• miladarshadi.com
  • 09131130224

تفاوت پارچه کجراه و پارچه ترگال چیست؟


مقدمه:
در صنعت پارچه، متنوعیت بسیاری از انواع پارچه‌ها وجود دارد که هر کدام دارای خصوصیات و کاربردهای خاصی هستند. دو نمونه از این انواع پارچه، پارچه کجراه و پارچه ترگال است که هر کدام دارای ویژگی‌ها و کاربردهای منحصر به فردی می‌باشند. در این مقاله، به بررسی تفاوت‌ها و کاربردهای پارچه کجراه و پارچه ترگال خواهیم پرداخت.

۱٫ پارچه کجراه: پارچه کجراه یکی از انواع پارچه‌هایی است که از آن برای فصل‌های سرد سال استفاده می‌شود. این نوع پارچه اغلب از الیافی سنگین‌تر و دائمی مانند پنبه و یا پلی استر ساخته شده است. وزن استاندارد آن حدود ۳۰۰ گرم است که باعث می‌شود مناسب برای پاییز و زمستان باشد.

ویژگی‌های پارچه کجراه:

۲٫ پارچه ترگال: پارچه ترگال نوعی پارچه سبک‌تر و مناسب برای فصل‌های گرم سال است. این پارچه اغلب از الیافی نرم و خنک مانند پنبه و یا پلی استر ساخته می‌شود. وزن استاندارد آن حدود ۲۴۰ گرم است که باعث می‌شود مناسب برای بهار و تابستان باشد.

ویژگی‌های پارچه ترگال:

نتیجه‌گیری: با توجه به تفاوت‌های موجود در ویژگی‌ها و کاربردهای پارچه کجراه و پارچه ترگال، انتخاب مناسب بین این دو به وابستگی به فصل سال و نیازهای خاص شخص می‌باشد. هر کدام از این نوع پارچه‌ها مزایا و کاربردهای خاص خود را دارند که با دقت و شناخت صحیح از آن‌ها، می‌توان بهترین انتخاب را برای موارد مختلف داشت.

تفاوت پارچه کجراه و پارچه ترگال چیست؟
تفاوت پارچه کجراه و پارچه ترگال چیست؟

پارچه ترگال مناسب چه فصلی است
معایب پارچه ترگال سلین
قیمت پارچه ترگال تک
عکس پارچه ترگال کجراه
پارچه ترگال اسکراب پزشکی چروک میشه
قیمت پارچه ترگال کجراه فرم مدارس
قیمت پارچه ترگال کجراه لباس کار
با پارچه ترگال چی بدوزم

مشاوره رایگان