشان را دارا هستند.

ماسک یکی از مهم ترین تجهیزاتی می باشد که این روزها باید از آن استفاده نمود، بنابراین لازم است تا از بهترین پارچه دوخته شود.

همان طور که متوجه شدید یکی از بهترین پارچه هایی که این روزها بسیار با آن ماسک تهیه می کنند، پارچه های اسپان باند است که در گرماژ و عرض های مشخصی مورد تولید قرار می گیرد و به بازار عرضه می گردد.

سطح تولید این پارچه در چند ماه اخیر بسیار بالا رفته است و افراد زیادی از آن استقبال می نمایند و می توان آن را جزو بهترین پارچه ها دانست.

آنتی باکتریال بودن این پارچه که در واقع یکی از مهم ترین ویژگی های آن می باشد، سبب شده است که از آن در تولید انواع ماسک های پزشکی و بهداشتی استفاده های فراوانی بشود.

اگر بخواهیم از نظر گرماژ و عرض این پارچه را بررسی نماییم که بدانیم بهترین عرض و گرماژ به کار رفته در تولید ماسک کدام است می توانیم به این که اسپان باند دارای عرض ۱۶۰ سانتی متر و گرماژ ۳۰، ۳۸ و ۴۰ گرم اشاره کنیم و بگوییم که از این عرض و گرماژ بیشتر برای تولید ماسک بهره می برند.

پارچه ماسک

پارچه ماسک سه لایه جراحی مخصوص بیمارستان ها

همان طر که متوجه شدید و توضیح دادیم، پارچه های ماسک را به صورت چند لایه هم مورد تولید قرار می دهند.

به عنوان مثال اگر بخواهیم عرض کنیم، پارچه های ماسک سه لایه نیز در بازار وجود دارند که برای تولید ماسک های جراحی که در بیمارستان ها استفاده می شوند، به کار برده می شود.

پارچه های چند لایه که گاها با نام SMS هم مورد شناسایی قرار می گیرد، یک ترکیب از پارچه های اسپان باند و ملت بلون است.

در واقع یک لایه ملت بلون در میان دو لایه اسپان باند قرار می گیرد و پارچه ی سه لایه را تشکیل می دهند.

این پارچه دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که از ورود هرگونه میکروب و ویروس به داخلش جلوگیری می نماید.

همچنین از نظر دارا بودن مشخصات دیگری مانند لطافت خوب و به اندازه و ویژگی هایی هم چون آنتی باکتریال بودن و آنتی یووی بودن برخوردار هستند.

بنابراین این پارچه راکاملا مناسب برای محیط های پر خطری مثل بیمارستان ها و مراکز درمانی دانسته اند که به خوبی می تواند از افرادی که از آن استفاده می نمایند، محافظت نماید.

پارچه ماسک

پارچه ماسک ملت بلون

پارچه های ملت بلون را می توان دومین پارچه ای دانست که در زمینه ی تولید ماسک از آن استفاده های فراوانی می شود.

این پارچه ی ملت بلون در این روزها به میزان دو برابر افزایش تولید نسبت به قبل داشته است و مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

این پارچه برای تولید ماسک های پزشکی بسیار استاندارد است و عموما با گرماژی در حدود ۱۷ گرم و عرض ۱۷٫۵ سانتی متری مورد استفاده قرار می گیرد.

ملت بلون نیز از جمله منسوجات نبافته می باشد که از فیلامنت های منقطعی در طول های و ظرافتی در حدود ۱۰۵ میکرون، با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا تشکیل می شود.

از جمله خصوصیات بارزی که برای این پارچه ها می توان نام برد، ظرافت الیاف و قدرت نفوذناپذیری بسیار بالای آن ها در برابر مایعات است.

از مشخصات کلی و عمومی پارچه های ملت بلون می توان به گرماژ ۱۵ گرم تا ۱۰۰ گرم آن اشاره نمود و همچنین قابلیت جذب آن تا بیش از حدود ۱۵ برابر وزن منسوج و حداکثر عرض پارچه ها چیزی در حدود ۳۴۵ سانتی متر نام برد.

ارزان ترین قیمت پارچه ماسک کجا عرضه می گردد؟

یک چالش بسیار جدی در این میان وجود دارد که تولیدی های ماسک نمی دانند از کجا می توانند پارچه های مورد نیازشان را با قیمت های مناسبی تهیه کنند.

به نظر شما بهترین راهکاری که ر این میان وجود دارد تا تولیدی ها بتوانند پارچه های مورد نیازشان را با قیمتی ارزان تر و یا حتی همان قیمت کارخانه دریافت و خریداری نمایند چه چیزی می باشد؟

راه های خرید پارچه برای تهیه ی ماسک زیاد است و موضوعی که باید به آن بسیار توجه کنید این است که زمانی که پای واسطه و دلال به کاری باز می شود، قیمت آن محصول تغییر می کند.

بنابراین اولین راه این است که این اطمینان را حاصل کنید که دلال و واسطه ای در کار نیست تا بتوانید مناسب ترین قیمت ممکن را خریداری کنید.

یکی از راه های خرید این است که به صورت مستقیم و حضوری به درب کارخانه های تولیدکننده همچون ما مراجعه فرمایید و به صورت مستقیم محصولات مورد نیازتان را در هر حجمی خریداری کنید که این روش از خرید سبب می شود تا شما نیازتان را با قیمت اصل تولیدی تهیه فرمایید.

روش دیگر مراجعه به نمایندگی های ما در سراسر کشور است که اگر به صورت رسمی و معتبر زیر نظر ما در حال فعالیت باشند، قیمت ارائه شده توسط آن ها نیز با قیمت های ما یکی است و تفاوت چندانی را مشاهده نخواهید کرد.

راه نهایی این است که ما برای رفاه حال شما عزیزان و همچنین با توجه به پیشرفتی که در علم و تکنولوژی به وجودآمده است، وبسایتی را راه اندازی نموده ایم که با استنفاده از آن می توانید در هر کجای ایران که باشید، محصولات ما را همراه با ویژگی ها و مشخصاتی که دارند و قیمت آن مشاهده فرمایید و درخواست خرید خودتان را ثبت کنید.

پارچه ماسک

مرکز مشاوره و فروش عمده انواع پارچه ماسک در ایران

ما افتخار داریم که خودمان را به عنوان یکی از مراکز مشاوره و فروش عمده انواع پارچه ماسک در ایران معرفی کنیم و بر این باور هستیم که می توانیم علاوه بر تولید بهترین محصولات و باکیفیت ترین آن ها، در این زمینه نیز به افرادی که تمایل دارند مشاوره های لازم را ارائه بدهیم.

بر این باور باشید که جهت خرید بهتر و مطمئن تر لازم است تا قبل از خرید، اطلاعاتی مفید در زمینه ی انواع پارچه را به دست آورید تا بتوانید به راحتی و با خیالی آسوده عملیات خرید خود را انجام دهید.

در حال حاضر تمامی کارخانه ها تولیدات خود را به صورت عمده عرضه می نمایند و این امر هم برای خود فروشنده و تولیدکننده به صرفه تر است هم می تواند برای شما که به عنوان یک خریدار هستید به صرفه تر باشد.

ما هم به عنوان یک تولیدکننده تمامی محصولات خودمان را به صورت عمده به بازار عرضه می نماییم و در اختیار مشتری قرار می دهیم و برای این امر هم مزایایی در نظر گرفته ایم که افراد خریدار بیشتر ترغیب شوند تا بالاترین حجمی که نیاز دارند را سفارش دهند.

مزایایی مانند این که اگر فلان حجم سفارش از ما داشته باشید ما آن را برای شما به صورت رایگان ارسال خواهیم کرد و یا ارسال کالیته قبل از انجام سفارش برای شما آن هم به صورت کاملا رایگان تا هم بتوانید جنس پارچه ها را مشاهده فرمایید هم رنگ هایی که آن پارچه ها دارا هستند را ببینید.برای خرید پارچه ماسک همین حالا با ما تماس بگیرید تا علاوه بر بهره مند شدن از مشاوره های لازم قبل از خرید، در جریان قیمت های استثنایی ما نیز قرار بگیرید.

 • برگشت به مقالات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان